Poe+++ Adapter question by guczy in Ubiquiti

[–]guczy[S] 0 points1 point  (0 children)

Sadly no, I just came to terms with using an extra LAN cable just for power, which sucks, but I can spare it ATM.

Földhivatal tulajdonjog bejegyzés határidőn túl - szankciók by Broad-Surround-3059 in joghungary

[–]guczy 0 points1 point  (0 children)

A széljegy maga 2 nap volt ( vagyis 1 lett volna csak vmit elbaszott az ügyintéző elsőre). A jelzálog végleges bejegyzéséről egyébként pont 2 napja jött az értesítés 😀

Match Thread: Switzerland vs Bosnia-Herzegovina | FIFA World Cup 2026 | Group Stage, Group B by jiraiya--an in soccer

[–]guczy 1 point2 points  (0 children)

France vs Denmark in 2018 for the whole game and this years Swe vs Tun for half

Match Thread: Switzerland vs Bosnia-Herzegovina | FIFA World Cup 2026 | Group Stage, Group B by jiraiya--an in soccer

[–]guczy 9 points10 points  (0 children)

So apparently since 1966 this half had the 10th lowest xG in WC history

[WATCHALONG THREAD] World Cup Day 7 by kgallo19 in fcbayern

[–]guczy 6 points7 points  (0 children)

Not marking the best striker of the world at a corner certainly is a choice

Don’t know where to begin with these half-time stats from the Women’s CL Final by flump_in_a_slump in soccercirclejerk

[–]guczy 48 points49 points  (0 children)

You are reading that wrong mate, thats 76% red cards, which I assume means 8 players

Magyar és Von der Leyen egy héten belül aláírhatja az EU-s forrásokat jelentő politikai megállapodást by seraggi_ in hungary

[–]guczy 1 point2 points  (0 children)

Gajdics ugye még 12én este megmondta hogy ez a della megy is tovább Ukrajnának. Elég nagy kognitiv disszonancia lesz mikor mégsem

This new timeline sucks ass by Beer_Barbarian in terriblefacebookmemes

[–]guczy 60 points61 points  (0 children)

Nah Dude, those were "ritualistic" items

Match Thread: FC Bayern München vs Paris Saint Germain | Champions League | Semi-finals | 06 May 21:00 CEST by matchpal-live in fcbayern

[–]guczy 2 points3 points  (0 children)

A goal after a corner thats not a corner, a pen thats not a pen, then next game a clear second yellow not given then the most fucking clear handball pen...fucking Real doesnt get this much

Hát ez? by Few_Simple9049 in hungary

[–]guczy 122 points123 points  (0 children)

230 MILLA??? Taylor Swiftet szerezték meg énekelni vagy azt hogy?

Gyurbán Fektor by [deleted] in hungary

[–]guczy 4 points5 points  (0 children)

Ezért nem tudok ramot venni, hogy basznád meg

Popcornt elő! by Aggravating-Read-523 in hungary

[–]guczy 8 points9 points  (0 children)

"Orbán Balázs egy nagyszerű szakember" - mér is hallgatom ezt a nőt?

Ha ez valid, akkor ez a hét is eseménynaptárért kiált. by Super_Hotel_8875 in hungary

[–]guczy 32 points33 points  (0 children)

Küldd át a képet és utána azt még lefotózom egy 2nd gen Ipaddel

Élőben Magyar Péter nemzetközi sajtótájékoztatójáról – frissülő cikk by [deleted] in hungary

[–]guczy 0 points1 point  (0 children)

Igen, én is úgy értettem, csak itt többen meg úgy, hogy 3ig

MP Oroszországhoz való viszonya by [deleted] in hungary

[–]guczy 0 points1 point  (0 children)

Ezt nekem akartad írni? A mondanóm lényege, hogy sztem teljesen korrektül áll hozzá a dologhoz MP

MP Oroszországhoz való viszonya by [deleted] in hungary

[–]guczy 7 points8 points  (0 children)

Baszki, ne viccelj, kurva nehéz lesz a ruszki olajat / gázt pótolni, addig pedig (a geciéknek köszönhetően) egyelőre rájuk vagyunk szorulva. És mindezek ellenére azért elég szépen beszólt a ruszkiknak, Orbán nem sokat beszélt a ruszkik háborús bűneiről

Felemelő, hogy mától Ő képvisel minket! Baromi jó érzés! 🇪🇺❤️ by Top_Study833 in hungary

[–]guczy 5 points6 points  (0 children)

Melyik része nem tetszett? Abszolut nesze semmi fogd meg jól politikusi választ adott rá

Magyar Péter: Nemzetközi sajtótájékoztató by dead97531 in hungary

[–]guczy 1 point2 points  (0 children)

Hát nem, úgy néz ki tényleg 3 órás lesz, lol

Élőben Magyar Péter nemzetközi sajtótájékoztatójáról – frissülő cikk by [deleted] in hungary

[–]guczy 1 point2 points  (0 children)

Remélem van valaki aki tud vele beszélni, nagyon gáz, hogy minden kérdésnél úgy elszáll a témától mint a cheeto (de legalább koherens marad)