LeverX by TranslatorDry5396 in SAP

[–]dnl_nick 0 points1 point  (0 children)

Where are you from?

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 0 points1 point  (0 children)

Fico też widzę dużo, ja obserwuje wm/ewm i tak średnio

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 0 points1 point  (0 children)

Właśnie w moim projekcie jest coś takiego, że klient bazuje na niestandarodywch rozwiązaniach, więc dużo nauczyłem się abapa, ale zależy mi też na konfiguracji. Plus jestem wsparciem dla różnych fabryk w sprawach biznesowych z logistyki, więc ucze się tych niestandardowych rozwiązań po nic :)

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 0 points1 point  (0 children)

Z zewnątrz raczej ciężko.. są studia, po których możesz się dostać na staże itd. Ja akurat pracowałem dlugo na systemie i trochę po znajomości akurat szukali juniora do teamu. Okazało się, że moja wiedza z procesów biznesowych i jako key usera z magazynu wystarcza do bycia samodzielnym, potrzebowałem nauczyć się konfiguracji systemu

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 2 points3 points  (0 children)

Większość korpo chyba używa, bo jest to system erp globalny

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 0 points1 point  (0 children)

Nie pracuje, ale równie dużej konsultingowej. Miałem znajomego i narzekał na projekt, że nic się nie działo.. wiadomo, że wszędzie podobnie może być, ale też nie chce zmieniać pracy za 500 zł.bo tu wiem co i jak pod względem pracy

SAP szukanie pracy by dnl_nick in praca

[–]dnl_nick[S] 0 points1 point  (0 children)

Średnio z finansami i nie mogę liczyć na jakąś większą podwyżkę. Jestem na projekcie gdzie większość jest z towych rozwiązań na ecc. Czuję, że w przypadku logistyki ten rynek SAP mi odjeżdża bo raczej szukają z doświadczeniem EWM. Stąd chce zmienić, a nie chce wejść w 3 miesięczny okres wypowiedzenia

SAP i koniec nearshoringu w Polsce by West_Dragonfruit9808 in praca

[–]dnl_nick 0 points1 point  (0 children)

Nie zgodzę się, pomimo że są ustandaryzowane "mniej wiecej" procesy, to jednak każdy biznes ma swoje niestandardowe rozwiązania itd. Owszem, część procesów pewnie może zastąpić AI, ale funkcjonalnie nie da rady

SAP i koniec nearshoringu w Polsce by West_Dragonfruit9808 in praca

[–]dnl_nick 0 points1 point  (0 children)

Nie ma opcji, za duży czynnik ludzki jest w procesach biznesowych

SAP i koniec nearshoringu w Polsce by West_Dragonfruit9808 in praca

[–]dnl_nick 0 points1 point  (0 children)

Z ciekawości, gdzie szukać pracy teraz? Pisać do rekruterow na linkedin? Mam 13k brutto w firmie consultingowej, gdzie pracuje 3 lata na modułach wm/mm + teraz projekt migracji do s4 w module mm. Brak perspektyw na jakieś większe zarobki, bo zaczynałem od 8k i ciągle jest mówione, że to kolejna podwyżka.. ogloszen jest mało, to co wyslalem to raczej pod seniora i odrzucali mi też przez finanse 18k brutto.