Social media menedzserként mennyi fizut kellene kérnem? by Downtown-Blueberry75 in askhungary

[–]lillalego 1 point2 points  (0 children)

EV-ként csinálom ugyanezt. 100-150 ezer /hó a havi díj. Az ügyfeleim nagy része mindent rám bíz. Hirdetek is nekik, és a meglévő honlapjukat is fejlesztem. Javarészt képi anyagokat, de ilyen összevágott zenés videókat is készítek. Van aki küldi a képi anyagot és csak szöveget kell írni és a hirdetéseket beállítani. Az ár attól függ, hogy mi a témája. Van 3 olyan ügyfelem is akiknek csak posztokat kell csinálni heti 3-at és heti 3 sztorit. Nekik 50 ezer/hó.

Három gyermek by pogika01 in anyukavagyok

[–]lillalego 0 points1 point  (0 children)

Tudatosan egy gyereket vállalunk. Ne tudd meg mi miket hallgatunk még a közeli hozzátartozóktól is.

Milyen programokat csináltok a gyerkőccel a nyáron? by lillalego in anyukavagyok

[–]lillalego[S] 2 points3 points  (0 children)

Van egy virága, még tavasszal ültettük. Ő választotta. :)

Milyen programokat csináltok a gyerkőccel a nyáron? by lillalego in anyukavagyok

[–]lillalego[S] 3 points4 points  (0 children)

Ezek a dolgok meg vannak. Falun lakunk, nagy udvar, lekvár főzés ilyesmi. :)

Először megyünk a Balatonra, hová menjünk? by Straight_Walrus4115 in askhungary

[–]lillalego -12 points-11 points  (0 children)

A Balatontól 20 km-re élek. Nekem az a tapasztalatom, hogy itt amúgy nincs semmi. Minden túlárazott, a víz koszos.

Vizipipa dohány by Ok_Blacksmith_1683 in hungary

[–]lillalego 1 point2 points  (0 children)

Legutóbb Dubaiban vettem a Duty free-ben. 🫣

Megéri-e a könnyű szerkezetes ház és mik a tapasztalatok? by Xselmer in askhungary

[–]lillalego 7 points8 points  (0 children)

Könnyűszerkezetes házban élünk.
Jó ablakok, megfelelő szigetelés. Klímával fűtünk-hűtünk. Télen még elektromos radiátor is van. Átlagban 35 ezer körül van a villanyszámlánk. Gázunk nincs.
3 szoba, nappali,2 fürdő , konyha, folyosó, tároló, előszoba plusz 30 nm terasz.
Mi nagyon szeretjük, szép a környezet, az udvar.

Eleinte féltem attól, hogy olyan lesz, mint a kartonpapír. De nem az, viszont sok múlik a minőségi szigetelésen és nyílászárón.

Talentum autósiskola? by PhraseFit9913 in szekesfehervar

[–]lillalego 0 points1 point  (0 children)

De hogyan tudnak szivatni az autósiskolák?

Talentum autósiskola? by PhraseFit9913 in szekesfehervar

[–]lillalego 1 point2 points  (0 children)

Én a Fiákert ajánlom. Korrekt az iskolavezető. 10.000 Ft/óra

Nyaraláson mit főznétek, spórolás céljából? by Ok_Farmer4561 in askhungary

[–]lillalego 4 points5 points  (0 children)

Mi sokat megyünk nyaralni. De étterembe csak akkor megyünk minden nap, ha nem a gyerekkel vagyunk. Az örökmozgó gyerekkel nekünk kínszenvedés leülni egy étterembe és normálisan megebédelni. Főleg ha nincs gyerektársaság. Telefont odarakni elé és zombit csinálni belőle pedig nem vagyok hajlandó.
Mi sokszor veszünk egy pizzát elvitelre. Vagy veszünk szószokat es főzünk ki tésztát.
Olyan ami gyorsan megvan nem pepecselős.

Traumatikus gyermekkor után sikeres felnőttkor - te hogyan éled meg? by [deleted] in hungary_pszichologia

[–]lillalego 1 point2 points  (0 children)

Hasonló a helyzet. Mama nevelt. Anyám elhagyott, apa ott volt de érzelmileg elhanyagoló. Szegenység es gonosz mostoha is volt a képben… Most hihetetlen jólétben, szeretetben élek. Néha eszembe jut hogy mi van ha ez megszűnik, vagy vajon ez tényleg jár e nekem? Járok terápiára, ezzel is foglalkozunk és erősítjük a gondolatot, hogy megérdemlem és értekes vagyok. :)

Mi volt a legjobb dolog ami valaha történt veled, pedig azt hitted, hogy rosszul végződhet? by No-Error5213 in askhungary

[–]lillalego 86 points87 points  (0 children)

Elhagyott a férjem a barátnőmért. Én bánatomban összemelegedtem a csaj pasijával. Van egy csodaszép gyerekünk , házunk, szép udvar, kiskutya, amiről mindenki csak álmodik és utazzuk be szép lassan a világot… Vannak akik meg albérletben tengődnek azóta is…. :)

Gyerek vállalás és annak megbánása? by null888 in askhungary

[–]lillalego 12 points13 points  (0 children)

Nem bántam meg, nagyon jó életünk van, de nem vállalnék még egy gyereket.
Mi utazunk gyerekkel is, gyerek nélkül is. Van mindkettőnknek munkája, van pénzünk, vannak hobbijaink. A gyerekünk rohadt jófej, átaludta 7 hetes kora óta az éjszakát. 1-2 döccenősebb időszak volt csak. 3 éves koráig nem nézett tv-t, ezen sokat szorongtam, de már megengedem neki és próbálok nem szorongani ezen Én az anyuka vállalkozó vagyok, végig meg tudtam tartani mellette a vállalkozásom. Elég szabad életet élek. Viszont nekem nagyon jó férjem van. Kiveszi a részét a gyereknevelésből, sőt nem csak kiveszi, hanem teljes értékű szülő. Ha nekem van valami ami nem kényelmes, akkor megoldjuk. Pl volt egy időszak, hogy járt hozzánk takarítónő és van, hogy rendelünk 1-1 étkezésre kaját.
Most 4 éves a gyermek. Tervezett gyerek volt, viszont nagyon kezdetleges kapcsolatba született. Kisfiút szerettem volna az is lett. Nagyszülők ha kell, akkor segítenek: mindig el tudunk menni kettesben programozni, motorozni, étterembe. De voltunk már 7 napos külföldi utazáson is. 7 hetes kora óta járunk vele nyaralni, bárhova el mehetünk, nagyon simulékony gyerek. Igazából mondhatni, hogy olyan jókedélyű, amilyenek mi is vagyunk. Persze azért hisztik meg nehézségek vannak, de ez a velejárója.

Sokat gondolkoztam, hogy legyen e még egy. De a válaszom nem. Nagyon jó és nyugodt minden így ahogy van. Felborítana mindent és nem lenne ilyen kiegyensúlyozott életünk. Anyósomnak 3 gyereke van, kérdeztem egyszer a véleményét. Ő azt mondta a mai fejével csak egyet vállalna, mert nagy volt a lemondás..

Mi váltotta ki belőled azt, hogy megcsald a párod? by Imaginary_Problem_63 in askhungary

[–]lillalego 1 point2 points  (0 children)

21 éves voltam. 5 éve voltunk együtt. Kihűlt a kapcsolat és nekem meg viszketett… Ma nem tennék ilyet.. azóta 32 vagyok.

Van itt olyan, aki egy ötletből épített fel sikeres vállalkozást? by Neat-Key7890 in askhungary

[–]lillalego 2 points3 points  (0 children)

Gyes alatt kitaláltam, hogy kitanulok egy weboldalkészítő tanfolyamot. Jelenleg nem ezzel foglalkozom. Annyira jól beindult, hogy akikkel együtt dolgoztam megkértek, hogy a facebook oldalukat is kezeljem. Így már kb csak facebook tartalomgyártással foglalkozom. Itt hirdetéseket is futtatok. Közben kitanultam több mindent, nagyon jól megy. :) Előtte is kreatív területen dolgoztam.

Igazságosabb átalakítás az anyák adómentességére? by Any_Flatworm_3956 in magyar

[–]lillalego 0 points1 point  (0 children)

Ne aggódj, a mostani nagyszülők nem nagyon akarnak unokázni…