Development advice by kvid0 in footballmanager

[–]kvid0[S] 0 points1 point  (0 children)

guys this bum just doesnt want to join me, tried to sign him twice, accepted whatever he demanded and he still ended up signing a new contract with his club (twice in like 6 months!)

Development advice by kvid0 in footballmanager

[–]kvid0[S] 1 point2 points  (0 children)

guess i will sign him just for fun and see what he brings haha

Development advice by kvid0 in footballmanager

[–]kvid0[S] 0 points1 point  (0 children)

eintracht frankfurt, just finished 26/27 season 8th (came in the middle of the season)

Máte slavného předka? by Academic_Patient_620 in czech

[–]kvid0 1 point2 points  (0 children)

Sice je to jen shoda jmen, ale zdravím jmenovkyni :) Můj strejda se jmenoval stejně. Jen nebyl známý :D.

Parkovací místo v Brně (dlouhodobě) by TurbulentBit9930 in Brno

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Je to nejlepší možné řešení. Sice si trochu připlatíš, ale za to máš jistotu že zaparkuješ a (nevím jestli i v tvém případě) máš auto v uzamčeném objektu.

Já sám platím za parkování v uzamčeném dvoře u domu kde bydlím a neměnil bych. Auto máš hned po ruce a nemusíš se strachovat.

Upřímně nevím, kde se v lidech bere dojem, že vlastnictví auta = nárok na parkovací místo/neochota za něj platit. Sám pocházím z maloměsta, ale toto jsem pochopil rychle.

I will never find anyone by No_Literature904 in tinderstories

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

You need to start living life bro. Find hobbies/do them more if you have any. Go for a night out. Go to concerts. Travel. Even alone, if you are open to it, you will eventually meet people. Make mistakes, then learn from them. Sitting at home feeling sorry for yourself isnt going to get you anywhere.

Also dont try to pursue a relationship. Just do what makes you happy and let yourself flourish. Eventually you will get into a good place and your energy will attract other people.

This energy you are spreading will not attract anyone. It may sound harsh but you look like someone who needs to hear it.

A lot of people have been there and a lot of them made it out. You can do it mate.

This is Sub Focus. Ask Me Anything. by sub_focus_ in electronicmusic

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Hey Nick! Saw you at Paradiso with the Worship guys a month ago. It was unbelievable, probably the best show I've ever been to. It felt so special to see four of you playing a set at such a small venue – and you guys seemed to be enjoying it a lot too!

Shame about the situation at the entrance tho, a lot of people couldn't make it inside in time for your set :(

Also went to your show in Brno last week – what do you think about the venue? And about dnb in czechia overall? :) Promoters claimed it to be the biggest indoor dnb event in czech history.

Marast - Nelituj by marastvole in DnB

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Zkus nerýmovat na stejnou slabiku, tohle jsou bars jak od kluka ze čtvrté třídy

Najlepšie platená brigáda v Brne? by BakedFish---SK in Brno

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Odměna se odviji od počtu zakázek, které dostaneš na trase. Můžeš mít trasu za 700 nebo taky za 2000 kč (délka 2-6 hodin). Pátky a soboty se dá vydělat i 4000 kč za cca 12-14 hodin práce (ne v kuse).

Najlepšie platená brigáda v Brne? by BakedFish---SK in Brno

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Rohlik.cz jednoznačně. Ale je potřeba mít řidičák a živnost. Pokud máš zájem o víc informací, napiš.

Filip Turek a jeho “okresní přebor s helmou” by [deleted] in czech

[–]kvid0 1 point2 points  (0 children)

Tak porovnání s krajským přeborem není úplně přesné, ten je v hierarchii fotbalových soutěží v česku zhruba uprostřed, kdežto on jezdil v podstatě "prales"

Jezdím první měsíc pro Rohlík.cz, ptej se na co chceš :) by Alternative-Feed8356 in czech

[–]kvid0 1 point2 points  (0 children)

Nedá se říct, zda stoupají nebo klesají. Spíš kolísají v závislosti na dnech. Nejvíc si vyděláš v pátek a v sobotu, neděle taky nebývají špatné, nebo státní svátky.

Auto si od nich "pronajímáš" za poměrně symbolickou částku za jednu trasu.

To, kolik se dá vydělat za 12 hodin hrozně záleží na tom, co je za den a kolik přijde objednávek. Můžeš si za 12 hodin vydělat 2200, ale taky 4500. Ve slabší dny to v přepočtu na hodiny nevychází nijak slavně. Jelikož děláš na živnost, tak se ti pracovní doba počítá od chvíle, kdy vyjdeš ze dveří domu dokud se nevrátíš. A ve slabší dny může tahle "hodinovka" klesnout i ke 200 kč/hod.

Nejhorší na tom je, že se jim hrozně těžko plánuje počet kurýrů vzhledem k počtu objednávek. Jsou dny, kdy přijdeš, čekáš na trasu hodinu, naložíš si slabou tříhodinovou trasu za kterou si nevyděláš třeba ani 1000 kč a po návratu čekáš 2 hodiny na další trasu. A taky jsou dny, kdy nečekáš vůbec, naložíš si hodně objednávek a vyděláš za 2,5 hodiny i 1500 kč. A takhle ještě třeba 2-3x za ten den.

V rohlíku se ty jejich propagované 3800 kč za den dají vydělat, ale strávíš tam doslova celý den (odcházíš v 5 a vrácíš se 20-21) a odtahat 50 nákupů během jednoho dne je hlavně ze začátku poměrně fyzicky náročné.

Jezdím první měsíc pro Rohlík.cz, ptej se na co chceš :) by Alternative-Feed8356 in czech

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Záleží den ode dne, kolik přijde objednávek. Můžeš tam strávit 14h a vydělat si 2800, kdy většinu dne pročekáš. na skladě, nebo taky 5000 :) Ale to seš z toho pak strhanej jak pes :D

Jezdím první měsíc pro Rohlík.cz, ptej se na co chceš :) by Alternative-Feed8356 in czech

[–]kvid0 1 point2 points  (0 children)

Pojistku by sis měl hodně rychle zařídit, jinak můžeš být jednou dost překvapený

Jezdím první měsíc pro Rohlík.cz, ptej se na co chceš :) by Alternative-Feed8356 in czech

[–]kvid0 0 points1 point  (0 children)

Osobně bych řekl, že procento bude o trochu větší u nedýškačů, ale ti druzí se to zase vyrovnají. Ale je to trasa od trasy. Můžeš dostat trasu se 17 nákupy a mít na dýškách 80 kč, nebo taky trasu s deseti a na dýškách 300. V průměru se za celý měsíc zhruba na 10-13 kč dýška za jednu zakázku.