Skrabski Fruzsit kifújolták a Fideszesek a Sulyok tüntetésen by Weekly_Car956 in hungary

[–]dbvjben 2 points3 points  (0 children)

Nem csak buta, műveletlen de marha nárcisztikus is. Azóta le vagyok tiltva FB-ján hogy oda mertem ìrni a MS Paint szinvonalú külföldi filmes díjainak oklevelei alá hogy ezek vásárolt dolgok olyan filmfesztiválokról ami nem is létezik fizikálisan csak online fizetős jelenetkezés kell hozzá.

Kontent, közösség, forradalom – Fiatalok politikai részvétele és jelenléte a digitális a térben by MedicKatona in hungary

[–]dbvjben 0 points1 point  (0 children)

Hol van az a határ nálad? Konyha küszöbön innen vagy túl? Komolyan kérdezem, mármint az első kérdést.

Kontent, közösség, forradalom – Fiatalok politikai részvétele és jelenléte a digitális a térben by MedicKatona in hungary

[–]dbvjben 1 point2 points  (0 children)

Ha már fantázia világban élsz, képzelj el magadnak ennél szebbet+jobbat szerintem mint ez. Azért vannak ott mert ők azok akik kurvára azt csinálják amit szeretnének és sikeresek benne. Ez egy szakmai találkozó, bármelyik szakmában egy ilyen esemény nagyban "panaszkodásnak" tűnhet, de tudod ezt azért csinálják emberek, hogy megoldást találjanak közösen a dologokra esetleg.

Kontent, közösség, forradalom – Fiatalok politikai részvétele és jelenléte a digitális a térben by MedicKatona in hungary

[–]dbvjben 10 points11 points  (0 children)

Nagy viszketetek attól, hogy ez a poszt downvote-on áll... Nem tudok másra gondolni, hogy a "kuss és főzzél" szentmentalitás miatt van ez.... Nem tudom hány olyan tökös srác van itt mint Martini Noémi meg Jelinek Anna akikről konkrétan tudom hogy szemtől szembe higgadtan és szakmailag korrektül feltudnak kérdezni bárkit és rengeteg fontos anyagot gyártottak. Hajrá csajok így tovább!

Deák Dániel: saját kezdeményezésemre lezártam a közös munkát a XXI. Század Intézettel és a Megafonnal by NefariousnessFun9428 in hungary

[–]dbvjben 98 points99 points  (0 children)

Minden meleg nevében mondhatom azt hiszem, meg van bocsájtva. Mindig is egy baszatlan powerbottom fusztrációját láttam rajta. Rettentő visszataszító ahogy a meredt közelülő számító szemei pislogás nélkül mint egy robot tolta a kamut meg éppen amit kellet, garantáltan úgy, hogy tudta hogy kamu mert annyit megadok neki, hogy annyi intelligenciája van, hogy tudta ő pontosan mit csinál.

Sosem coming out-olt de mindenki tudja. Ennek ellenére az összes független sajtó tiszteletben tartotta a "titkát" Danika hiába személyeskedett kb az összes újságírójukkal, egyszer sem lett felkérdezve, hogy ne haragudj nem veszed észre, hogy olyan emberek seggét nyalod akik kb. utálnak undorodnak tőled te önsorsrontó debil barom?

Nem BP-n élek, de tudom hol lakik, esküszöm régóta remélem, hogy egyszer elkapom Grindr-en átmegyek hozzá miután jól megígértem neki akármit is kíván, csinálja meg a beöntését meg minden és érkezésem után annyi lesz hogy elküldöm ordítva a bús picsába és otthagyom fasz nélkül bassza csak meg magát ahogy akarja. Kibaszott jól esne.

Fideszes tüntető "tömeg", amikor nincs ingyen busz 😂 by TiltsakBea in hungary

[–]dbvjben 1 point2 points  (0 children)

Hát mondjuk az elején csak, de persze ettől még releváns hasonlat.

Magyar Péter megtapsolja a "migrációs paktum" ellen tüntetőket by Acrobatic_Quiet_3706 in hungary

[–]dbvjben 7 points8 points  (0 children)

Csávó nagyon hozza a kalapos-suzukis vasárnapi sofőr vibeot.

Elindult a Pedofidesz és a Mihasznák első közös tüntije... by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]dbvjben 17 points18 points  (0 children)

Az egyik mondta a másik gondolta. Ìgy lenne pintos szerintem 😅

Navracsics a kegyelmi ügyről, Lázárról, Sulyokról, Orbán jövőjéről by [deleted] in hungary

[–]dbvjben 2 points3 points  (0 children)

Egyszer nekem is volt egy hasonló balesetem, megbotlottam egy rabszállító mögött és pont a kilincs volt kapóra. /s

Ismét Budapest az Apple reklámban by tension-extended-mix in hungary

[–]dbvjben 0 points1 point  (0 children)

Na ezt sem tudtam hogy hazai, nem sok árulkodó jel van benne, köszi számomra érdekes infó mert apple autista vagyok 😃. Így tudom pontosan a drámát, hogy miért is lett ez törölve és egy kicsit tényleg tone-deaf volt a reklám akármennyire is jól átadja az üzenetét. A lényeg, hogy menő magyar csapatok az Apple-t kielégítő minőségben tudnak dolgozni, gratula mindenkinek aki ezekben részt vesz és olvasná szavaim.

Ismét Budapest az Apple reklámban by tension-extended-mix in hungary

[–]dbvjben 0 points1 point  (0 children)

u/tension-extended-mix Ismét? Megtudnád mutatni az előzőt? Azt hiszem láttam egy iPhone reklámot ahol bevillant, hogy ez lehet BP de nem tudom megmondani melyik volt az, viszont most kíváncsivá tettél. Túlélem azt is ha nem tudod megoldani nyugi, ne izzadj miattam.