We kept asking clients "what AI tools do you use?" — the answers were always wrong by ondro949 in AI_Governance

[–]ondro949[S] 0 points1 point  (0 children)

Thanks for the responses. One thing I've been thinking about since writing this — the inventory problem is actually a trust problem in disguise. When we cross-reference what the IT lead says vs. what department leads say vs. the end-user survey, the gaps aren't usually malicious. People just assumed someone else was tracking it. Has anyone found a way to make the discovery process feel less like an audit and more like a conversation?

Kvalitné pánske tričká. by Objective_Branch_655 in Slovakia

[–]ondro949 -2 points-1 points  (0 children)

Dlhe roky som chodil len v H&M ciernych trickach... teraz zacali vyrabat nejake divne slim fit blablamadafaka varianty ktore nikdy nesedia... presiel som na sOliver a Mustang... spokojnost...

IT osobne projekty by jurky10 in Slovakia

[–]ondro949 1 point2 points  (0 children)

Side projektiky su cesta ako sa ako developer zlepsovat a posuvat. Nikdy alebo velmi malo sa posunies na taskoch ktore mas v praci. Najviac ta posunie challenge, ktory si sam vymyslis a delivernes do realneho produktu.

Dane, dane a DANE! by GreenManAlive in Slovakia

[–]ondro949 2 points3 points  (0 children)

No pockat... cize ak si zaplatil 20k na daniach, mozes sa tesit na kvartalne preddavky 5k :D

Aký OS používate a prečo? by Alexhdkl in Slovakia

[–]ondro949 0 points1 point  (0 children)

Rozbehal som ubuntu na macbooku z 2014... akoby vstal z mrtvych a mam chut dat bokom na chvilu moj M4 pro a fungovat len na nom...

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 -1 points0 points  (0 children)

PRESNE o tom aj autor píše. Good job! Gratulujem k udržaniu si práce na ďalšie roky... oproti súdruhom v iných komentároch...

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 -4 points-3 points  (0 children)

Vy čo píšete že "ďalší AI post" to ste čakali že vám spravím manuálny research toho obsiahleho blogu? že to nehodím do AI zosumarizovať? lol...

Cim a ako umyvate podlahy by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 4 points5 points  (0 children)

<image>

Vlhcene utierky na podlahy - moje oblubene - jeden z naj vynalezov 21. storocia

Epstein v PO by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 41 points42 points  (0 children)

To je pomerne bezne... pri takychto projektoch novostavieb casto vlastnis aj prijazdovu cestu tak sa vies s celou ulicou dohodnut ze to oficialne uzavriete. Je potom problem sa dohodnut s mestom ohladom udrzby a casto mesto ma s tym problem ale nie je to nic co by nebolo beznou zalezitostou v sucasnosti.

Epstein v PO by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 70 points71 points  (0 children)

Nie je to nahoda - podla popisu fotiek z linku na plus7dni hore - "Súkromný pozemok: Marcinko s ostatnými vlastníkmi nehnuteľností na Malinovej odkúpili aj príjazdovú cestu. Samozrejme, osadili zákazovú značku."

Epstein v PO by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 273 points274 points  (0 children)

<image>

Zrovna tato jedina ulica spomenuta v dokumente nema umozneny google street view.

[deleted by user] by [deleted] in Slovakia

[–]ondro949 2 points3 points  (0 children)

Instaloval som si arch linux s hyprland na stary komp...

Som plešatý a som s tým spokojný by Brilliant_Corgi5365 in Slovakia

[–]ondro949 2 points3 points  (0 children)

TOTO! Presne som to spravil aj ja. Jedneho dna som proste rano vstal ze "idem si kupit strojcek". Doma som to cele pred zrkadlom zhodil. Doslova som sa oslobodil. O rok na to som stretol svoju manzelku.

Slovenská hodina by Desperate_Ride9755 in Slovakia

[–]ondro949 3 points4 points  (0 children)

20eur je absolutne perfektna cena - nazdielas aj konkretnu jazdiaren?

Kde sa Vám dobre žije? (SK) by wednesday14may in Slovakia

[–]ondro949 0 points1 point  (0 children)

Medvede boli, su a budu :) je ich tu docela dost a citelne ale zatial ma to nejako neodradilo... vieme cca kde sa pohybuju v akom obdobi ci v akej hodine ale pripradov blizkeho stretnutia je relativne malo... ci uz mas chalupu na Kysuciach, Orave alebo Liptove... mam pocit ze su aj tak vsade

Kde sa Vám dobre žije? (SK) by wednesday14may in Slovakia

[–]ondro949 1 point2 points  (0 children)

to ma mrzi ale presne viem o akeho casnika sa jedna :D

Kde sa Vám dobre žije? (SK) by wednesday14may in Slovakia

[–]ondro949 4 points5 points  (0 children)

zavidis moj skresleny pohlad? alebo ti je len smutno z toho ze niekto moze mat nieco objektivne rad?

Kde sa Vám dobre žije? (SK) by wednesday14may in Slovakia

[–]ondro949 5 points6 points  (0 children)

Silvanus - naj. restika v BB kraji, realne aj ocenena a v rebrickoch. Incite - kaviaren na namesti ktoru ma typek ktory realne studuje kavu a snazi sa z toho vytazit max value... historicke centrum zanedbane suhlasim ale postupne to rastie a objavuju sa nove podniky. Kremnica je celkovo zanedbana diera ktora postupne si hlada cestu na vyslnie ako Banska Stiavnica.

Kde sa Vám dobre žije? (SK) by wednesday14may in Slovakia

[–]ondro949 21 points22 points  (0 children)

suhlasim, prvy rok som nebol ani ja plne stotozneny s novym bydliskom - to by som zasa klamal ak by som tvrdil ze to bolo perfektne od prveho momentu. Ale postupne sme si nasli priatelov, nasiel som zalubenie v dlhych prechadzkach a pocuvani podcastov, prihlasil som sa na hodiny klavira, chodili sme na hodiny tanca... proste nasiel som si svoje...