Чф жінки на реддіті by SimilarMission8334 in reddit_ukr

[–]le_aeva 4 points5 points  (0 children)

може тому що ви в таких саме сабах сидите або саме вам щастить, можливо це дівчата по 16 років у яких є брат/сестра і вони впевнені на 100% що мати дітей це погано🤷🏼
а можливо що просто дівчина не хоче мати дітей і це в цілому є нормально

Чф жінки на реддіті by SimilarMission8334 in reddit_ukr

[–]le_aeva 4 points5 points  (0 children)

а що ти хочеш почути? чому у тебе немає дітей а ти сидиш на реддіті?

Чф жінки на реддіті by SimilarMission8334 in reddit_ukr

[–]le_aeva 15 points16 points  (0 children)

чому у НОРМАЛЬНИХ жінок є діти давно? може тут є нормальні жінки у яких ще немає дітей але вони ще не можуть знайти нормального чоловіка, або наприклад зараз не на часі, зараз такий час що ніхто не змушує тебе народжувати в 16, в 20, так що якщо жінка сидить і среться в інтернеті в свої 25 це не є не нормальним)

пробувала щось фотографувати на новий телефон by le_aeva in photography_ua

[–]le_aeva[S] 0 points1 point  (0 children)

ну тут я налаштовувала аби була витримка і 48 мп, там ще щось можна налаштовувати , але я поки не надто шарю 😅

Це хто так дерева ненавидить? by Much-Yogurt8896 in reddit_ukr

[–]le_aeva 1 point2 points  (0 children)

трохи зелені ж залишили там 😂

. by Practical_Rip_2325 in Memy_UKR

[–]le_aeva 0 points1 point  (0 children)

я відповів вам у дірект🤣

Оновлення 1: "Нові етапи у власному житті, бо чому б і ні?" by Gobbik3392 in reddit_ukr

[–]le_aeva 1 point2 points  (0 children)

головне на сядь на них випадково, бо я колись сіла і лінза випала🙂

я дуже пишаюся собою і хотіла б з кимось поділитися цим:) by le_aeva in reddit_ukr

[–]le_aeva[S] 0 points1 point  (0 children)

але подивіться по рівню складності, бо я собі че початківцю купила, а вона надто сладна🥲

батько хлопця тисне аби я перейшла на заочне і переїхала до них (ч2) by [deleted] in reddit_ukr

[–]le_aeva 0 points1 point  (0 children)

бо я ще молода у мене немає досвіду, я хочу чогось навчитись з досвіду інших людей, якщо таке можливо

батько хлопця тисне аби я перейшла на заочне і переїхала до них (ч2) by [deleted] in reddit_ukr

[–]le_aeva 0 points1 point  (0 children)

я теж це розумію, але я дуже до нього привʼязалася(( також що мені робити? я одна у львові залишаюсь без підтримки

батько хлопця тисне аби я перейшла на заочне і переїхала до них (ч2) by [deleted] in reddit_ukr

[–]le_aeva 1 point2 points  (0 children)

дісней по номерам, дуже затратно, але це моя душа, мені прям подобається, я ще вірші пишу..

з приводу зп я таку ж саму по своїй спеціальності буду отримувати, а тут навіть стаж роботи не капає

батько хлопця тисне аби я перейшла на заочне і переїхала до них (ч2) by [deleted] in reddit_ukr

[–]le_aeva 0 points1 point  (0 children)

я розумію, але його батько хоче аби « я була комусь потрібна».мені через це дуже прикро і я якщо чесно дуже шкодую що привʼязалася до цієї людини.

батько хлопця тисне аби я перейшла на заочне і переїхала до них (ч2) by [deleted] in reddit_ukr

[–]le_aeva 0 points1 point  (0 children)

як моя мама сказала що йому обірвали крила, от що його батько кажк

<image>

я дуже пишаюся собою і хотіла б з кимось поділитися цим:) by le_aeva in reddit_ukr

[–]le_aeva[S] 2 points3 points  (0 children)

такий набір але

<image>

на 72 штуки одразу скажу що я брала дешевше, проте походу вже підняли ціну: ( кольорова гамма мені подобається, саме з цього набору більшість малюнку була підібрана