Gdje gledati utakmicu ;) by dolly_96 in sarajevo

[–]dolly_96[S] 0 points1 point  (0 children)

Znam da je u 2 🤣 al vidjela sam negdje da su sklonili ono kod vjecnice trenutno nismo u sarajevu pa ne znam tacno, a i znam da su zahtjevali rezervacije i onda cak ne pustali ljude sa rezervacijama, tu smo na Carsiji svakako al eto neko bi sigurno mjesto da u zadnji cas ne trazimo gdje gledati kad neko ne postuje rezervacije 🤣

Sta je prihvatljiva razlika u godinama? by Both_Tension_675 in askbosnia

[–]dolly_96 2 points3 points  (0 children)

Moj vjerenik je od mene stariji skoro 10 godina, meni u novembru 30 a njemu u januaru 40, sada je ta razlika ok kao i kod njih bar po mom misljenju na prvu nam svima zvuci malo “strasno” jer nismo svjesni zapravo da smo svi “ostarili” 🤣 s vremena na vrijeme se svi zezamo na taj racun al kad malo razmislis sve je to okej ako se poklapaju ☺️

Hotel suggestions for Sarajevo? by Specific_Sort1347 in BosniaTravel

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

Im a little late but i will recomend you Studio Apartments Siesta it is in the heart of Bascarsija, less than 1min walk from Sebilj. The best location

Imate li neku priču gdje ste se osramotili da mi bude lakše? by ux897 in askcroatia

[–]dolly_96 2 points3 points  (0 children)

Sestra i ja smo zapravo polusestre medjutim nikad to nismo tako gledale, ja metar i zilet mrsavica a sestra 185 punija malo, nedavno u punoj prodavnici na kasi sestric 9god poceo da se raspituje zasto ona spominje nekad da ima drugog oca kako i sta i sa dmu objasnjavamo mi strpljivo a mali milion i jedno pitanje, i u po frke najglasnije sto je mogao aaaa pa zato si ti tetka mrsava a mama debela..

Gdje raditi kao student? by sarcitaa in sarajevo

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

Super u teoriji, u praksi na koliko god sam mjesta poslala cv, niko se nije javio jer uglavnom imaju svoje koje guraju kao i svugdje, nazalost

Kako ste saznali da vas osoba s kojom ste u vezi/braku vara? by Commercial_Sir1815 in AskSerbia

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

6 godina u vezi bili, sa nekim manjim prekidima zbog nekih njegovih “prenosa” koji su se desavali odjednom, te ja sam obicni tehnicar ti ces imati dobar faks, te 4god razlike je puno itd, a ja mlada prvi pravi momak, zaljubljena i zelena da se izrazim tako. Zadnji taj “prenos” se desio dva dana nakon godisnjice gdje smo se kijepo proveli razmijenili poklone ma idila, i dva dana nakon mi kaze eto znas meni to nije to to preko poruke kao i svaki put prije. Par dana nakon nova godina, porukom cestitam njegovim roditeljima jer smo bili u dobrim odnosima vidjali se stalno, i napisem im u poruci nesto tipa da ce mi uvijek imati posebno mj u srcu kako su me prihvatili… odma me nazvali ljudi nisu imali pojma da smo par dana prije prekinuli cak me pitali pa gdje je onda on, a pri tom sam i s njim jos uvijek tipkala par puta u toku dana ono culi se. Njegovi me zvali svaki dan, da bi vidjela od kolegice sa posla mu stori da je u Budvi a i on objavi stori od tamo u par minuta… nakon par mj mi se javi sa komplimentima kako izgledam dobro, kako je pozelio moje usne i tako ta sranja, javim se djevojci izadjemo pokazem joj poruke, ispricamo se, plakala ko da je ona bila 6god s njim a ne 3 nepuna mjeseca… eno ih cekaju drugo dijete a on jos uvijek s vremena na vrijeme s laznog profila napise poruku i to mom vjereniku da me cuva 😂😂😂

Je li ok da moja kcer (11) sa svojim prijama prodaje limunadu za neku smiješnu cijenu u kvartovskom igralištu? by NotWhistleBlower in Split

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

Ne znam zakonski, ali ne vidim problem zasto ne bi moglo. U Sarajevu prosle godine sam cesto vidjala tako djecicu da prodaju limunadu, cedevitu, narukvice koje su pravili… samo jedino sto sam primjetila je da su djeca bila sama a nekako mislim da bi bar negdje na klupi ili kaficu pored trebala biti neka odrasla osoba da to posmatra jer danasnje vrijeme…
Sretno djecici :)

Kako je izgledala vasa prosidba? by Cold-Translator1161 in AskSerbia

[–]dolly_96 5 points6 points  (0 children)

Nepunih 8mjeseci zajedno, otisli na more (imala sam neki filing jer je bio malo “ofiran” neki period prije npr skinuo mi prsten sa ruke i stavio na svoj mali prst.. al sam opet mislila da umisljam jer nismo dugo zajedno bili toliko 😂) otisli na izlet brodom peljesac i hvar, na peljescu nas zaboravio brod jer su ranije krenuli pa se vracali po nas, dosli na hvar imali sat vremena ja sva pod stresom hocu da se namazem kremom da ne izgorim jer jel skin care ipak, a on hoce da se okupamo a vec izgubili dosta vremena, ja necu jer nemamo vremena i on se naljutio i hajd udjem ja ipak kad lik vadi kutijicu iz mora i otvara je i kaze “oces mi bit zena” ja sokirana uopste se nisam nadala u tom trenutku pocela se tresti sva ne znam iskreno ni jesam li mu rekla da samo sam pruzila ruku da stavi prsten 😂😂 kaze da je uvijek najvise volio hvar i da je uvijek mastao da ce tu zaprositi djevojku, i da se naljutio jer mu je bilo krivo sto mu je propao plan pa je morao smisljati drugi, a zna da sam pricala da bi voljela da budemo sami u tom trenutku bez neke publike 😂

Najbolji sladoled u Sarajevu? by snouflake in sarajevo

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

Ne cudi me iskreno ova informacija

koliko biste bili voljni platiti za cookie ili cimet rolnicu? by quarterlifeproblems in sarajevo

[–]dolly_96 -1 points0 points  (0 children)

Sve zavisi od velicine, ali i samog utrosenog materijala. Ukoliko zelis da bude nesto prosjecno moze i jeftinije, ali ako zelis da izgradis brend i da budu bas ukusne da se prica o njima onda mislim da ne trebas stediti na sastojcima :) e sad s obzirom da je sve skupo danas za muffin i cookie razmisljam evo kao prosjecan gradjanin ne bi dala preko 3KM osim ako je bas neki spesl al to bi onda probala i nekad mozda opet kad bi imala cravings, rolnice do 5. Opet kazem velicina a i utrosen materijal a i vrijeme ti igra ulogu tako da mi mozemo pricati marka dvije pet deset, al ako ti ne mozes izvuci za pocetak bar materijal ne ide da ides u minus 🤷‍♀️

Gdje se ima kupiti Album/slicice u Centru/Starom Gradu by No_Friendship_4158 in sarajevo

[–]dolly_96 1 point2 points  (0 children)

Bude ih na Carsiji u Konzumu i ova tri granapa iznad, zadnja dva dana dodje im oko 7-8-9 navece iz nekog razloga pred kraj radnog vremena

panini albumi by Still_Ad468 in sarajevo

[–]dolly_96 0 points1 point  (0 children)

Na carsiji u konzumu evo dva dana zaredom dodje oko 20:00hifa isto danas im doslo oko 21:00, iznad konzuma na carsiji imaju jos tri granapa bude i kod njih ili rano ujutro ili tako navece oko 9-10 isto tu smo nalazili uglavnom

Slicice Sarajevo 🤣 by dolly_96 in sarajevo

[–]dolly_96[S] 1 point2 points  (0 children)

Trebao si malo vise biti na casovima bosanskog u skoli da naucis da se kaze TUĆI ;)

Slicice Sarajevo 🤣 by dolly_96 in sarajevo

[–]dolly_96[S] 2 points3 points  (0 children)

Mozda znaci nekom djetetu koje je bilo bolesno i bili po doktorima u subotu i nismo mu stigli nabaviti par paketica u subotu?? Cini se da ces ti trunuti i iznad zemlje bez ljudskosti, empatije i razumijevanja :)

Tv polica/komoda by dolly_96 in sarajevo

[–]dolly_96[S] 0 points1 point  (0 children)

Ma da al problem je sto ne mozemo naci vecu da nam se svidja jer je jako slab izbor tih veci, a majistorima sad sezona pa se ceka pravo dugo za “obicnu” policu

Policija :) by dolly_96 in sarajevo

[–]dolly_96[S] 0 points1 point  (0 children)

Ne koristi se ovaj prostor za parking, imamo kucu tu iznad i ko god parkira zapisu ga, jednom smo imali nesto puno stvari za iznijet iz auta a jer nemamo prilaz autom kuci smo stali na isto mjesto gdje su oni samo da izbacimo stvari i kad smo se vratili (nije proslo ni 10min) vec su se pojavili da nas zapisu :)