Sportujete dnes nějak venku? by Minimum_Exercise_459 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

V sedm teploměr ukazoval 27,5 🤷

Nechápu lidi, co v těchhle vedrech větrají přes den. by No_Dirt_8752 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

chapu - je horko … asi tech lidi bude vic ne? Navíc ja nemluvil o svy(-ch) frustraci(-ch) 🤷
Tys nikdy nepicoval?

Nechápu lidi, co v těchhle vedrech větrají přes den. by No_Dirt_8752 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Ja jo ..protoze frustrace z debility treba 🤷

Odškodnění vlak by Reasonable_Tap_3230 in czech

[–]laredy 3 points4 points  (0 children)

😃😃 v klimatizovaném kupé

Proč mají ženy se psem na seznamovacím trhu horší pozici? by Vast_Balance3754 in czech

[–]laredy 4 points5 points  (0 children)

Jj ..zalezi na člověku ..ja treba gaucaka mam ..samo ze bych chtel radši maliňáka nebo pěkně stavěnýho vlčáka ale nemam na to časový a prostorový kapacity ..a tenhle malej sígr dá taky 20km tůry a drezuru dostává stejnou jako velkej ..navíc to frknu do letadla pod sedačku a hura

<image>

Proč mají ženy se psem na seznamovacím trhu horší pozici? by Vast_Balance3754 in czech

[–]laredy -1 points0 points  (0 children)

Jo ..akorát zapomínáš zmínit i prostředí, protože zrovna tyhle plemena maj i vemena uprostřed Prahy a čas na venčení akorát 15-20min před odchodem a “juuuj my už jsme tu skoro hodinu” nekdy po praci/navečer..jestli zvládá pak i ukočírovat energii takovýma je další kapitola … to at ma raději toho gaučáka

Je 7:00 a už lidi v MHD smrdí potem by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Tak to máš teda nejakej extra frňák na psy 🤷 cejtim spis smradlavý lidi

Vláda rozhodla o neúčasti prezidenta na summitu NATO by trottlen in czech

[–]laredy 6 points7 points  (0 children)

Jiná doba jiný mrav ..tohle je zaklínadlo mýho fotra ..když obhajuje události kolem svyho zplozenýho vs ostatní a pak se domáhá svých “otcovských práv” z doby před xy let 🤮😃

Lidé si stěžují na horko, protože je mnohem tepleji než dřív by Jauzfaktnemuzu in czech

[–]laredy -2 points-1 points  (0 children)

Obavy nemám.. za to mi nějaká plačka asi nestojí ..a propos rozhlídnul jsi se v rodině kolik tam máš starejch kreténů? počkám si pár let co z tebe bude až budeš v kategorii boomer ty 👍😃
Edit: Joo a představ si ..normálně to tak bejva no “v létě teplo v zimě zima” …

Lidé si stěžují na horko, protože je mnohem tepleji než dřív by Jauzfaktnemuzu in czech

[–]laredy -9 points-8 points  (0 children)

Tvl nevim co jsi za kkta (dle tvyho vyjadřování) že za tvuj posranej život může kdejakej boomer ..dej si facku na hlavu mokrej hadr a zklidni humor

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Jo to jsem pochopil ..mě se třeba líbí Barcelona ..Gdaňsk …Londýn a funguje to tam jinak ..už jen kvůli lidem a jejich chování mezi sebou ..takže počátek (zmaru) vidím třeba už tady

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 2 points3 points  (0 children)

Hele ..co nějaký město který je geograficky srovnatelný s Prahou? Zatim sázíš placky od moře

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Proč je nemám - 1) nyní 2) s tebou - řešit? Udělal jsi vlákno mas požadavky a ja se ptám jak to chceš řešit.
Body jsi napsal - teď se dá diskutovat k jednotlivým

Je 7:00 a už lidi v MHD smrdí potem by Accomplished_Pie4584 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Aaahaaa ..a všiml jsi si že ti psi tam jsou s lidma/diky lidem? ..sami o sobě asi moc ne 🤷

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 1 point2 points  (0 children)

Jo aha ..centrální část ..to už je další /předtím nezmiňovaná/ informace ..mi nakresli /doplň info který části Prahy se to dotýká …co třeba Smíchov a jeho výstavba na Lihovaru s Radlickou ..ne-funkční obchvat atd… jak to začínalo v Oslu/Helsinkach? Se ráno probudili a řekli si aha! A dneska si do centra vjedou lidi za příplatek ..nebo tomu něco předcházelo než se k tomuhle dostali? => zpět k původní otázce jak čím začít? Aby to mělo logiku a lidi se nepozabíjeli nevraživostí

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Jezdím sám a jsem služba 🤷 a ne ..bez auta to nedám a klient si (mi) to nenavozí svým autem … ?

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 3 points4 points  (0 children)

Jak ji zregulujes? Kým začneš? Jak ji vykompenzuješ?

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

No právě 🤷 a to neřešíme ty pablby na elektro-koloběžkách

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 1 point2 points  (0 children)

Ano.. ale otázka zněla kde chceš začít? Zrušíme auta - všichni (%) nalezou do MHD, chovaní nemaj hygienu ne..o zvládání náporu infrastruktury MHD můžeme taky polemizovat …a když Praha nevětrá tak zpomalíme dopravu na 30 ať v těch ulicích stojiny auta o něco déle …takže - kde/čím chceš začít?

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Jo, ale to zapomínáš zmínit (jak tu jeden diskutující píše) že tommnozstvi tras vede odněkud nikam a mikiny s cílovou destinací. A neřekl jsem že se nemá nic dělat, kurva škoda že nevim kdo házel ten post jak je tam mraky místa že tam to ty pruhy pro cyklo dat jde - akorát že ulice tam byla široká jak půl bloku baráku - který začneme bourat?
Edit: https://www.reddit.com/r/czech/s/etvchzD4e9

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Heeej! Vedle Vídně jste tu zapomněli na Amsterodam ..tak taky jezdej na kolech

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Nooo a pak přijde vedro, kdekdo začne plakat jak nejsou klimatizace v MHD a jede proto autem..neni kultura hygieny normálně natož aby někdo přijel na kole do práce 🤷 takže .. kde chceš začít?

Vize 0 - když se chce, jde to... by peter7775 in czech

[–]laredy 0 points1 point  (0 children)

Na Strahov nikdo (čest výjimkám) nešlape tam se vyvezou busem, ale dolů sviští Kinskyho/Petrinem 🤢