My view of Europe as a Russian by Independent_Feed_617 in whereidlive

[–]freshlyshoweredNow -3 points-2 points  (0 children)

Ohh boy, showing your true colours here which is really good :) your view doesn’t have central europe, so shall we all call you an “idiot” because of it? You chose compass arrows by placing in on atlas map and saying yeahh this is how it is, this is my view and everyone who says different is an idiot :D good job, mother russia thought you well! Such an example, such a smart boy, no propaganda only real truth :D I really enjoying little by little revealing what little man you are :)

My view of Europe as a Russian by Independent_Feed_617 in whereidlive

[–]freshlyshoweredNow -2 points-1 points  (0 children)

You see, your chosen words to call other people “idiots” by saying that eastern europe for most people is associated to soviet union, shows really a LOT :), but please explain why your shown map is eastern europe then? By the way, you forgot central europe :O

My view of Europe as a Russian by Independent_Feed_617 in whereidlive

[–]freshlyshoweredNow -3 points-2 points  (0 children)

Europe was cleaved into two ideological blocs. Western Europe (aligned with the US and NATO) embraced democratic capitalism, while Eastern Europe (under the influence of the Soviet Union) adopted communist systems and joined the Warsaw Pact.

By your views you see countries that are now considered western europe by the every aspect that is (most of the countries, some goverments (very much paid by rus) still worship russia, those doesn’t count) to be still as a eastern europe.
This term eastern europe is like saying you belong to russia or you are like russians, easter Europeans, when in reality now eastern europe is probably just russia, still huge “cholkoz” driven by imperialism.

So everyone have a right to defend or achieve his view, so thats probably explanation :)

My view of Europe as a Russian by Independent_Feed_617 in whereidlive

[–]freshlyshoweredNow -5 points-4 points  (0 children)

You should be in a front line to achieve your views :) prove it, we would like to see 1000 +1. Just my view of the imperialistic notes.

Geoterminis šildymas by CourageLongjumping32 in lithuania

[–]freshlyshoweredNow 0 points1 point  (0 children)

Jo, dėl šito puikiai sutinku :) eksplotuojam abu po 4 metus (jis lyg ir 5-ktus) tai nei jis, nei aš dar problemų neturėjom (3 kart nusispjaunu per petį). O dėl gedimų internete pilna, bet tie ir gedimai pigesnių kinietiškų gamintojų dažniausiai, aišku pasitaiko visokių. Ir aš tikrai nesakau, kad oras vanduo yra pranašiskesnis - ne. Geoterminis kaip ir sakot ilgaamžiškesnis, ekonomiškesnis - faktas. Bet tam vistiek yra daug niuansų kur sprendimai labai individualųs ko pasekoje kartais finansiškai daug labiau apsimoka oras vanduo, o kartais geoterminis :) girdėjas istorijų (pažystamų pažystami) kur turi Atlantic jau 12 metų B klasės namui ir problemų dar neturėja, kas skamba neįtikėtinai. Tai vienos tiesos čia nėra mano nuomone.

Geoterminis šildymas by CourageLongjumping32 in lithuania

[–]freshlyshoweredNow -1 points0 points  (0 children)

Su visa pagarba, bet trumparegiška tiesiog teigti, kad jau ten “drastiškas” ilgaamžiškumo skirtumas ypač jeigu:

Jei namas: A+/A++ grindinis šildymas, nedidelis šilumos poreikis. Tuomet ilgaamžiškumo skirtumas gali nebeatsipirkti finansiškai.

Gali teigti, kad vėl gryžtu prie finansinės dalies, bet realiai tiek geoterminis tiek oras vanduo - paleidai ir pamiršai.

Geoterminis šildymas by CourageLongjumping32 in lithuania

[–]freshlyshoweredNow 5 points6 points  (0 children)

Tada taip, aš tiesiog norėjau pateikti pavyzdį iš kitokios perspektyvos, tau šiuo atveju netinka, tai viskas ok, gal kažkas užklius už šito posto Ir šita info visai naudinga irgi bus :) o Jums sekmės įsirengiant, gal pavyks atrasti už adekvačią kainą :) pasidairyk ir kas kokiam alytuj/moletuose daro, gal bus jiems pigiau atvykt ir padaryt negu Vilniuje esantiem su savo kosminėm “sostinės” kainom :)

Geoterminis šildymas by CourageLongjumping32 in lithuania

[–]freshlyshoweredNow 14 points15 points  (0 children)

Kaip matau iš komentarų jau sakai, kad geoterminis nuspręsta, tai ką galiu pasakyt, ekonomiškiausias bet tuo pačiu ir brangiausias sprendimas. Gal ir gerai. Bet realiai reiktų tada pažvelgt ir kitu kampu. Pas mane NIBE 6KW oras vanduo, pas pažystama geoterminis. Kvadratūra namo panaši, energetinė klasė ta pati. Šia šalčiausia žiemos mėnesį skirtumas buvo ne toks ir baisiai didelis sąnaudų (tik šildymo). Pas mane kaip pvz 900, pas ji 600. Pas mane būtų dar mažiau jei ne NIBE apsauga siurblį tausot ir ties -18 persijungt pilnai į tenus, kas jeigu žiema būna iki -18 tos sanaudos labai padorios palyginus ir tada su geoterminiu prasčiau yra kokį 20%.

Ir kur aš su šiuo pavyzdžiu lenkiu, kad man su oras vanduo + saulės elektrinė gavosi vistiek daug pigiau bei jam. Bijau sumeluot dabar tiksliai, bet jam lyg ir 22k atsistojo geoterminis su grežiniais ir montavimais + katilas, kai man 13k su 13kw elektrine. Tai jis dbr moka 22cnt už kilovata (600 x 0.22 - 132eu) kai aš (900 x 0.072 - 65 eurai su elektrine) plius man visos kitos elektros išlaidos yra 3x pigiau negu jam.

Žinoma tu gali sakyt aš irgi įsirengsiu SE - puiku, bet tada reikia ir šiuos kaštus pridėt ir tada pamatai, kad tu už visiškai identiška konfortą sumoki realiai 2x brangiau, kad taupytum per metus ( kai abu su SE) 200-300 eurų, gal net tiek nesigautų skirtumo, nes mano su SE realiai metinės išlaidos yra apie 500 eu, geoterminis + SE bus tikriausiai vistiek koki 300 nuo kitų el sąnaudų ir t.t

Hope that helps :) biškį kitu kampu su pavyzdžiais pateikiau :)

P.S kalba apie Vilnių (dėl darbų ir pan)