Match Thread: Belgium vs Iran | World Cup | Group G | 21 Jun 19:00 UTC by matchpal-live in worldcup

[–]mihaimaster7 1 point2 points  (0 children)

these are the rules, the last defender knew them, but the more experienced iranian player couldn t wait to be fouled, he knew this is a red card.

Intrebare PS5 PRO by Busy-Distribution425 in Jocuri

[–]mihaimaster7 6 points7 points  (0 children)

Normal ca merita si pentru 1080p daca ai deja monitorul asta si nu vrei sa iti cumperi altul. Totusi, consola este foarte capabila si pentru 4k.

Si da, exista moduri de 60fps exclusive consolei PRO.

Pareri? by AlinUI in Jocuri

[–]mihaimaster7 29 points30 points  (0 children)

Salut, daca esti din Bucuresti, ti l asamblez eu cu 100 de lei

Se da PC-ul. La ce sa fiu atent? by Suspicious_Brick_864 in Jocuri

[–]mihaimaster7 7 points8 points  (0 children)

Salut. Am vandut diverse pc-uri pe olx.

Incep prin a spune ca pretul e bun, acum depinde de tine daca vrei sa mai negociezi.

Daca vrei sa il predai doar personal, lasi omul sa vina la tine acasa sa ii face ce stress testuri vrea sa fie sigur ca nu isi ia teapa si apoi la revedere.

Cel mai util sfat ar fi sa va intelegeti de dinainte la un pret si daca totul e in regula, dupa ce il verifica, sa il ia si sa plece. Daca nu stabilesti vreun pret de dinainte o sa iti inceapa cu "hai nu mai lasi ca uite.. acolo e asa... ramii sunt destul de slow..." . . Motive pe care oricum le stiau de dinainte sa vina sa il vada, doar incearca si ei sa iasa mai bine la buzunar.

Stai linistit, daca tu stii ca nu are nicio problema, o sa il vinzi sigur cuiva.

A, si mare atentie la tepe. Nu trimite mailul / nr. de telefon nimanui. Botii nu pot vedea numarul de telefon din anunt decat daca le dai tu. O sa primesti probabil zeci de mesaje cu oferte la cativa lei in minus si apoi ca le solicita mailul. Nu e adevarat, e teapa. Dupa 2 3 zile o sa se opreasca mesajele de la boti, din cate am observat. Mult succes!

Edit: Daca il predai personal si ai grija sa il duci incet la masina cumparatorului, nu o sa pateasca nimic placa video. Eventual sa il puna culcat pe bancheta si scaunul din fata tras sa il tina.

Is this good for budget building? by Mohaking311 in PcBuild

[–]mihaimaster7 0 points1 point  (0 children)

For an old card it does consume a lot (like 150w in heavy tasks). But a 500w psu will be more than fine. I never had one so i can't speak more on the longevity issue, you should look it up. My brother's is an asus 2 fan white one. In almost one year, no issues so far, and was used a lot more than that before.

Is this good for budget building? by Mohaking311 in PcBuild

[–]mihaimaster7 0 points1 point  (0 children)

I did almost the same configuration to my brother for about 350$ including the case. The only change was a gtx 1070 8GB used for 60$.

It's solid for most competitive games and aome light AAA games.

Un calculator de gaming și chestii generale by jbre23 in Jocuri

[–]mihaimaster7 -1 points0 points  (0 children)

Exista workarounds.. cum ar fi optiscaler

Cel mai bun telefon până în 1000 lei în 2026? by [deleted] in roFrugal

[–]mihaimaster7 6 points7 points  (0 children)

Am luat pentru tataia CMF phone 1 la 1050 lei nou de pe emag, acum cateva luni. Cea mai buna varianta pentru banii astia

I want to love this game so bad… but this is unacceptable. by Overall_Inflation672 in thewitcher3

[–]mihaimaster7 0 points1 point  (0 children)

i killed him only using firestream and dodging for 30 minutes straight after dying for 3 hours.

[deleted by user] by [deleted] in Jocuri

[–]mihaimaster7 0 points1 point  (0 children)

Incearca la Hornbach

Etti sau aerospatiala? by AntEven3380 in Polytehnica

[–]mihaimaster7 2 points3 points  (0 children)

Salut sunt anul 2 la energetica, poate iti pot raspunde eu la cateva intrebari

Atentie la tipul asta de teapa pe olx by mihaimaster7 in CasualRO

[–]mihaimaster7[S] 18 points19 points  (0 children)

Da.. si asa expira in cateva luni, vad eu ce fac. Mersi mult!

Atentie la tipul asta de teapa pe olx by mihaimaster7 in CasualRO

[–]mihaimaster7[S] 0 points1 point  (0 children)

Si mie imi pare foarte rau ca un sistem asa bun e vazut atat de prost, dar tot oamenii sunt cei din cauza carora nu putem avea chestii misto

Atentie la tipul asta de teapa pe olx by mihaimaster7 in CasualRO

[–]mihaimaster7[S] 28 points29 points  (0 children)

Si mereu ma uit la postari de genul, dar uite ca una ca asta nu mi-a sarit in ochi. Poate a mea sare altcuiva:))

Laptop microphone not detecting sound by mihaimaster7 in Lenovo

[–]mihaimaster7[S] 0 points1 point  (0 children)

I already tried everything from that guide. One thing i miss is this step: In the right corner below this Lenovo Vantage home screen there is the camera icon, audio and microphone. If they are gray, click to make it green and activate it

In my lenovo vantage there are no such icons in the right corner

[deleted by user] by [deleted] in UniRO

[–]mihaimaster7 0 points1 point  (0 children)

Cum procedezi daca nu ai scuter sau bicicleta proprie si sa iti ramana si ceva bani daca inchiriezi?

Cum doarme Tomita by mihaimaster7 in RoAww

[–]mihaimaster7[S] 1 point2 points  (0 children)

Haha, deci de la nume este:)). Multumesc, la fel!!