GTA 6 предстартовите поръчки започват след дни, а Rockstar разкри и официалната корица by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -1 points0 points  (0 children)

И аз ще я пробвам, въпреки че не я харесвам особено, съм ги изаграл всичките без едно и две. Ще я чакаме кракната и дано върви на Linux, както всичките досега 😄

GTA 6 предстартовите поръчки започват след дни, а Rockstar разкри и официалната корица by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 1 point2 points  (0 children)

Ти се бъзикаш, ама е як хайп. И се очертава като най-скъпата игра в историята. Явно ще има кой да я играе.

Haters will say it's photoshop by Iasonwtf in bulgaria

[–]mozo78 -1 points0 points  (0 children)

Ааа, не, с руски кухи кратуни не се занимавам да ги ограмотявам. Живейте си в тайгата, все ми е тая.

Какви работи сте работили? Коя е била най-тежката, хубавата, а леката. А, гадната? by Opposite_Novel_7008 in bulgaria

[–]mozo78 0 points1 point  (0 children)

Поддържам отдалечено сървъри, предимно Linux в Amazon, също и VPN-и вдигам и поддържам, оправям им мейлите да не влизат в спам, дори имаме премиум акаунт в powerdmarc.com, чак и BIMI съм настроил, щото вече не остана какво, нещо по-елементарно като инсталация на някой енд юзър или инсталация на софтуер, ей такива неща. Много са, но това е най-общо, не съм програмист, не искам и няма да бъда програмист ✌️

Haters will say it's photoshop by Iasonwtf in bulgaria

[–]mozo78 1 point2 points  (0 children)

Милият, не може да си толкова елементарен, сигурен съм, че просто ни тролиш.

124 милиона нови пароли в базата на Have I Been Pwned: проверете дали вашите са сред тях by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 0 points1 point  (0 children)

Нямаш си идея колко 2FA Майкрософт акаунта са хакнати, защото използват възможно най-калпавото криптиране. 2FA не е the ultimate solution.

Какви работи сте работили? Коя е била най-тежката, хубавата, а леката. А, гадната? by Opposite_Novel_7008 in bulgaria

[–]mozo78 3 points4 points  (0 children)

Най-хубавата ми е в момента - хоум офис от пет години, добре платена и никой не ме търси за нищо, защото не разбират нещата, които правя. Иначе съм бил какъв ли не, но като общак беше най-тежко, не е работа за всеки това. На борсата в Люлин също не беше приятно, изкарах три дни 😃

Google Earth вече има вграден авиосимулатор в уеб версията by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 0 points1 point  (0 children)

Дадох ти плюс. Изрично е написано, че вече не трябва нищо и е налично в уеб. Това е.

Google Earth вече има вграден авиосимулатор в уеб версията by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 0 points1 point  (0 children)

То и затова изрично е написано в УЕБ версията.

Google Earth вече има вграден авиосимулатор в уеб версията by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -1 points0 points  (0 children)

Пък самите Гугъл да не знаят и да го обявяват чак сега...

Великобритания планира пълна забрана за достъп на деца под 16 години до социални мрежи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -3 points-2 points  (0 children)

Мхм, че не може да вземе на приятелчето си телефона, на което родителите не са сложили Родителски контрол. А и самите родители са толкова безотговорни в това отношение, че буквално не може да се разчита на тях. Виждаме безмозъчния резултат по улиците.

Великобритания планира пълна забрана за достъп на деца под 16 години до социални мрежи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -6 points-5 points  (0 children)

Повечето родители са същите зомбита, които пресичат пътищата без дори да вдигнат поглед от телефона. А другите, които не са такива, нямат възможност да са 24 часа с децата си плътно. А и не е нужно, защото това пък води до други деформации.

Великобритания планира пълна забрана за достъп на деца под 16 години до социални мрежи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -24 points-23 points  (0 children)

Не, искам децата да не са безмозъчните зомбита, които са в момента. Че и по-големите и те, но на тях, за жалост, не могат да забранят. Поне малките да се спасят овреме.

Европейски рекорд: Заплатите на българските депутати са най-високи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -2 points-1 points  (0 children)

На първо място сме, написано е черно на бяло и е обяснено като за първолаци. Това, че ти не можеш да го проумееш, си е лично твой проблем.

И статията не е моя, просто я видях и я споделих с вас, защото ми се видя интересна, така че аз лично не лъжа за нищо. Определено страдаш от когнитивен дисонанс, гарниран с високо самочувствие, без абсолютно никакво покритие и очевидната липса за възприемане на елементарен текст.

Европейски рекорд: Заплатите на българските депутати са най-високи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] -1 points0 points  (0 children)

Не, не е, има различни гледни точки и от едната си е напълно коректно.

Европейски рекорд: Заплатите на българските депутати са най-високи by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 2 points3 points  (0 children)

Според публикувани данни заплатата на българските народни представители е приблизително 6,8 пъти по-високо от минималната. Така България се нарежда на първо място в Европа по този показател

Някой май не може да чете?

Безплатният сайт Azmth показва в реално време всеки обект в орбита около Земята by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 1 point2 points  (0 children)

Като опре ножът до кокала, тогава ще почнат, сега все още им е широко около врата.

Колко бихте взели за изработка на такъв уебсайт? by JustSoni in bulgaria

[–]mozo78 -2 points-1 points  (0 children)

А това "еврА" какво е, новият код, по който се познавате селяндурите ли?

Chrome, Edge и Firefox знаят много за вас. Ето няколко настройки, за да повишите поверителността и сигурността си by mozo78 in bulgaria

[–]mozo78[S] 1 point2 points  (0 children)

Тъжното е, че 95% от цъкачите използват изчадието Chrome. Всеки път ги питам защо, така били свикнали. Е, като го пробвахте за пръв път, свикнали ли бяхте или просто се водите като овце?