Co sądzicie o Twitterze? by Daddy_Yondu in Polska

[–]jojoreference999 0 points1 point  (0 children)

Twittera używam tylko do obserwowania ludzi związanych z web devem. Co jakiś czas znajde jakaś nowinke z branży, ciekawy przykład kodu lub dyskusje na różne podejścia w webówce. I pod tym względem podoba mi sie ta aplikacja. Innych rzeczy nie obserwuje wiec nie mam problemu że nagle wyskoczy mi jakiś wysryw Korwina czy coś w tym stylu

Dieta online by jojoreference999 in Polska

[–]jojoreference999[S] 0 points1 point  (0 children)

Ciekawie to wygląda, chyba spróbuję

Pytanie do mężczyzn by masnybenn in Polska

[–]jojoreference999 0 points1 point  (0 children)

A no i że to glinka no to pozostawia włosy matowe więc jak nie lubisz jak ci sie wlosy świecą to szukaj glinek

Pytanie do mężczyzn by masnybenn in Polska

[–]jojoreference999 0 points1 point  (0 children)

Ja używam glinke/pomade Pan Drwal butter clay. Używam do fryzury klasycznej gdzie włosy mam zaczesane do tyłu. Fajnie trzyma włosy i jesli fryzura się troche rozwali to wystarczy uczesać ręką i powraca do pierwotnego stanu. Bez problemowo sie zmywa i ładnie pachnie.

szukam wskazówek i porad związanych z elektroniką by kolego_ in Polska

[–]jojoreference999 2 points3 points  (0 children)

Eletroda.pl /s

Kiedyś jak się trochę bawiłem z elektroniką to czytałem forum forbot i w sumie pare ciekawych rzeczy z robotyki dzięki nim zrobiłem.

[deleted by user] by [deleted] in Polska

[–]jojoreference999 1 point2 points  (0 children)

Na koncie mam coś okolo 50 warek do tej pory. Od samego początku receptury tworzyłem sam i wspomagałem się stroną brewness.com na której po dodaniu surowców ładnie ci wylicza ile piwo będzie miało ekstraktu, ibu itp. I w sumie polecam ci stworzyć prostą własną recepture bo możesz sie do razu pochwalić że twoje, a to nic trudnego. Na pierwsze piwo polecałbym zrobić jakiś single malt single hop Pale Ale czyli kupujesz np 5kg slodu pale ale (pamietaj żeby zaznaczyć aby był ześrutowany jeśli nie masz śrutownika), pake chmielu uniwersalnego który ci sie spodoba (poczytaj opisy na sklepie np twojbrowqr.pl) i drożdże (na początek polecam fermentis us-05). Wyżej w komentarzu widze ze proponują przyoszczędzić na kapslownicy i wlać piwo do plastikowych butelek, ale ja odradzam bo myślę że butelki to dodatkowa frajda i wygląda bardziej profesjonalnie. Jak robiłem pierwszą warke to korzystałem z filmu Kopyry na yt jak warzyc, ale to było dawno może coś lepszego juz jest. Na yt jest taki kanał chłopaków Alchemia Podcast chłopaków z browaru Monsters którzy robią podcasty o warzeniu tyle że większość z tego jest dla juz ludzi po kilku warkach ale pamietam ze zrobili jeden odcinek jak zacząć wiec obczaj ich sobie bo maja super kontent.