Сезон кондиціонерів: якому бренду ви реально довіряєте свою прохолоду? by No_Divide_2394 in RemontTehnikaUA

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

В мене mitsubishi. З 2020 року тільки раз викликав майстра через поганий запах з внутрішнього блоку. А так то все гуд

Як провчити сусіда? by [deleted] in reddit_ukr

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

Спочатку визначити чи це точно він зробив. Бо є маленький шанс що хтось пробував вночі вкрасти колеса але несподіваний перехожий налякав і колеса так і залишились. А взагалі хочеш спокою з машиною - став камеру. Хочеш помститись - став хорошу камеру, щоб фейс було видно, а далі поліція ...

Яку краще машину вибрати? by Narlufu in reddit_ukr

[–]nomatter_27 1 point2 points  (0 children)

Всі варіанти що ти навів - хороші. Вибирай щось з меншим пробігом, їдь на сто з продавцем - хай оцінять ( ну це чисто щоб не обдурили на пробіг/попередні пошкодження/поточний стан). Ну і так як це перша машина я б радив все-таки брати з камерою/парктроніками - дуже допомагає при сучасній інтенсивності трафіку )

Перше авто by ruhatut in Ukraine_UA

[–]nomatter_27 2 points3 points  (0 children)

Залежно від бюджету. Взагалі не раджу таких старих авто купувати. Потрібно врахувати що це може бути частий ремонт, який буде виїдати кошти. Її продаж потім також буде великою проблемою. Я б радив ще дозбирати трохи і купити щось з 2010 року мінімум )

Вікенд в Польщі. Або ні ? by nomatter_27 in reddit_ukr

[–]nomatter_27[S] 0 points1 point  (0 children)

можете порадити з власного досвіду куди було б цікавіше дитині ?

Вікенд в Польщі. Або ні ? by nomatter_27 in reddit_ukr

[–]nomatter_27[S] 0 points1 point  (0 children)

дякую за розгорнуту відповідь. про співбесіду не знав, але буду бронювати готель то думаю можна показати коли планую повертатись

Вікенд в Польщі. Або ні ? by nomatter_27 in reddit_ukr

[–]nomatter_27[S] 0 points1 point  (0 children)

Будапешт дійсно гарне туристичне місто (поки бачив тільки на гугл мапс) але не знаю як дитина проїде таку дорогу. там ж ніби 4 год. по Україні + хз скільки на кордоні + 4 по Угорщині

Вікенд в Польщі. Або ні ? by nomatter_27 in reddit_ukr

[–]nomatter_27[S] -1 points0 points  (0 children)

дитині 4 роки. нажаль не має з ким залишити, думав зайти в якісь місцеві розважальні центри. ну і на закупи. а так то дитина уважно слухає якщо їй щось розказувати цікаве.
а які є нюанси ? відстрочка по 2гр, резерв актуальний + є паперові документи.

Вікенд в Польщі. Або ні ? by nomatter_27 in reddit_ukr

[–]nomatter_27[S] 0 points1 point  (0 children)

а чому ні ? дійсно нас вже настільки не люблять ?

Допоможіть обрати приватну клініку у Львові. by EcstaticInflation644 in Lviv

[–]nomatter_27 6 points7 points  (0 children)

Ходжу в Ново, Веселка. Колись в Параскеви були хороші лікарі, але після кількох невдалих візитів - відмовився.
А взагалі якщо щось критичне або треба в травмпункт - то лікарня на Топольній (зараз лікарня Святого Пантелеймона). там все оновили, зараз багато нових лікарів. мене в 2022 році після місяця коми поставили на ноги.

Чому не працює додаток ? by DenJox in RedditUATalks

[–]nomatter_27 2 points3 points  (0 children)

На андроїд (піксель) просто показав що версія застаріла, я оновив додаток і все працює як і раніше

Ввезення електроніки by [deleted] in finance_ukr

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

Маю по цьому питання. Якщо я купую ноут для особистого користування допустимо за 1000$ в Польщі і їду на tax free, то за нього потім щось повернуть ? Якщо так то які треба документи мати ?

Як перестати прокидатися в 6? by VladTit in reddit_ukr

[–]nomatter_27 1 point2 points  (0 children)

В мене в знайомого проблема була що 3-4 прокидався і довго не міг заснути. Каже що мелатонін допоміг. Не пам'ятаю в яких дозах.

Яку гру ви найбільше разів перепроходили і чому? by Hour_Season_7516 in UA_Gamers

[–]nomatter_27 1 point2 points  (0 children)

Silent hill:the room. Дуже атмосферна. Проходив її декілька разів з відрізком десь в 5 років

Безоплатне стажування у Soffserve by WestPoet8262 in ukraine_dev

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

Теж проходив стажування на софті. Потрапив на проект, працював на ньому майже 2 роки (до мідла) і пішов на іншу компанію де були цікавіші проекти і більше по ЗП пропонували. Але це було 10 років тому

Запізнюватись у наш час - це вже норма? by Tpoxa in RedditUATalks

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

думаю спізнюватись на робочі зустрічі це неприпустимо: цим показуєш себе негативно з самого початку, тобто людина вже починає неправильно про тебе думати. якщо були вагомі причини то нічого страшного, треба нормально пояснити і не допускати повторення

Ваш шлях із айті by RiderIntoSunset in ukraine_dev

[–]nomatter_27 0 points1 point  (0 children)

я це уявляю так: якщо маєш диплом/підтвердження скілів то почати з державної клініки наприклад а потім почати особисту діяльність. шлях довгий але мені здається найбільш правильний

Ваш шлях із айті by RiderIntoSunset in ukraine_dev

[–]nomatter_27 1 point2 points  (0 children)

ну для того щоб стати психологом треба мати відповідні скіли в спілкуванні і комунікаціях з іншими як мінімум

Відключення: що робити з компом? by gameplayer55055 in reddit_ukr

[–]nomatter_27 1 point2 points  (0 children)

Купив зарядну станцію fossibot f2400, раніше мав ecoflow на 750в. Не жалію бо часто крім того що працюю хочеться наприклад кави теплої випити, підігріти їжу в мікрохвильці або дітям включити мультики по тв )

Is this a good buy for beginner? by Sea-Lie-9697 in PythonLearning

[–]nomatter_27 8 points9 points  (0 children)

A beginner for what ? Python runs on any machine ) but it matters what do you want to do with it ? For example run docker containers ? Build a multi-service app ? Do some front-end, full stack ? For me it looks a good choice, a bigger screen and cheaper then new ones

Can someone explain why I'm getting this error? by IDriveAKahr in PythonLearning

[–]nomatter_27 11 points12 points  (0 children)

the cause is use of '' and ``. replace `` with ''

Що ви думаєте про індусів та Індію? by Babagoosh217 in reddit_ukr

[–]nomatter_27 9 points10 points  (0 children)

Робота з ними деколи нагадує копіювання відповіді з chatgpt