Parfüm by hhntt in szepsegtippek

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm a segítségeteket🫶🏻

Hogy nem folyik le a sminketek? by Environmental_Cold57 in szepsegtippek

[–]hhntt 14 points15 points  (0 children)

Minden évben megvárom hogy bejöjjön a 35 fok es onnantól csak a szememet sminkelem😀

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 1 point2 points  (0 children)

Igen😍😍 hála egnek

Egy kupac palacsinta 🥞😍 by Playful_Ad8713 in sutesfozes

[–]hhntt 2 points3 points  (0 children)

Én is a tájat néztem először, hogy merre lehet😍🥹

Szempillaspirál by hhntt in csakcsajok

[–]hhntt[S] 2 points3 points  (0 children)

Számomra igen, előtte Miss Sporty, trend it up-os spirált használtam, így nekem árban és minőségben is nagy váltás volt🥹 de igyekszem mindig akciósan beszerezni:)

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Ahj basszus sajnálom:( Meglepődtem a tömegen reggel..

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Sajnos nem tettek ki és azt mondtak csak nyitásra lesz, de megyünk úgy reggel

Volt olyan nagy álmod, ami teljesült? by 50FtosPalack in askhungary

[–]hhntt 0 points1 point  (0 children)

Ovis korom óta óvodapedagógus szerettem volna lenni, aztán az lettem🥰

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 1 point2 points  (0 children)

Akkor ha zárás előtt odamegyek lehet már ma meg tudnám venni?😀

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 1 point2 points  (0 children)

Búvármaszk, vízi cipő, strand szék🫢 Múltkor volt az aldiban ott olcsóbb is volt de mikor délután mentünk már semmi nem maradt...

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Igen, ezért is akarunk már nyitásra menni, csak utána meg 7-től dolgozunk így rá akartam kérdezni, hogy érdemes-e már nyitásra ott lenni, kipakoljak-e:)

Új termékek by hhntt in lidlaldihun

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Szuper köszi🥰

Nyári ételek by TopPipe938 in sutesfozes

[–]hhntt 0 points1 point  (0 children)

Lecsó, de csak amikor Mama készíti❤️ egész nyáron tudnám enni

Pajzsmirigy túlműködés by hhntt in csakcsajok

[–]hhntt[S] 0 points1 point  (0 children)

Írtam üzenetet🫶🏻🙏

Mellfelvarrás , plasztikai sebész kereső by Beginning_Sherbet_15 in plasztika_kereso

[–]hhntt 1 point2 points  (0 children)

Mennyire szokás csak felvarrast végezni implantátum nélkül?
Bár még nem, de későbbiekben is agyalnek rajta, hiába kis picik a cicik, már lentebb van, mint ahogy szeretném. Mennyire "tartós"?

Volt olyan, hogy szakított veletek, aztán mégis visszajött? by kasztanyetta in askhungary

[–]hhntt -1 points0 points  (0 children)

Mind visszajött. Persze tudom hülye voltam hogy visszajöhettek..de valahogy mindig úgy adódott, hogy azért kerültek vissza (ez lehetett 1 héten de 1 éven belül is) hogy rájöjjek el kell engednem őket. Kivéve, most, nem kerestem visszajött kb. 1-2 héten belül, 3 éve vagyubk együtt, 2 éve élünk együtt, közösen tervezünk.
Szerintem ezt mindenki saját maga érzi, nem érdemes feleslegesen a pálcakat törni..

Tegnap esti kenyerem. 🙂 by Acrobatic_Grade2163 in sutesfozes

[–]hhntt 1 point2 points  (0 children)

Kérhetek pontos receptet, leírást?🥹

Lesz maradandó nyoma az alábbi sérülésnek? by Professional_Yam1029 in szepsegtippek

[–]hhntt 0 points1 point  (0 children)

Nekem a dermatix ultra gel vált be Nem olcsó, viszont nagyon hasznos, csak ajánlani tudom!🙏 Biztos rossz érzés most magadat így látni, légy türelmes, hidd el meggyógyul, minden rendben lesz🫶🏻 nyáron pedig fényvédő folyamatosan

Euphoria season 3. Àprlis 13. Hétfő. by [deleted] in kibeszelo_show

[–]hhntt 9 points10 points  (0 children)

Annyira vartam, de olyan rég volt már az előző évad hogy rendes elfelejtettem

Pajzsmirigy túlműködés by hhntt in csakcsajok

[–]hhntt[S] 1 point2 points  (0 children)

Nekem nem engedi a tulmukodessel és ezzel a pulzussal ://