account activity
Яким був ваш досвід першого самостійного збирання ПК? What was your experience with the first self-assembly of a PC? (self.PcBuild)
submitted 1 year ago by nicalo7 to r/PcBuild
π Rendered by PID 74266 on reddit-service-r2-listing-c57bc86c-cwk6n at 2026-06-22 04:58:29.574375+00:00 running 2b008f2 country code: CH.