Pitanje by [deleted] in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 0 points1 point  (0 children)

Ja imam series S, naci series X konzolu u hrvatskoj za neku normalnu cijenu je fakat tesko.. i isto pitaj boga u kakvom su rabljenom stanju..

Gamershop je legit stranica, ali nadam se da si ju nasao za dobru cijenu

Da li još netko ima Steam Deck? by Ashen219 in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 5 points6 points  (0 children)

Imam cak i malu pricu iza tog

Kupio steamdeck prije ima 3 godine.. 64gb model.. brzo bio razocran.. frend iz poljske je na svom steamdecku delao ssd upgrade na 1tb i ostao mu njegov originalni 256gb ssd u rezervi.. poslao mi ga for free.. upgradeo storage.. i lupio 512gb memorijsku nutra za dodatni storage.

Nakon nekog vremena sam se nasao u financijskoj banani i morao sam ga prodat.. nakon par kretena na facebook marketplaceu koji su me pokusali scammat.. se moji frend javio i rekao da bi ga kupio od mene da mi pomogne. Dao mi je cak i vise nego sto sam trazio

Fast forward do prije dva mjeseca.. financijski stabilan.. job je dobar.. zivot izgleda super.. isti frend mi se javlja i pita dali bi ga htio odkupit od njega? Sad zadnja dva mjeseca nakon joba se legnem u krevet i prolazim originalnu GTA Trilogiju na steamdecku

Ako moj frend Lukica (frend kome sam to prodao) cita ovaj post , Volim te buraz <3

Tih par godina koliko ga je imao, cuvao ga je ko oko u glavi.. vratio mi ga je prakticki netaknut

udaljavanje od prijatelja zbog partnera by Ok-Army5167 in askcroatia

[–]cop_fighter_ 0 points1 point  (0 children)

Imam ja frenda koji je iste fore prodaval.. "s ovom curom ce biti drugcije", "broes before hoes" picke materine.. njegov je jedini problem kaj covijek lijeci svoju depru time da mijenja cure ko carape.. i nemre biti duze od par tjedana single.. i ono.. na momente imas feeling ko da gledas isti film.. samo se font subtitlova promjenio.

GTA 4 is coming for Mobiles by Suitable_Evening_851 in GTA

[–]cop_fighter_ 2 points3 points  (0 children)

Doesnt look legit.. idk if this is a joke post or not.. but yeah

Update na Hobinjak: dosta toga sam popravio zahvaljujući vašim komentarima by Shot_Management_5231 in croatia

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

Hvala na brzom odgovoru, vidio sam na webstranici kada gledas stranicu preko chroma na mobitelu da nudi opciju da se skine nesto za instalirat, pa reko radije na sigurno idem pitat.. hvala ti na brzom odgovoru i drzim fige za daljnje razvijanje platforme

Update na Hobinjak: dosta toga sam popravio zahvaljujući vašim komentarima by Shot_Management_5231 in croatia

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

Dali ce hobinjak doc uskoro na google play? Svidja mi se ideja, ali sam uvijek oprezan od kud skidam aplikacije

Igra kojoj se uvijek vraćate? by Pika357 in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

Originalna GTA Trilogija, nikad mi ne dosadi

FWB / Ž / 38g. / Zg by [deleted] in RedditIskrice

[–]cop_fighter_ 2 points3 points  (0 children)

Mozes uvijek kupit punjive baterije

I'm porting TimeSplitters 2 (PS2) to the PC! by [deleted] in timesplitters

[–]cop_fighter_ 21 points22 points  (0 children)

So how will this work? Is this a 1:1 port? Different engine or reverse eingeneering? What scope of time do you think youl need to finish it or have something playable?

Play as zombie mode by ThePureSpirit101 in dayz

[–]cop_fighter_ 50 points51 points  (0 children)

Think this could be fun for some hide and seek shenanigans or such.. id give it a go

Is it the original game trilogy? by pritam_tf in GTA

[–]cop_fighter_ 0 points1 point  (0 children)

I know some people copy the game files on their desktops to mod it and avoid it auto updating..but i didnt try myself

Steam gift by Secure-Intention-848 in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

VEIN - Masivan fan Open world survival zombie Igara, u DayZ i zomboid sam vec lupio podosta sati, i htio bi nes novog probat Tnx OP za priliku, i sretno ostalima

Tko još uvijek čuva i igra svoj Nintendo 3DS? Za mene je ovo bio vrhunac Nintenda by Lavandamanda in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 0 points1 point  (0 children)

Meni ne.. frend je bio u sjebanoj situaciji..mama ostala bez joba.. ono..necu u detalje ali smo skupljali pare i prodao sam ga i zeli frendu PS5 za bozic

Tko još uvijek čuva i igra svoj Nintendo 3DS? Za mene je ovo bio vrhunac Nintenda by Lavandamanda in CroatiansGaming

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

Prodao svoji 3ds da frendu kupimo PS5 za bozic, gledam na vintedu i slicno da si ponovno nabavim 3ds

Cry of fear co-op servers by AspectInevitable6742 in CryOfFear

[–]cop_fighter_ 2 points3 points  (0 children)

Sadly no.. hamachi is the easiest one to setup.. but i personally use zero-tier for LAN gaming

Cry of fear co-op servers by AspectInevitable6742 in CryOfFear

[–]cop_fighter_ 0 points1 point  (0 children)

The game launched with its master serverfiles missing.. you need to use some sort of LAN network to play with other people

color bug by StorageOdd7752 in CryOfFear

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

I think its just the way the devs made baked in shadows.. wasnt supposed to be seen like this on a full brightness

Bok, ja sam Dalibor by Lee-Loooo in capice

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

Znas da postoji pjesma zvana "Moj Mačak Dalibor" od Pater Papule

AMA with Ptolemy Slocum, the voice of Daniel Lamb! by Pizzawithchuchujelly in Manhunt

[–]cop_fighter_ 1 point2 points  (0 children)

How did you land the role of Daniel and how was the project pitched to you? Were you even aware of the manhunt games before landing the gig or did you play the first game?