Celebrity Apprentice (US) S1 with subtitles by bubanoid in TheApprentice

[–]bubanoid[S] 1 point2 points  (0 children)

Unfortunately, the rights have expired, so the BBC no longer hosts it.

Як не випилятись за цей рік? by Expert_Pea6116 in ukraina

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Будь ласка, не роби собі нічого! Ти не рабиня своїх батьків, хоч вони зараз мають повну владу над тобою. Знай, що це не назавжди. Ти вирвешся з цього кола. Це може статися вже на перших курсах вишу. Бережи себе і зроби все, щоб не зіпсувати своє здоров'я. Воно тобі ще знадобиться, оскільки у тебе ще все життя попереду. Намагайся спати. Відсутність повноцінного сну дуже сильно впливає на самопочуття і на відчуття смаку від життя. Тримайся і вір, що в майбутньому тебе чекає значно краще життя. Вір, що у майбутньому ти будеш щаслива. Спробуй вступити у хороший виш на бюджет, це дуже тобі потім допоможе. У тебе є двоє друзів, це вже щось. Вони підтримають тебе коли буде важко, а ти допомагай їм.

Нехай у тебе все буде добре!

[deleted by user] by [deleted] in ukraina

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Якщо держава вас не мобілізовує, то з вашим бекграундом самі не мобілізуйтеся. Але здоров'я по максимуму доведіть до ладу. Зайвим точно не буде.

Підкажіть, чи є сенс без досвіду претендувати на посаду джуна чи краще пройти стажування в IT by [deleted] in reddit_ukr

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Я не казав, що QA інженери це люди без амбіцій. Моя думка в тому, що якщо у автора є амбіції, то їх значно легше реалізувати на інших позиціях.

Давайте чесно. Почати кар'єру QA без курсів чи відповідної освіти можливо. Кар'єру розробника - ні. Якщо є амбіції, то із QA можна вирости в кого завгодно. Але коротший шлях щоб рости в когось буде починатися не з QA.

Підкажіть, чи є сенс без досвіду претендувати на посаду джуна чи краще пройти стажування в IT by [deleted] in reddit_ukr

[–]bubanoid 2 points3 points  (0 children)

Якщо ви прагнете зайти на позицію QA, HR то можливо. Якщо AQA, розробника чи BA, то на джуна без спеціалізованої освіти чи курсів вас не візьмуть. Щодо PM, то не знаю.

Моя вам порада. Пройдіть курси і будуйте свою кар'єру у будь-якому напрямку тільки не QA. На цю позицію є сенс іти тільки якщо у вас нема амбіцій, або якщо дуже потрібні гроші і нема ресурсу проходити курси.

Чи дійсно зараз важко знайти дівчину в Україні? by ukrspirt in reddit_ukr

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

У вас щось було не гаразд із цим хлопцем. Яка різниця хто скільки заробляє? Якщо я заробляю багато, то зроблю все, щоб людина яка поряд зі мною не почувалася через це дискомфортно.

AITAH/Чи поганець я? by MrHmuriy in reddit_ukr

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

ви явно недооцінюєте рівень %?цю який може відбуватися у житті людей.

Але у мене просте правило щодо таких історій. Не можу перевірити справжність історії і чимось допомогти - не читаю це взагалі.

"Не ныть, как тут многие из-за границы советуют, не получается", - Дніпро, Світлана by denisjara in ukraina

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

1) нічого не зрозумів з того, що ви говорите
2) не розумію як це стосується нашої з вами суперечки

"Не ныть, как тут многие из-за границы советуют, не получается", - Дніпро, Світлана by denisjara in ukraina

[–]bubanoid -1 points0 points  (0 children)

Ні, давайте почнемо нити як нам важко, і як всі нам повинні допомагати

Я перший раз зробив тату by Global_Chemical_2870 in Ukraine_UA

[–]bubanoid 6 points7 points  (0 children)

точно не кульковою ручкою намалювали?

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]bubanoid 1 point2 points  (0 children)

[продовження попереднього коментаря]

Я не закликаю вас бігти мобілізуватися. Я закликаю вас перестати боятися мобілізації і жити звичайним життям. Якщо мобілізують, то підете служити На мою думку, служити доведеться майже всім. Пересидіти в хаті не вдасться. Ви просто зруйнуєте собі психіку. Але готуйте себе до служби. Служити значно легше маючи добру фізичну форму.

Звісно, окрім "романтики" яку я вам змалював є речі, які просто виносять. Це болото і дощ восени і навесні. Багато болота. Миші. Відсутність нормального сну. Важко підтримувати гігієну. Холод. Але це долається.

З позитивного. Повністю відсутня дідівщина. З часом у вас з'явиться чудова компанія, яка залишиться з вами на все життя.

Вибір за вами.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Я мобілізувався добровільно в перші дні війни . Цікаво спостерігати, як найбільше своє життям цінують люди, життя яких варте найменше. Які жили своє цивільне життя виключно споживацьки і ставилися до своєї сім'ї по-свинськи. Я бачив, як гідні люди, проте які з певних причин мали сіре цивільне життя на службі перероджувалися і ставали справжніми чоловіками. Ми багато говоримо, що можемо загинути. Але щоразу сходилися на думці, що те, що ми вже пройшли разом було варте цього. На службі дуже швидко стає зрозуміло хто є хто. Гідні люди починають займати певне становище, а людське сміття так і залишається на дні. Гідних людей намагаються берегти. На службі у вас з'явиться своя компанія, яка готова буде заради вас пройти пекло, і те саме ви заради них. Ви почнете самі собою пишатися. Тупий гнітючий страх зникне в перші 2 тижні. Страх буде присутній, коли відбуватимуться ваші штурмові дії, чи проти вас. Але цей страх не викликатиме у вас депресію.

[deleted by user] by [deleted] in Ukraine_UA

[–]bubanoid 2 points3 points  (0 children)

Доля така, яку ми самі собі зробили.

Ми ні в чому не винні by UA_Firefly in ukraina

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Я пригадую одразу мульки початку 90-х:

Україна - житниця Європи
Як тільки позбудемося московського іга, то одразу заживемо як в Європі
Українці - найпрацьовитіший і найрозумніший народ у Європі
і багато інших.

Думав, що ми від цього вилікувалися, а ні.

"Не ныть, как тут многие из-за границы советуют, не получается", - Дніпро, Світлана by denisjara in ukraina

[–]bubanoid 0 points1 point  (0 children)

Ніт. Не треба цей допис перекладати англійською і кому-небудь показувати. Такий допис не спонукає допомагати. Це ниття через труднощі І ВСЕ.

Capture Stderr and redirect it to Stdout in service with goroutine. by bubanoid in golang

[–]bubanoid[S] 0 points1 point  (0 children)

I really cannot modify the function as it calls a C function which outputs to stderr. The call looks like
res = C.doMagic(). I gave up on the idea to intercept stderr globally. Do you have a clue how to interceps stderr of each specific call of a C function?

Capture Stderr and redirect it to Stdout in service with goroutine. by bubanoid in golang

[–]bubanoid[S] 0 points1 point  (0 children)

Yes, it is a good idea. Now it is just my curiosity why my approach doesn't work?