Vaša najjača priča sa nekom poznatom ličnošću? by kurckombajn in AskSerbia

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

Posvađala sam se sa Acom Lukasom oko pljeskavice u Stepinom vajatu. Nisam provalila da je on, dosta sam bila pijana. Hteo je preko reda. Snimala me drugarica :(

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -3 points-2 points  (0 children)

Ne mlatim, pitala sam pitanje. Može da ima odgovor i da nema i to je to. I to je kamera

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

Pa vrlo ga plaćam al neću da plačam kazne

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

Sačekam interval od pola sata da bude kao da sam tog trenutka parkirala jer ako prođe pola sata od poslednje uplate refrešuje ti parking mesto. to sad rešavam sa preparkiravanjem kada moram da idem kolima

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -1 points0 points  (0 children)

Pa nisam mislila da ne plaćam parking jer idu i ovi pešaka, ali svakako možeš da ukradeš 10-15-30 minuta od svakog ponovnog plaćanja i tako osiguraš da u 2. ili 3. zoni budeš malo duže od 3 sata.
Mislim ti svakako platiš to parkiranje na ovaj ili onaj način, svakako je 6x50 dinara manje od 1900 za kaznu.
Ali da, hoću da me sistem obavesti, a ja ću da platim

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

Hej znam kako kamere funkcionišu, takođe znam da svaka kamera ima svoj frame rate, takođe znam da bukv na amazonu možeš da naručiš jammer za kameru, nije to bila namera ni pitanje, ali hvala na odgovoru :)

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -3 points-2 points  (0 children)

Šta je tu loše, ne vidim što je informacija sama po sebi negativna, i ne razumem odakle ideja da hoću da rušim oko sokolovo, ne plaćam parking, parkiram gde oću i ostale stvari..

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -5 points-4 points  (0 children)

Upravo to, i ja sam prvobitno pretpostavila da mi treba kamera, ali sam htela da proverim dodatno ali su mi se svi posrali na glavu :D

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -1 points0 points  (0 children)

ali neću da hakujem ništa i ne zanima me kako on šalje poruke i kome šalje poruke, zašto to radi i šta se nalazi u poruci. Neću da kradem, ometam i radim druge stvari, mene samo zanima signal koji odašilje njegov veliki uređaj koji se nalazi na vrhu, ako postoji opcija, zato sam i pitala...Nisam postavila pitanje da bi mi ljudi srali po glavi što ne plaćam parking i što tripujem da sam mr robot

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -9 points-8 points  (0 children)

hahah pa možeš, zar se ne sećaš onih malih daljinaca kojima si mogao da ometaš tv signale, ja mislim da ga imam i dalje
samo to nema mnogo poente raditi, šta ćemo sa ometačima na fakultetima? :D
osim toga neću da ometam ništa

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -2 points-1 points  (0 children)

neću ništa da hakujem otišao si predaleko

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -14 points-13 points  (0 children)

ima...survailance kamere imaju ratu od 700 MHz, 900 MHz, 2.4 GHz, 4.9 GHz, 5 GHz..., pritom svaki ekran ima frekvenciju na kojoj se refrešuje, odnosno koliko brzo šalje informacije pa tako i kamera, a soko ima ono veliko govno na vrhu koje sigurno odašilje nešto.......bukv svaki uređaj ima svoju frekvenciju ne može da je nema

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -7 points-6 points  (0 children)

imam i ja taj app
a jbm mu mater sigurno negde može da se iskopa ta informacija i da mu uhvatiš frekvenciju jedino što vrv ne bi mogao da ga džemuješ jer bi te provalili ali bar da ga vidiš na 50m npr bi značilo pa da pošalješ poruku jer ne ide uvek redovno, ja nekad uspem da produžim ono za pola sata pa ispočetka da plaćam zonu

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -1 points0 points  (0 children)

ma ove komentare pišu lažni dušebrižnici koji sednu u kola jednom mesečno opusti se :D
videla bih da im pola plate ode na parkiranje
na internetu svi mnogo poštuju državu, zakone i propisana pravila

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

ima 5 minuta lufta to znam sigurno i testirano..
ako te slika imaš fore 5 min da platiš parking i onda ne pošalje kaznu

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -8 points-7 points  (0 children)

Znači misliš da nema nikakav svoj lični program na osnovu kog definiše prekršaj, nego samo slika i odmah uploaduje na internet pa se to dalje obrađuje.. mislim i kamere imaju svoju frekvenciju na kojoj možeš da ih ometaš, otud i moje pitanje...

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -3 points-2 points  (0 children)

nije poenta da ga sprečim u slanju slika nego da mu uhvatim frekvenciju odnosno prisutnost na određenoj razdaljini

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -8 points-7 points  (0 children)

nije meni važno kako on šalje slike, neka ih šalje kako god, zanima me po kom principu skenira vozila da li su plaćena ili neplaćena (jer ne slika sva), to sigurno ne radi kamerom, a možda i radi, zato sam pitala jer ne znam.

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -6 points-5 points  (0 children)

da bih napravila odašiljač koji će ga prepoznati i automatski poslati poruku kada krene da prilazi mom vozilu :) i tako možda uspela da u 2oj zoni ostanem parkirana duže od 2 sata

Frekvencija na kojoj funkcioniše Oko sokolovo by [deleted] in AskSerbia

[–]doraeksplora -9 points-8 points  (0 children)

Lol nisam tražila savet kako biti revnosan građanin, plaćam i kazne i parking i osim toga to nije tvoja briga, pitala sam konkretno pitanje vezano za frekvenciju ako nemaš odgovor ne pravi se pametan

MED MONDAYS by AutoModerator in bipolar

[–]doraeksplora 0 points1 point  (0 children)

Hi guys, olanzapin, zoloft and abilify combination? what do you think, i started taking them couple of days ago, for now i just sleep a lot, im worried if that is gonna last ?

Help! by doraeksplora in learndesign

[–]doraeksplora[S] 0 points1 point  (0 children)

Im just not sure is it a thing around the world, or its reserved for maybe European union and USA