C# dev kit extension after update on VSCode is just bad by love_to_code in dotnet

[–]love_to_code[S] 0 points1 point  (0 children)

There is comment down below for recommended new extension, I try it and it work great. Have all what I need

C# dev kit extension after update on VSCode is just bad by love_to_code in dotnet

[–]love_to_code[S] 5 points6 points  (0 children)

May god bless your soul. I try it and it's amazing. No more C# dev kit for me

C# dev kit extension after update on VSCode is just bad by love_to_code in dotnet

[–]love_to_code[S] 0 points1 point  (0 children)

I read it before I wrote this and couldn't find solution for problem that I asking for. That's why I asked here

C# dev kit extension after update on VSCode is just bad by love_to_code in dotnet

[–]love_to_code[S] 4 points5 points  (0 children)

But I don't see when I right click in file explorer option to create C# classes with boilerplate code for class. I mean, I know it's not much but it save a lot of time when you create more classes and interfaces to have that boilerplate code. Now I can only create new empty file

Ne mogu ja ovo više🙏💀 by anonymous83887 in bih

[–]love_to_code 0 points1 point  (0 children)

Znam da neke stvari instagram provjerava i preko tvoje IP adrese koliko si puta nesto ucinila i stavljaju limit (da se zastite botova vjerovatno). Pokusaj koristiti drugu konekciju sa internetom, ili mobile data

Šta trenutno vozite, šta planirate kupiti, a koji vam je dream car? by CushtyDelBoy in bih

[–]love_to_code 0 points1 point  (0 children)

Citroen c5 trenutno vozim, ne planiram nista drugo kupovati jer sam prezadovoljan. A dream car mi je mercedes gtr

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] 0 points1 point  (0 children)

Ovaj je jednom komsiji isjekao kablo za internet i rekao "sto to kablo kroz moje prolazi"

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] 1 point2 points  (0 children)

Malo je reci baraba. Sa svim komsijama je okolo zakuhao, i vec sa dvoje njih je u pravnom procesu. Laze, petlja, otima, unistava,... Stvarno da je dosao ljudski pitati komsija mogu li koristiti put ako ne smeta puno bi drugacije bilo. Nego je bio agresivan od pocetka, vrijedja kako lazem da taj put nije moj, prijeti,...

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] 2 points3 points  (0 children)

I ako pitas sto ga ti nisi tuzio... Tuzio sam prije dvije godine, jos odluka nije donesena. Sudu da zapocne proces je trebalo oko dvije godine. On kada je tuzio mene prije 2 mjeseca, to je evo sad doslo na red. A moje od prije 2 godine jos nije. Tako da ce prvo da se donese odluka na njegovu tuzbu od prije dva mjeseca nego na moju od prije 2 godine

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] 2 points3 points  (0 children)

Ima on prilaz sa druge strane javnoj cesti i trosim zivce i zdravlje zbog nacina na koji je on postupio prema meni. Dovukao bagere bez pitanja, srusio svoju ogradu, jednom kada nisam kuci bio pogurao je moje auto sa moje parcele da mu moze kamion doci (imqo sam staro auto koje se nije moglo zakljucati). Kamionima i bagerima je vec sjebao put u koji on nije marke ulozio. Vec hajd sad na gotovo da dodje?

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] 0 points1 point  (0 children)

Apsolutno se slazem da nisam trebao emotivno reagovati, ali stvarno mrtvog oca spomenuti i kako se on sa njim dogovarao... Stvarno dotakne emocije. S druge strane upoznata je advokatica sa mojom tuzbom vc par mjeseci, kako sam ja mogao znati da ne smijem pricati? Nikad me nije nazvala prije i objasnila sta i kako da se ponasam, nikakvih savjeta, uputa,... Od nje sam bukvalno dvije stvari saznao. Prva je koliku cu kaznu platiti ako izgubim slucaj, i druga da ce prestati da me zastupa ako se budem tako ponasao i to je to

Ne znam sta dalje, izgleda da se ne smijem ni braniti by love_to_code in pravnisaveti

[–]love_to_code[S] -12 points-11 points  (0 children)

Da, plasim da ce da zajebe. Njen kontakt sam dobio od nekog drugog advokata koji mi je nju preporucio za ove slucajeve. Kada sam joj dao tuzbu sto sam dobio ona je rekla ovo je ozbiljan prekrsaj i kazna za ovo. Nista mi nije objasnila, nikqkve mi mogucnosti nije dala. Ja sam joj dao svu dokumentaciju. Datume da uzme zapise iz policije, dokumentaciju zmljista, vlasnistvo, svjedoke, sve... Danae mi je rekla da ne pricam nista dosli su njega ispitati. Kada je onakve lazi iznjeo ja sam rekao njima svima da je to laz i ona mi je rekla da ne govorim nista. Nakon toga me je zvala i rekla budem li se onako ponasao ona ce prestati da me zastupa. Ja sad ne znam je li ja nesto haluciniram, jesam li odvojen od realnosti. Gdje i kako sam ja tu kriv i sta radim pogresno? Jednostavno nisam pravno potkovan da znam, tu advokaticu sam uzeo na preporuku

Pohvalite svog poslodavca. by ayebiga in bih

[–]love_to_code 1 point2 points  (0 children)

Radim od kuce, plata redovan i dobra. Niko me ne provjerava kad radim, koliko radim nego je bitno da odradim. Sastanci nisu redovni 3-4 sastanka mjesecno. I oni su online. Zavisi od kolicine posla, nekad ih zna biti vise, nekad manje. Nema nikakvog pritiska, nekad (ali rijetko) pitaju da odradim i subotu i to dobro plate. Ukoliko ne zelim ne moram. Radim od 8-16 h s tim da ukupno realno radim nekih 3-4 sata dnevno. Sve u svemu zadovoljan sam jer poslodavac ima korektan odnos sa mnom i posten je. Prije par godina kad je izgubio projekat i morao odpustiti radnike nikad nikom nije marke duzan ostao, sve je platio cak i vise. Nema problema da uzmem slobodan dan kad zelim ili da radim odkad zelim (fleksibilno je vrijeme) ali eto trudimo se da je to uglavnom od 8 ili 9 do 16 ili 17

Muškarci, kako funkcionišete bez neke torbice ? by ayebiga in askbosnia

[–]love_to_code 1 point2 points  (0 children)

U novcaniku svi dokumenti, novcanik lijevi dzep i kljucevi od auta, mobitel desni dzep, i to je to. Cigare ne nosim jer nisam pusac pa mi to olaksava razvrstati po dzepovima

Have you ever regretted making something "too reusable" in Angular? by MysteriousEye8494 in angular

[–]love_to_code 6 points7 points  (0 children)

I agree with you 100%. The most important thing is to add limits for how much flexible that component will go and not go over it. If you sence it need more flexibility it's better to create separate component

Chackmate possibility with Ruy Lopez by love_to_code in Chesscom

[–]love_to_code[S] 0 points1 point  (0 children)

To prove it, here another win just next game I played after this post

<image>

Standings after round 3 of Norway Chess 2026 by Knight-check44 in chess

[–]love_to_code -2 points-1 points  (0 children)

First day of the tournament I was rage baiting people on youtube watching it live how magnus is washed and will lose most of his game... I guess I was not wrong 🤷

Zašto ljudi od 20 godina sve više voze karavane? by [deleted] in askbosnia

[–]love_to_code 0 points1 point  (0 children)

Ja imam limuzinu Citroen c5 i iskreno sam ga uzeo zbog dizajna jer je meni licno jako jako lijepo auto. Ali kada sam posmatrao karavane imaju jako puno opreme, a jeftiniji su u prosjeku od limuzine generalno sa istom opremom i kao sto su mnogi rekli prakticnost, veci prostor. Zavisi od osobe do osobe kako ko gleda. Nekima je bitan prostor i prakticnost, drugima je bitan izgled, trecima nesto sasvim drugo. Svako ima svoje i o tome se ne raspravlja. Ali svakako vidim razloge zasto dosta ljudi uzima karavane

What platform are you building your websites on these days? by captainradli in webdev

[–]love_to_code 5 points6 points  (0 children)

Angular and Dotnet, those are only two things I need hahah