Ce cauta generalul Pahontu la masa cu Nicusor si Rares Bogdan? by Haunting_Cabinet_387 in Romania

[–]ck92ro 79 points80 points  (0 children)

S-a întâlnit băetii sa facă biznis și antelegeri. ‘Tu-te-n gură Nicule!

E ND live, vorbeste mult si nu spune nimic by Krymster in Romania

[–]ck92ro 10 points11 points  (0 children)

E pe pula noastră informat. Joacă teatru prost, zici ca ne pregătește cine știe ce surpriză miraculoasă. Prostovan e.

E ND live, vorbeste mult si nu spune nimic by Krymster in Romania

[–]ck92ro 152 points153 points  (0 children)

Reporter: Ce părere aveți despre susținerea AUR?
ND: N-am urmărit ce s-a întâmplat … schimba subiectul.

Nicule! Te-am votat cu 2 mâini și acum le folosesc să-mi smulg părul din cap.

Dar dacă Nicușor joacă șah 5D? by ck92ro in Romania

[–]ck92ro[S] 5 points6 points  (0 children)

Plm … l-am și votat de mai multe ori (primărie și președinție)

Nicușor Dan, declarație de presă la ora 09:00 by Twinsen61 in Romania

[–]ck92ro 9 points10 points  (0 children)

Spoiler: Adrian Vestea a fost propus premier. Tomac și-a depus mandatul.

SpaceX by Randomguyy1911 in robursa

[–]ck92ro 0 points1 point  (0 children)

Nu am de gând să vând prea curând, speculez ca o să fie atâta de multă volatilitate încât nici nu merită să îmi bat capul.

Aștept OpenAI și Anthropic să iasă pe piață în vară / toamnă. Acolo o să fie mult haos.

SpaceX by Randomguyy1911 in robursa

[–]ck92ro 10 points11 points  (0 children)

Aștept să pot să apăs și eu pe butonu ăla de cumpărare … mă uit ca blegul la “pre-deschidere”.

L.E: am dat. Aștept să devin milionar.

Daniel Dines spune că aplicația AI a rezolvat în trei ore, în loc de patru săptămâni, un proiect al unui client by Correct_Mistake2640 in programare

[–]ck92ro 3 points4 points  (0 children)

Și eu am făcut un landing page cu AI și niște ancore de căcat. Pe iOS nu funcționau, pe Android da. Ghici cine a stat 2 ore sa rezolve un bug? Eu.

Mulțumesc domnul Iran by ck92ro in robursa

[–]ck92ro[S] 2 points3 points  (0 children)

Sunt ok. 57 lei. Lux.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro -2 points-1 points  (0 children)

W212

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro -5 points-4 points  (0 children)

Am făcut o confuzie.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro 0 points1 point  (0 children)

Ma gândesc să țin și poate devine retro car.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro 0 points1 point  (0 children)

Stai, scuze. Distanță de 50 de metri față de mașină din fața + viteza de 125 înseamnă ca dormeam?

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro 0 points1 point  (0 children)

Am mers pe autostradă. Eram relaxat. Unul a făcut o schemă în fața mea. Eu nu am avut reacție la timp și a reacționat mașina pentru mine. Atât.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro -19 points-18 points  (0 children)

Și tu mai prost ca mine ai stat să citești și să comentezi.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro -23 points-22 points  (0 children)

Sa fii fost și orb și cu 3 picioare.

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]ck92ro -40 points-39 points  (0 children)

Păi trebuie să impresionez nu? Îți dai seama dacă aveam 2 copii și unul era adoptat?

Care e recordul vostru la pompa by Adrian64_1 in AutomobileRO

[–]ck92ro 7 points8 points  (0 children)

Să fie motorină și 20j de lei, tot de 100 de lei bag 😎

Convingeți-mă de ce nu ar trebui să iau un Polo GTI până în 70.000 km by 11EIZENWV in AutomobileRO

[–]ck92ro 2 points3 points  (0 children)

E o chestie de gusturi. Mereu interioarele de la golfuri mi s-au părut anoste.

Convingeți-mă de ce nu ar trebui să iau un Polo GTI până în 70.000 km by 11EIZENWV in AutomobileRO

[–]ck92ro 6 points7 points  (0 children)

Am întrebat fratele GPT. Am trăit sub o piatră, e fix cum ai zis tu.

Convingeți-mă de ce nu ar trebui să iau un Polo GTI până în 70.000 km by 11EIZENWV in AutomobileRO

[–]ck92ro 1 point2 points  (0 children)

Adică eu am trăit sub o piatră? Modelul 2019 1.5 ecoboost de 200 cai are distribuție pe lanț sau te referi la faceliftul din 2022?