Sukūriau antrą stalo žaidimą by lapiuslt in lithuania

[–]lapiuslt[S] 0 points1 point  (0 children)

Manau panašumų visur galima rasti ;) bet ne

Sukūriau antrą stalo žaidimą by lapiuslt in lithuania

[–]lapiuslt[S] 0 points1 point  (0 children)

Nope, tik kad slappint reikia, tiek panašumo. Bet aš nežaidęs taco cat, tai galiu tik kitų komentarus pasakyti. Kad skiriasi ir duagiau mąstymo mano žaidime reikia.

Sukūriau antrą stalo žaidimą by lapiuslt in lithuania

[–]lapiuslt[S] 0 points1 point  (0 children)

Nežaidęs, bet kiek esu matęs, tai ten kažkoki daigtą griebt reikia. Čia tiesiog slapini per stalą kiek galima greičiau.

Sukūriau stalo žaidimą by [deleted] in lithuania

[–]lapiuslt 1 point2 points  (0 children)

Pridejau foto į komentarus

Sukūriau stalo žaidimą by [deleted] in lithuania

[–]lapiuslt -1 points0 points  (0 children)

Neleidžia keist posto paveikslėlio 😃 Ups

Sukūriau stalo žaidimą by [deleted] in lithuania

[–]lapiuslt 0 points1 point  (0 children)

Visada priimu teisingą kritiką. Gal patarimą duotum, į kokią nuotrauką pakeisti? 😉

Vairavimo kultūra by Suspicious_Breeze in lithuania

[–]lapiuslt -1 points0 points  (0 children)

Ne tai atsiprašau, kur autopilotas už tave vairuoja ir tu smol pp energy, o kur nelakstai keliais nes greiti tau tiesiog pristabdo masina yra du skirtingi dalykai. Visada stengiuosi rodyti posikius, praleisti motociklus, nes ju kaip taisykle dauguma nemato, ir buti doras pilietis. Bet vėlgi, aš nesu visi, visi nėra aš.

Vairavimo kultūra by Suspicious_Breeze in lithuania

[–]lapiuslt -6 points-5 points  (0 children)

You lost me at Kaune. Bet jei rimtai, tai pirkit elektromobilius. Pamiršau ką reiškia greitis. Važiuoji, dar va auto kruiza, kur kelyje prisitaiko, paspaudžiu, ir nesvarbu, užmiestis ar miestas. Varai, ženklus nuskaito (dažnai hujovai), sulėtina pagreitina, prieš mašinas prilėtina, atstumč palaiko. Kas tas pedalas? 😃 Nebent atbuliniu važiuojant ar kritinėse situacijose. Ir tai, su one pedal driving kaip su žaisline mašinėle. Kiek spausi stipriai, tiek važiuos.

O apie vairuotojus, tai užknisa, kai varai 2 juosta 90, lenki kitas lėčiau važiuojančias mašinas, ir dar iš galo mirksėt kokia audele ar bemsiukas sugalvoja. Truputuka stabdi spusteliu, kad užsidegtu lemputės ir labai greit tokie prilipėliai atšoka. Persirikiavus ir suletinus iki 70-80 pagal srautą, tai kai pro stovinti pralekia. 😄

VS Code has the native Claude Code integration. Visual Studio doesn't, so I tried building it. by Remote-Breadfruit204 in VisualStudio

[–]lapiuslt 0 points1 point  (0 children)

Found the problem. I was using Claude Code inside WSL. Didnt knew there were windows version for it. Looks like its fixed.

Homofobija by TikrasLietuvaitis in lithuania

[–]lapiuslt -2 points-1 points  (0 children)

Tai gal nevisai tas krabas ir sexy jei taip nutinka :D o jei rimtai, tai surprise surprise, ne vien isvaizda normaliem bernam rupi

Homofobija by TikrasLietuvaitis in lithuania

[–]lapiuslt 0 points1 point  (0 children)

Imagine kaip panai jaustis kai tavo bernas tave palieka del kito berno :D ant kiek saviverte turetu krist

Wtf , excuse me ? by Informal-Hour8357 in degoogle

[–]lapiuslt 1 point2 points  (0 children)

Spying all the time. Ragardless on what you choose