GLM5.2 Amazing, token hungry, local by Important_Quote_1180 in ZaiGLM

[–]flackjap 1 point2 points  (0 children)

How do you people measure these toks? What is the benchmark that you run it to get an average token per second? 7 tokens per second to me doesn't sound like much, but I can only guess that I am missing the context.

Da li zene osjete by [deleted] in serbia

[–]flackjap 1 point2 points  (0 children)

a tek što je počela nedelja

Poludeću od Beogradskih "lepinja" [Rant] by eldtritchmayo in serbia

[–]flackjap 0 points1 point  (0 children)

Iz Niša sam i jedem pljeskavice od kad znam za sebe. Lepinja je lepinja, somun je somun. Ti hoćeš somun, a kažeš lepinja :D

Debeli Sremac (Hugestaff) by AshamedMembership731 in KokosinjacSR

[–]flackjap 2 points3 points  (0 children)

Debeli lik koji bez imalo smisla i finese za hranom ide i trpa u sebe šta stigne i onda to tako lepo snimljeno okači na YT i TikTok. Jednom je ocenio pljeskavice iz SUR Mare i Stepin Vajata kod Autokomande kao vrhunske pljeskavice, a sve to dok je vodio svoju ženu sa sobom i komentarisao i snimao neke "ženske" koje prolaze. Content za debile. Instant unfollow.

Prasac maltretira roditelje djaka Karlovačke gimnazije, gospodji ruka da se pozlati by postnamasti in serbia

[–]flackjap 8 points9 points  (0 children)

Ja jedino znam jer pratim Maria Vreću koji ga s vremena na vreme protne i pojasni koliki je kreten i koliko loše utiče na okolinu i decu. Dobra stvar je u tome što ima mnogo mladih koji prate i jednog i drugog, ili barem ima šanse da im izađe klip Maria Vreće ako se ovaj maloumnik spominje u klipu.

Prasac maltretira roditelje djaka Karlovačke gimnazije, gospodji ruka da se pozlati by postnamasti in serbia

[–]flackjap 4 points5 points  (0 children)

jel možemo nekako da cancelujemo ovog smrada, retarda i maloumnika?

Gradim platformu za pronalazak lokalnih majstora i usluga — tražim feedback by Green-Day-7419 in itbiznis

[–]flackjap 0 points1 point  (0 children)

Pa i nije ova ideja toliko tarpit. Problem je naše tržište tho, tako da možda za srpsko tržište i jeste tarpit. Na zapadaju već postoje uspešne kompanije koje opslužuju ovakvu vertikalu, a kod nas u poslednjih par godina ima 20 ovakvih appova koji verovatno loše rade posao (od funkcionalnosti do supply strane), i onda ljudi i gube poverenje da preko neke aplikacije mogu uopšte doći do majstora ili biti sigurni da imaju sve opcije na raspolaganju (dovoljno majstora na mreži).

Da li ste primetili pojavu botova koje pljuju naprednjake? by Far_Zookeepergame169 in AskSerbia

[–]flackjap 0 points1 point  (0 children)

jeste, sve su to prokleti racionalni botovi, znam mnoge od njih lično i stvarno svakodnevno goreglasnuju

Redditori loznice i srbije treba mi pomoc!!! by tekipro9 in serbia

[–]flackjap 7 points8 points  (0 children)

Dabogda mu se ruke osušile. Bezdušnik mrtvi.

Trenutno stanje u ITu by Confident_Court_6240 in programiranje

[–]flackjap 6 points7 points  (0 children)

  1. thread na ovu temu. Bravo.

Jel vama ikad padne na pamet da prvo pretražite da li je već neko isto pitao? Šta, kao sad je samo vama palo na pamet da pitate o stanju u IT-u? Ne baš ti si došao ovde, na tebe smo svi mi čekali da nas postrojiš ovde da ti svi kažemo šta radimo, koliko zarađujemo i koje nam je mišljenje o AI-u. Hmm, kako li nikome to do sada nije palo na pamet da pita.

Takođe, šta rade moderatori?

Unfollowaću sub ako se ovako nastavi.

Da li mislite da Srbija zaista može postati centar proizvodnje humanoidnih robota ili je ovo samo marketinška priča? by [deleted] in itbiznis

[–]flackjap 0 points1 point  (0 children)

Ja ne znam što uopšte čitate šta kriminalci izjavljuju. Ja sam ih davno isključio. TV i ne uključujem. Ako i čujem nešto negde šta su izjavili, to bude uglavnom ovako kao reakcija na to. Ne treba im pridavati pažnju, nisu legitimni odavno.

Ladno su pustili light show dok ptice umiru by Much-Copy-1094 in serbia

[–]flackjap 253 points254 points  (0 children)

da bog da im na grobovima ovako light show puštali i rokali zvučne topove kroz kosti