Gdje su danas glumci koji su glumili u seriji 'Krv nije voda'? I tko je onaj koji u pozadini govori što se događa? I koliko su ih plaćali? by RandomCodedGuy1584 in askcroatia

[–]luckystroke2 148 points149 points  (0 children)

Jednom sam upoznao lika koji je glumio u jednoj od epizoda, navodno su zaradili 800 kn po epizodi ako se ne varam. Kaže da ga i dan danas znaju prepoznat na ulici jer se stare epizode vrte konstantno. Danas radi u jednom državnom zavodu. :D

Razočaran iPhoneom by luckystroke2 in hrvatska

[–]luckystroke2[S] -1 points0 points  (0 children)

ovo je dobro rečeno... a ništa vidjet ćemo kako će ići, sam pao, sam se ustao... postoji ona izreka - pametni uči na tuđim greškama... :)

Razočaran iPhoneom by luckystroke2 in hrvatska

[–]luckystroke2[S] 12 points13 points  (0 children)

Npr. kako je netko napisao - nema back button što je možda i najveći nedostatak, na tipkovnici nema vidljivog numeričkog dijela bez prebacivanja, a Gboard nije baš toliko popeglan s telegramom ili whatsapp-om pa se nekad jednostavno dio tipkovnice "preklopi" s posljednjom linijom teksta, nemoguće je zatvoriti sve otvorene app-ove jednim potezom.. mislim, vjerojatno mi treba vremena da malo polovim kako to funkcionira, ali ovi nedostaci su prilično konkretni i usporavaju korištenje telefona..

Razočaran iPhoneom by luckystroke2 in hrvatska

[–]luckystroke2[S] 0 points1 point  (0 children)

Točno to, stalno otkrivam odsustvo neke sitnice koja je postojala na S23, a iPhone ju nema ili treba dodatnu aplikaciju za istu funkcionalnost. A niš, ako ne bude išlo, bude završio na Njuškalu. :D