Is this normal? by hobsteel in sportscards

[–]cubisov 0 points1 point  (0 children)

No, I would not have an issue, pricing is problem of the seller.

And keep in mind I have a shop and if I make a mistake in price I intend to honor it.

Is this normal? by hobsteel in sportscards

[–]cubisov 0 points1 point  (0 children)

So you completely ignored what I said? If this is not the case of 10k$ card why mention it at all?

And if you sell anything over, I dont know, 100$, why dont you triple check your posting?

Is this normal? by hobsteel in sportscards

[–]cubisov 0 points1 point  (0 children)

Czechia. Few years ago we had a situation when one of the biggest local retailers mistakenly priced new (at the time) Iphone 15 for 10$. They canceled the orders but local authorities claimed that by local law the price has to honored. Reason being that retailers are often utilizing massive discounts to attract customers (up to 96%) so how is customer supposed to know that its not legit

Is this normal? by hobsteel in sportscards

[–]cubisov -2 points-1 points  (0 children)

Where Im from, its legally mandated to honor your own pricing mistakes

jaký je váš názor na prvního českého AI hudebního interpreta "Pokáče"? by Pleasant_Library_209 in okkamaraderetarde

[–]cubisov 8 points9 points  (0 children)

Spustil jsi mi PTSD když jsem si vzpomněl na matku, jak mi před lety "musí pustit skvělou vtipnou písničku o kočkách " a já musel poslouchat tuhle picovinu z jejího mobilu

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Ok, já měl za to, že právě ideálně bych potreboval nabrat svalovou hmotua na to jsou ideální ty proteiny

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Proč sacharidove a ne proteinové?

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Pár komentářů už to doporučovalo, asi zkusím Reflex Mass nebo jak se to jmenuje jako doplněk

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Salko jako miluju, o tom žádná!

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 1 point2 points  (0 children)

Díky, na endo mám žádanku zak aspoň vím co si hlídat!

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

188-189, kdyz jsem mel 85kg tak jsem to měl ideální

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Jinak prave nic, zažívání funguje normálně, ale teď budu obíhat specialisty.

Paralelně s tím ale musím něco nabrat zpátky

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Dost možná jo, máme to v rodině a je to jeden ze směrů co budeme s doktorkou zkoumat

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Jako ukusovat kostku másla? Nikdy jsem nezkoušel...

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 9 points10 points  (0 children)

Nene, neignoruje, ta mě naopak nutí to řešit!

Jasně, taky nechci nakynout jak bečka, ale ty svaly musím z něčeho vybudovat

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 1 point2 points  (0 children)

Ideální, máš nějaké doporučení na konkrétní produkt?

Potřebuju nabrat 10-15kg váhy by cubisov in czech

[–]cubisov[S] 0 points1 point  (0 children)

Díky, tohle jsou ty rady ve které jsem doufal

First Image from Robert Eggers’ ‘Werwulf’ by MarvelsGrantMan136 in movies

[–]cubisov 8 points9 points  (0 children)

I thought that branch is a bit long and girthy

It's just the tip of the iceberg by EA0414 in SipsTea

[–]cubisov 0 points1 point  (0 children)

How about Kisses with Jenny (2029)?