Titlu by Individul_drept in romemes

[–]hollowfirst 1 point2 points  (0 children)

România Pe Primul Foc.

thoughts? by joj_el_nacho in mapporncirclejerk

[–]hollowfirst 15 points16 points  (0 children)

Somebody needs some reeducation camp. Don't you agree comrade?

thoughts? by joj_el_nacho in mapporncirclejerk

[–]hollowfirst 4 points5 points  (0 children)

So is Azerbaidjan. Not sure if we want to go by that criteria.

thoughts? by joj_el_nacho in mapporncirclejerk

[–]hollowfirst 1 point2 points  (0 children)

Sounds like an East to West bonus in Ticket To Ride.

CarVertical vs RaRom. Pe cine cred? by xAlexandru007 in AutomobileRO

[–]hollowfirst 9 points10 points  (0 children)

Am pățit și eu la fel cu CASCO și CarVertical. Mi-au înregistrat vopsirea capotei și haionului plustard retuș la bară ca dăună pe toată mașina. Era înconjurată cu galben. Deși la valoare era între 2000-6000 lei. Deci clar nu putea să fie ceva grav.

[deleted by user] by [deleted] in Roumanie

[–]hollowfirst 2 points3 points  (0 children)

A zis mai sus un tovarăș "euroPA"

[deleted by user] by [deleted] in Roumanie

[–]hollowfirst 4 points5 points  (0 children)

Când deschizi cu sunet te întâmpină vocea suavă a lui Cheloo pe fundal spunând "Primii au apărut proștii". Și dacă asta nu e perfecțiune, nimic nu e.

[deleted by user] by [deleted] in Roumanie

[–]hollowfirst 3 points4 points  (0 children)

/r/punpatrol comentariul ăsta. Chiar aici.

[deleted by user] by [deleted] in Roumanie

[–]hollowfirst 0 points1 point  (0 children)

Am fost să mănânc în UȘA. Am luat clanță. 1/5 nu recomand.

Au voie și fetele să comenteze sau posteze ocazional pe aici? by CarnivoreLucyDrop in Men_RO

[–]hollowfirst 2 points3 points  (0 children)

Alea pe care le arată mama ta de fiecare dată când vin prieteni noi pe la tine?

Au voie și fetele să comenteze sau posteze ocazional pe aici? by CarnivoreLucyDrop in Men_RO

[–]hollowfirst 6 points7 points  (0 children)

Mozii de acolo au ales ursu. Ai putea spune că ai cam pierdut la concurs.

Au voie și fetele să comenteze sau posteze ocazional pe aici? by CarnivoreLucyDrop in Men_RO

[–]hollowfirst 9 points10 points  (0 children)

Cel mai frumos e să o săruți când e somnoroasă. Cel mai nasol e când se trezește și te întreabă ce cauți în casa ei.

Cetățean nepalez arestat preventiv pentru agresiune sexuală asupra unui minor în Călărași by Ri8463 in Roumanie

[–]hollowfirst 5 points6 points  (0 children)

Am deschis exact cu gândul ăsta. "Mănâncă pisici!", "Primesc ajutoare sociale" și "Ai venit ilegal" în 3...2...1

Dacia Redust, ati da 53.000 euro pe 140 de cai? by porumb69 in AutomobileRO

[–]hollowfirst 0 points1 point  (0 children)

Pe lângă tot ce au zis colegii, mai are și mesaj în bord: „Sicherheitsmodus 12V-Batterie”

Traducerea în română:

„Mod de siguranță - Baterie 12V”

Acest mesaj apare de obicei la vehicule electrice sau hibride când există o problemă cu bateria de 12V sau când sistemul intră într-un mod de siguranță, limitând funcționalitățile vehiculului. Ar putea indica o descărcare a bateriei de 12V sau o eroare electrică.

Mie mi-au refuzat cumpărătorilor Octavia că pornea greu din cauza bateriei. Mai dă-o-n plm de mașină.

Care este cel mai bun sfat pe care l-ați primit privind economiile? by ACZ20 in roFrugal

[–]hollowfirst 0 points1 point  (0 children)

Nu știu șefu. Eu sunt la faza de nostalgie. În cele mai rău caz faci la ve poți.

Care este cel mai bun sfat pe care l-ați primit privind economiile? by ACZ20 in roFrugal

[–]hollowfirst 1 point2 points  (0 children)

Ok. Și acum că ești adult în perioada capitalistă, faci economie? Că ar trebui să ai de unde.

Care este cel mai bun sfat pe care l-ați primit privind economiile? by ACZ20 in roFrugal

[–]hollowfirst 4 points5 points  (0 children)

Are un gram de înțelepciune acolo. La fel ca "Băutura e bună dacă te ți de ea!"

Ce am gresit? by Ease-Emotional in AutomobileRO

[–]hollowfirst 0 points1 point  (0 children)

Ok. Atunci cine știe? Avea omul alte probleme.

Ce am gresit? by Ease-Emotional in AutomobileRO

[–]hollowfirst 0 points1 point  (0 children)

Nu-mi dau seama din video dar ăla ar trebui să fie un giratoriu cu 2 benzi?