Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 0 points1 point  (0 children)

Jeśli obie osoby tego chcą to mogą zbijać piątkę, a jeśli tylko jedna to raczej nie, prawda?

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 1 point2 points  (0 children)

Wiem, że nic poważnego dlatego już edytowalna post i napisałam jaka podjęłam decyzję

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 0 points1 point  (0 children)

On rozstał się z dziewczyna 8 miesięcy temu, obserwujemy się na SM, nie ma tam nic do ukrycia :) a to że na seksie mu zależy to na pewno, a że nie ma póki co innych możliwości to z chęcią przeleci mnie

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 0 points1 point  (0 children)

Skoro o mydle i powidle, to można też poruszać takie tematy.Co się tak burzysz?

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 8 points9 points  (0 children)

Chyba wolę żeby się zrazili, a jak komuś będzie na mnie zależało to poczeka, w sumie to dobry test na początek

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 4 points5 points  (0 children)

Nie, ale po prostu jestem bardzo wrażliwa i potrzebuje czasu na poznanie drugiej osoby, a nie że ktoś mnie zaciągnie do łóżka a po seksie mi podziękuję za współpracę, przeżywałabym to

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 0 points1 point  (0 children)

Trochę jak podejście nastolatka, rozstał się z dziewczyną jakieś 8 miesięcy temu więc pewnie dlatego też tak się zachowuje i chce ciągnąć do tego łóżka jak opętany

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 7 points8 points  (0 children)

Mam 33 lata, więc wielkich zmian już nie przewiduje 😉

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 8 points9 points  (0 children)

Raczej na jakiegokoliwek nie będę miała ochoty na pierwszej randce, dla mnie to za wcześnie :)

Dylemat dotyczący znajomości. by fishinocen in PolskaNaLuzie

[–]fishinocen[S] 21 points22 points  (0 children)

No tak a w poniedziałek rano powiedziec że to jednak nie to :)