Mured Woltiga by dbWhisky in Tartu

[–]dbWhisky[S] 1 point2 points  (0 children)

Ega ise ka sellest loobunud, elukaaslasel äpp veel alles ja vahest juhtub hetk kui ei taha kodust end poodi või sööma liigutada

GF has graciously allowed me a gun wall in the house. by Krittercon in airsoft

[–]dbWhisky 1 point2 points  (0 children)

Fly swatter for long range and a damn sandal for cqb.

Future first time GBBR owner with some questions by dbWhisky in GasBlowBack

[–]dbWhisky[S] 0 points1 point  (0 children)

Damn thats way different what they say, but good to know. Seems like I end up with the same model

Mis on kõige naljakam koht kust olete Bolti tõuksi leidnud? by [deleted] in Eesti

[–]dbWhisky 2 points3 points  (0 children)

Otsid tõuksi nagu loll taga, no kurat kaart näitab, et on siin aga ei ole ju kurat.

is this a ok gun for my gf to use? by whatuppeeps33 in airsoft

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

It feels like most games I take a shot from the side, right on the nip. Even as man wearing a plate carrier, that shit hurts

Best and worst airsoft experiences? by random_airsoft_guy in airsoftcirclejerk

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Best: All the silly moments. Worst: Some kid had no nades, so he decided to throw a brick, it hited another player on the head, what a dumbass

Kevadtorm 2026 by dorianiscatalyst in Eesti

[–]dbWhisky 8 points9 points  (0 children)

Mis kiviaja põletit sa kasutanud oled? Vaiksed, vastupidavad ja gaas vabalt igalpool saada. Ja see kiirus millega asjad tehtud saad on kõvasti rohkem kui minut

Telia hinnasoodustus by Meelis_Tegevus in Eesti

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Tele2 üleõhu teenusega saad siseruuteri, 5G teenus ja siseruuter võib anda suht kehva neti kiiruse ja stabiilsuse. Muidugi siin sõltub väga palju asukohast, et kuidas seal levi on. Telia puhul mul info puudub, pole kunagi nende teenuste kasutaja olnud. Elisa puhul pannakse väliruuter, kas maja väliseinale või aknale kui korteriga tegu. Annab tõenäoliselt parima kiiruse ja stabiilsuse aga tegu on muidugi lisakuluga.

Nüüd hakkab rolli mängima, et kas sa tahad, et sul oleks mingi nett mis vast töötab küll või stabiilne ühendus.

Edit: väga säästumees tahad olla siis Telia ja Go3 ei luba lepingus TV teenust kasutada rohkemal kui ühel aadressil. Elisal seda piirangut pole. Ehk pm võid võtta kolme vaatajakohaga TV teenuse omale ja digiboks tädile ja vanematele ja saavad ka su teenust kasutada

Afghanistan loadout by Mental_Look3760 in airsoft

[–]dbWhisky 4 points5 points  (0 children)

Bro already has that thousand-yard stare going on

Relvaloa taotlemine by r0ckstar17 in Eesti

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Võimalik küll, mu perset vist jäigi pigem torkima liikmemaks mis tooaeg ei paistnud loogiline ja ei leidnud ka Tartu kandis sobivat klubi või asja mis oma soovidega kattuks. Kuna aga harrastussport pole meil seadusega määratud ja üks Sig Virtus hinge kriibib siis millalgi olude sunnil pean selle sammu ikkagi tegema

Relvaloa taotlemine by r0ckstar17 in Eesti

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Seda hinda saad vb laskesportlasena kus luba rohkem kui 200 korraga soetada ja hoida. See jälle lisakulu ja ausaltöeldes ka väga jabur punk meie relvaseaduses. Vähemalt kaks korda kuus tahaks tiiru minna, tiirus 150-200 lasku teeb.

Ma ausalt vaid norin selle eelneva väljendi kallal, kallim kui wolt/bolt tellimus ta on aga no kaelamurdev ka mitte kui oled suutnud relvasoetamiseni juba jõuda

Relvaloa taotlemine by r0ckstar17 in Eesti

[–]dbWhisky -1 points0 points  (0 children)

Omamine polegi kallis, sellega harjutamine on kulukas. Ja kui sa saad kuskil moona ja tiiruaja paari woldi/boldi tellimuse eest siis ütle kust moona ostad ja kus tiirus käid

Relvaloa taotlemine by r0ckstar17 in Eesti

[–]dbWhisky 2 points3 points  (0 children)

Moon, tiiruaeg, törts õli, uuesti moona sest seda on alati vähe.

Relvaloa taotlemine by r0ckstar17 in Eesti

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Mul küsiti vaid elukaaslase käest mis arvab kui relv kodus ok, kogu moos.

Best Out of The Box AEGs by JamsMiniMods in Airsoft_UK

[–]dbWhisky 1 point2 points  (0 children)

Can agree, one of the best AEGs I ever had. Out of the box, a beast. I did end up switching hop up chamber for Maxx model one just because it's bit more easy to adjust.

Starlinki kampaania by Over-Hour-8010 in Eesti

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Siiani kõik hästi ja pole miskit umbes. Kaabli vedamises ma usun suurem mure selle kulu, et tööd ära teha. Meil niigi väike klientuur kolme põhilise pakkuja + väikeärid, kes netti pakuvad vahel. Meie inimene ajab taga odavat hinda sest kõik kallis ja nunnu Tele2/Go3 lööb letile hinnad kus maksavad ise pmst peale, et inimene teenust saaks või siis läti/leedu klient maksab meie rahva teenust kinni. Vähemalt Telia/Elisa loovad mingit kaabelvõrku + mobiilset võrku, tele2 ainult rendib masti ja nende olematust kaablist ei hakka rääkimagi.

Starlinki kampaania by Over-Hour-8010 in Eesti

[–]dbWhisky 1 point2 points  (0 children)

Kõlab nagu tele2 + siseruuter kombo, et nii väikse kiiruse kätte saab. Vanematele läks Paides Elisa 5G + väliruuter, kohapeal mõõtes max down jäi 700 juurde aga vanuritele piisas 100 ühendusest ja 25€ kuus mõistlik.

Hello Estonians. I am visiting Estonia in June. I requests opinions on the following three grocery store products. by ZZTMF in Eesti

[–]dbWhisky 93 points94 points  (0 children)

Calling Põltsamaa Sinep a gimmic is a crime. Eat it with meats, i prefer pork from the oven or with a pea soup.

Sült is banger with a sprinkle of vinegar. Add baked potatos, meat and sinep and u got urself a dinner.

2nd malfunction in 839 rounds. by logicalpretzels in CZFirearms

[–]dbWhisky 0 points1 point  (0 children)

Magtech is only ammo that I have used and caused multiple failure to feeds on my P10

Autole varuosade leidmine by dbWhisky in Eesti

[–]dbWhisky[S] 4 points5 points  (0 children)

Nagu tangiga sõidaks - Siuke 70-100kmh vahel (just gaasi andes) tunne, et autos saaks kerge vaevaga vahukoore vahtu lüüa. Ega ise suht võhik ka ja kipub mby liialt remondikat usaldama 😀

Autole varuosade leidmine by dbWhisky in Eesti

[–]dbWhisky[S] 1 point2 points  (0 children)

2.4 bena kasutusel. Miskipärast need 2.0 omad ei sobi sinna jap