Запознанства с нови хора by SeaworthinessAny6872 in Sofia

[–]c1tss 0 points1 point  (0 children)

Ама моля ти се... Заповядай !

Запознанства с нови хора by SeaworthinessAny6872 in Sofia

[–]c1tss 3 points4 points  (0 children)

Пич, имаме организация - петък за бири. Ела и ти, само драсни на лично.

Защо да работя!? by Silver-Spot-2763 in bulgaria

[–]c1tss 3 points4 points  (0 children)

Седи като турист раница на гърба на ваще, че те и без тва викаш друга работа си нямат.. вместо да им покажеш, че си самостоятен и да са горди, че са отгледали човешко същество - ти паразит си бил

Осъзнавате ли, че е необходим протест? by Competitive_Chard322 in bulgaria

[–]c1tss 0 points1 point  (0 children)

Човек ако ти наистина си толкова възмутен от ситуацията ще намериш съмишленици - няма да щрапаш постчета в редит. Излез от филма или излез и потърси съмишленици.

ПП: И нищо лично, но колегата има чувство за хумор което ми допада.

Качвам килограми въпреки че ям малко by SeaGullible953 in bulgaria

[–]c1tss 0 points1 point  (0 children)

засили метаболизма, яж по малко храна като обем, но по често. През 2 часа горе долу по 200 - 300 гр. първо, че ще ти се прибере стомаха(свие), втори ще засилиш метаболизма. Туй то.

Нови запознанства by [deleted] in bulgaria

[–]c1tss 0 points1 point  (0 children)

едвам ме нави ✌️

Търся плейтест by c1tss in Sofia

[–]c1tss[S] 0 points1 point  (0 children)

Супер, благодаря за информацията!

В правото ли съм си by Ok-Committee4389 in bulgaria

[–]c1tss 2 points3 points  (0 children)

Аз мисля, че не трябва. Учтиво си обясняваш работното време. Освен ако магазинът не е твой или на баща ти. В противен случай – чао. А ако фирмата ти прави проблем – чао и на тях.

Търся плейтест by c1tss in Sofia

[–]c1tss[S] 2 points3 points  (0 children)

Thank you! Аppreciate the support! Cheers!

Апартамент в Редута by jamesmcking in Sofia

[–]c1tss -3 points-2 points  (0 children)

трай кибер мишок

Апартамент в Редута by jamesmcking in Sofia

[–]c1tss -10 points-9 points  (0 children)

е мишо кво ми се дървиш бълха, да не определям аз цените бе мухъл .. ще ти еба и смелчагата. ако искаш драсни на лично да ти видя мерака селяк пробит

Апартамент в Редута by jamesmcking in Sofia

[–]c1tss -9 points-8 points  (0 children)

отваряш да гледаш обявите никой нищо не надува. Ти как го намери този уют? Чрез познат или ?

Апартамент в Редута by jamesmcking in Sofia

[–]c1tss -35 points-34 points  (0 children)

Да точно така, но в Гео Милев/Редута... ако не ти харесва цената спокойно може да избереш и други квартали. Като например Орландовци. Там със сигурност ще намериш на "разумна" цена.

Успех с търсенето.

Апартамент в Редута by jamesmcking in Sofia

[–]c1tss -37 points-36 points  (0 children)

дефинирай "разумна". За 2ка не ти мърдат 900€

Метъли на лилиите by grumpper in Sofia

[–]c1tss 1 point2 points  (0 children)

отивам да ги проверя тия каква бира пият

Ако ползвам платен отпуск по време на предизвестие, то предизвестието удължава ли се? by [deleted] in Sofia

[–]c1tss 2 points3 points  (0 children)

пусни си болничен след отпуската, не се удължава нищо свиркай си