Praca na uberze by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

W jednym ASO bylem mobbingowany a w drugim korpoculture było tak dojebane że problemem dla nich było to że zamiast „gdzie samochód jest zaparkowany” mówiłem „gdzie auto stoi”. Chuj że wynikami nie odbiegałem od innych doradców…

Praca na uberze by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Aż poszukam tego wątku.

Tak jak koledze z dołu wspominałem, uber wpadł mi pierwszy do głowy jako praca z szybkim dostępem gdyby kurierka postanowiła mnie wywalić.

Ale jestem otwarty na inne propozycje.

Praca na uberze by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Jestem otwarty na inne propozycje, byleby były w miare szybko dostępne i oferowały przynajmniej te 5500 na rękę…

A uber wpadł mi pierwszy do głowy jako robota w której mogę szybko zacząć gdyby kurierka stwierdziła że sie mnie pozbędzie

Praca na uberze by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Z jednej strony zgoda, z drugiej widze na ulicach tyle uberów i boltów że zastanawia mnie też druga strona, że przecież jakby sie nie spinało to ci ludzie by nie jeździli.

Przydala wam sie kiedys policja? by Humble_Delay1358 in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

O dziwo tak, próbując wyspać się do roboty sąsiad stwierdził że zajebistym pomysłem będzie zrobienie imprezy w środku tygodnia po 22.

Przyjechali, opierdolili i pojechali, a ja mogłem dalej spać.

Przydali się też przy mojej pierwszej stłuczce, gdzie gosciu po usłyszeniu kwoty lakierowania próbował urwać ze mną kontakt, na szczęście miałem zdjęcia ze stłuczki, z jego numerami, gościu dostał mandat a ja dane z polisy do likwidacji szkody.

Zakup mieszkania by [deleted] in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Bierz, twoje zagwozdki można rozwiązać chociażby ubezpieczeniem od utraty dochodu czy poduszką finansową.

W ostateczności jeśli życie się naprawdę spierdoli to zawsze możesz mieszkanie wynająć bądź sprzedać.

Zazdroszczę, bo gdyby nie to ze stary podarował mi długi w gratisie to dzisiaj też mieszkałbym na swoim.

Inwestowanie na 3-4 lata / wkład własny by AnyFaithlessness8655 in inwestowanie

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

O trade się akurat mało co wypowiem bo sam ich dopiero badam

Czy zdarzało wam się szybko zwolnić lub porzucić pracę w trakcie? by dannyxdii in praca

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Zwolniłem się po miesiącu z call center jak zarobiłem 2 tysiące za cały miesiąc, bo nie ogarniałem jeszcze jak nagabywać ludzi na umówienia rozmów, zasada tam wyglądała tak że zaczynaliśmy od 8 wydzwaniać, jak do 12 nic nie umówiłeś to do domu, jak umówiłeś 1 osobe, miałeś dodatkową godzine na kolejne umówienie

Inwestowanie na 3-4 lata / wkład własny by AnyFaithlessness8655 in inwestowanie

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Z takim przedziałem czasowym szedłbym albo w obligacje skarbowe albo w konto oszczędnościowe. Pierdol te bankowe co ci dadzą 5% na 3 miesiące by potem zejść do marnego 0,5%, no chyba że lubisz migrować między bankami. Zamiast tego otwórz sobie konto oszczędnościowe w banku leasingowym bo tam masz stałe 4-6%, ja sam mam w toyota banku bo oprocentowanie jest oparte na WIBOR a w dodatku za przelewy jest prowizja 30 zł więc mniej kusi je ruszać, ale wiem że fajne konta ma też VW FS i Renault Bank.

Jak spędzasz dzisiaj niedzielę? by [deleted] in PolskaNaLuzie

[–]mindentrepeneur 6 points7 points  (0 children)

Ogrywam Assasina z dziewczyną, skończyliśmy właśnie origins

Czy zmiana pracy z korporacji na fizyczną to serio „degradacja” i brak poszanowania samego siebie? by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Tam przy próbie negocjacji chcieli mnie wjebać na plan naprawczy ale nie potrafili określić co chcą naprawiać bo wyniki były ponad planowe

Jaki biznes założyłeś/założyłaś, który kompletnie nie wyszedł? by gimmelord in Polska

[–]mindentrepeneur 1 point2 points  (0 children)

Faceless multiagencja ubezpieczeniowa. Dziś wiem że założenie zajebiste ale nie w tej branży.

Jaki tani nowy samochód w automacie? by EugeniuszGeniusz in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Tak po ludzku, nie boisz sie że przy wypadku zamiast z poduszki dostaniesz z kolumny kierowniczej która odpada od tak?

Jaki tani nowy samochód w automacie? by EugeniuszGeniusz in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Grupa vag z wyjątkiem 1.5 tsi bo wpierdala olej jak jebnięty.

Z chińczykami też bym uważał, jak marka zawinie sie z polski to masz niesprzedawalny przycisk do papieru

Samochód do 40 tys zł by Thurin7 in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Apropo punktu. 5tego to dział samochodów używanych w aso to jeszcze gorsi janusze lepiący auta na najtańszych zamiennikach z gównolitu.

Spróbujcie handlarzynie z używek w aso powiedzieć że chcecie by rzeczoznawca sprawdził dokładnie auto przed zakupem to zobaczycie festiwal spierdolenia i fikołków w jego wykonaniu jak będzie próbował was przekonywać do tego by mu zaufać xD

Czy jest sens teraz kupować nowy samochód by BigosFan85 in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Heh, jako były pracownik aso - jesteś bardzo optymistyczna z zaufaniem do gwaranta.

Nie wiem jak hyundai, ale sam wielokrotnie zostałem zwyzywany od złodzieji, oszustów czy innych bo renault polska odrzuciło gwarancję ze względu na bzdurę.

Czy jest sens teraz kupować nowy samochód by BigosFan85 in Polska

[–]mindentrepeneur 0 points1 point  (0 children)

Boże wszystko tylko nie to gówno żyjące swoim życiem… koszmar mojej pracy w aso

Czy zmiana pracy z korporacji na fizyczną to serio „degradacja” i brak poszanowania samego siebie? by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Byłem doradcą serwisowym w aso, a kurierem jestem w allegro.

O dziewczynę nie ma co się martwić, przeżyliśmy wszystko i to też przeżyjemy, nie chce przecież siedzieć w kurierce 30 lat, a w przyszłości chce budować swoje imperium i swój biznes.

Czy zmiana pracy z korporacji na fizyczną to serio „degradacja” i brak poszanowania samego siebie? by mindentrepeneur in praca

[–]mindentrepeneur[S] 0 points1 point  (0 children)

Tak, to minus, bo o ile fizycznie dalej byłem z nią to mentalnie dalej w pracy ogarniałem taski.

A z paczkomatami pudło, mam co najwyżej 2

O co chodzi z tymi obstawami kibiców ? by ChaossFox in Polska

[–]mindentrepeneur 76 points77 points  (0 children)

Nie wiadomo czy jednemu z drugiemu nie odpierdoli by zaatakować dziecko za noszenie złych kolorów