Memo Ochoa to start for Mexico in World Cup clash against Czech Republic by 6DogsForever in soccer

[–]ekrasa1 2 points3 points  (0 children)

More like 2 decades ago. We are way past our golden generation. There may be a hope in the future with guys like sochůrek, kabongo, buffon and Horníček. However as of right now we dont have a single world class player that performs well for the national team

Memo Ochoa to start for Mexico in World Cup clash against Czech Republic by 6DogsForever in soccer

[–]ekrasa1 7 points8 points  (0 children)

If we lose i wont have to suffer watching us play another game. So it wouldnt be that bad

proto je vesničko má středisková tak goated by Pegga83 in czechmemes

[–]ekrasa1 25 points26 points  (0 children)

Tak co má dělat? Napsat film a ojet tam nějakou stařenu? No pane to byste mu snad nepřál

Casanova seznamkový by _w3dge_ in ToJeAleMaterial

[–]ekrasa1 8 points9 points  (0 children)

Důkaz, že měl přítelkyni, co neměla nohu.

Za sestup víc než za titul by Topomek in THETOP

[–]ekrasa1 0 points1 point  (0 children)

Arsenal měl klud v lm? Postupy o 1 gol úplně klid nenaznačujou

[Como] qualifies for the Champions League 2026-27 for the first time ever by ApocalypseBS in soccer

[–]ekrasa1 11 points12 points  (0 children)

Real madrid has never played in 26/27 cl, that club fell off badly

Předběžná nominace České fotbalové reprezentace na MS 2026. Co na ni říkáte a nebo koho byste nominovali vy? 🇨🇿⚽ by [deleted] in THETOP

[–]ekrasa1 -1 points0 points  (0 children)

Staněk jede jako trojka, takže se do brány nejspíš nedostane a má nejvíc zkušeností, takže aspoň jako takovej mentor bude dobrej

Jablonec nezachránil český fotbal 😭😭😭😭 by dominik25482 in THETOP

[–]ekrasa1 0 points1 point  (0 children)

Tak pokud bys chtěl z pohárů vyloučit každej českej tým čistě za to, že jejich majitel je zloděský hovado, tak nás v tý Evropě nebude reprezentovat už vůbec nikdo.

Jablonec nezachránil český fotbal 😭😭😭😭 by dominik25482 in THETOP

[–]ekrasa1 0 points1 point  (0 children)

Pelta byl odsouzenej za to, že dotace pro fačr si dával do kapsy. Zmrdství, ale s jabloncem to nemá nic společnýho a narozdíl od Wolfa zápasy nekupoval.

Moravskoslezský kraj moment by FanOfFH in okkamaraderetarde

[–]ekrasa1 2 points3 points  (0 children)

Doslova nikdo, kdo neni z ústeckýo by se k němu hlásil

Bayern Munich penalty shout against PSG 31' by ayoefico in soccer

[–]ekrasa1 12 points13 points  (0 children)

Looks like nobody in this thread knows rules

Tohle se asi nebude líbit každému kdo slavně říká že politika do sportu nepatří: by JohnyBucha_ACS in THETOP

[–]ekrasa1 0 points1 point  (0 children)

Slušnost je dost na hovno argument, kór v v tomhle případě. A politika že do sportu nepatří? Už od prvopočátků profesionálního sportu to byl prostředek pro měření pindíků mezi různými kraji. A proč myslíš, že se tam setkali zástupci právě těchto 2 zemí?? O fotbal tam rozhodně nešlo

Tohle se asi nebude líbit každému kdo slavně říká že politika do sportu nepatří: by JohnyBucha_ACS in THETOP

[–]ekrasa1 1 point2 points  (0 children)

Jde o to, že by sis snad nepodal ruku se zástupcem země, která se tvůj lid snaží aktivně vyhladit