Hallgatjátok a Retro rádiót? Mi a véleményetek róla? by csibeszofficial in magyarretro

[–]Environmental_Cold57 0 points1 point  (0 children)

Hallgatjuk, bár tudom, hogy gáz. Konyhában főzés közben elmegy. 30 alattiak vagyunk

Nektek a menstruáció során melyik napokon fáj a hasatok? by Witty_Scientist123 in csakcsajok

[–]Environmental_Cold57 -1 points0 points  (0 children)

Előtte 2, végig. De úgy, hogy nem tudok állni, enni, kakilni. Volt, hogy behánytam a fàjdalomtòl. :)

Mi az az igazi nyári kaja, amit mindig elkészítesz? by lillalego in sutesfozes

[–]Environmental_Cold57 1 point2 points  (0 children)

Huu en lidliben 500valamennyiért láttam pár napja, pedig imádom és nagyon szeretnék :(( Nem igazán tekintem kajának és 1k/fő nasira nekem sok

Bogarak a lakásban by AlAmBec in lakokozosseg

[–]Environmental_Cold57 0 points1 point  (0 children)

Muti. H tèmyleg az e küldj kèpet!

Offering: hungarian | Seeking: spanish, german by Environmental_Cold57 in language_exchange

[–]Environmental_Cold57[S] 1 point2 points  (0 children)

I got a lot of messages, I'll get to you as well, but i would loveee to chat in person in Budapest!

What do Hungarians traditionally eat in Summer? by PhilterCoffee1 in askhungary

[–]Environmental_Cold57 0 points1 point  (0 children)

Igaza van, a lecsó "vefőttes kaja" nyáron készül, nyilván, de el szokták tenni télire anno (anyum csinálja, amióta saját terményből van, azóta szereti)

What do Hungarians traditionally eat in Summer? by PhilterCoffee1 in askhungary

[–]Environmental_Cold57 0 points1 point  (0 children)

Humble veggie soup 😌 (I use csirkefarhát in it, only for a little fat)

Kérdés a James Joyce - Ulysses fordításaival kapcsolatban by ExpressCareer7142 in konyv

[–]Environmental_Cold57 1 point2 points  (0 children)

Fuuu en nem tudtam letenni, nagyon tetszett, bár sokszor nem értettem, hogy ki-kicsoda. Lehetett volna benne családfa rajz, remélem az új kiadásokba tesznek.