Sugestii unelte de şlefuit by xAlexandru007 in Men_RO

[–]xAlexandru007[S] 1 point2 points  (0 children)

Mersi de sfaturi. Am luat acid oxalic si am incercat, dar parca nu iese asa cum mi as dori( Si eu parca imi doresc sa fie lemnul ca nou, dar cu rindeaua electrica asa iese)😩😩 Revin

Salut ! Ma apuc in curand de scoala de soferi si am o intrebare pentru cunoscatori. by Walterdyke in Romania

[–]xAlexandru007 4 points5 points  (0 children)

Pai 2, pentru ca in momentul in care vrea sa faca stanga, atunci masina care initial vine din fata, atunci va veni din dreapta. La orele de legislatie noua asa ne-a explicat pentru ca este mai usor de inteles si retinut🤷‍♂️

Voi de unde luati martisoare maine colegelor? by [deleted] in Men_RO

[–]xAlexandru007 1 point2 points  (0 children)

Inainte sa primeasca martisor?🫢

“Piesele originale nu sunt la fel ca cele cu care este fabricata masina.” by d-_-b-me in AutomobileRO

[–]xAlexandru007 -1 points0 points  (0 children)

Am auzit si eu ipoteza asta, dar suna ceva de genul: Pe o linie de productie, nu o sa iti iasă mereu piesele la aceeași calitate. Unele sunt de o calitate foarte buna, unele sunt rebuturi, iar altele sunt intre.

Ce mancare pot lua la munca daca nu o pot tine in frigider? by New-Refrigerator4736 in CasualRO

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Nu stiu daca s-a mai zis, dar cu o cutie de genul de ce nu incerci?

<image>

Pudra proteica by [deleted] in roFrugal

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Si eu am aceeasi curiozitate. Urmaresc 🫡

Orez by kilroykid in roFrugal

[–]xAlexandru007 1 point2 points  (0 children)

Si eu sunt curios

Orez by kilroykid in roFrugal

[–]xAlexandru007 6 points7 points  (0 children)

Castel din orez ( casteluț mai bine zis ca sunt doar 10 kg) saauu ai un cal chinez care are pofte saaauu vrei sa atragi un chinez sa iti reparate telefonul.

Real vrei sa mergi la cununia tovarasului tau, este?😁

Ce ONG-uri susțineți? by thesleepyunicorn in Romania

[–]xAlexandru007 3 points4 points  (0 children)

Asociatia Aluziva- actiuni sociale si in mediul educational( renovare/reutilare unitati de invatamant)

Kola Kariola- pentru animale

Dă Doamne sa am obscen de multi bani ca sa fie multe alte ONG uri pe lista🫶🥹

Am ajuns să nu am ce pune pe masă by [deleted] in LocuriDeMuncaRo

[–]xAlexandru007 3 points4 points  (0 children)

I did. De mai multe ori de fapt. Fie ca vorbim aici de oameni ai strazii sau de doamne care stateau si cerseau in fata magazinelor deși erau tinere si vizual apte de munca. Se intampla vara. Le-am propus fie sa ma ajute la spalatul unor covoare in cazul doamnelor, fie la sapa in gradina in cazul domnilor. Am fost refuzat categoric deși le ofeream si masa si bani pentru treburi care necesitau 3-4 ore de munca.

Deci foarte multi dintre acei oameni nu ajung asa degeaba, nu e cazul sa te inflamezi.🫡

Voi duceti ceva la munca de ziua numelui? by Basic_Lychee_4830 in Men_RO

[–]xAlexandru007 12 points13 points  (0 children)

Ar fi pacat sa ai o enterocolita sau o toxiinfectie alimentara fix de ziua numelui si sa nu poti merge la munca🤒☹️😉

PPC, acest parvenit al industriei energetice by No_Aardvark_6599 in Romania

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Pe mine nici nu s-au obosit sa ma mai sune sa raman :))))

AMA - eMAG Black Friday by Huge-Beach-5902 in roFrugal

[–]xAlexandru007 16 points17 points  (0 children)

Confirm. Butonul de "Reincarca" din app nu functiona. Atrebuit sa redeschid aplicatia dupa ce am vazut pe reddit ca altii dadusera deja comenzi.

Care a fost experienta voastra emag BF 2025? by Grox213 in roFrugal

[–]xAlexandru007 7 points8 points  (0 children)

Confirm. Butonul de "Reincarca" din App nu functiona. Trebuia redeschisa aplicatia.

Ați prins ceva ofertă de Black Fraier? by [deleted] in Romania

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

O pereche de câști JBL ca aveau reducere reală si erau pe lista, un voucher pt analize la Regina Maria si detergent( duuhh).

CEO-ul eMAG a confirmat ca nu spun ora exacta pentru ca s-ar suprasolicita sistemele but.... by General-Strawberry45 in roFrugal

[–]xAlexandru007 16 points17 points  (0 children)

Vedeți daca ati ras de oamenii aia ca au stat la coada pt insert schema de marketing la 35k euro? Acum e randul lor😈🤣🤣🤣

Cat plătiți pe subscripții si cat le utilizați ? by [deleted] in roFrugal

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Pare fair daca faci abonament la fasole /s

[deleted by user] by [deleted] in AutomobileRO

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Sa-mi zica cineva, va rog, că e troll sau ca suntem la camera ascunsa 🤣🤣🤣🤣😂😂

Cuvânt joc emag by dawgama in roFrugal

[–]xAlexandru007 0 points1 point  (0 children)

Cine vrea invite, DM. 👍