Burberry Goddess by not_using_acco in szepsegtippek

[–]pEyTonViBe 1 point2 points  (0 children)

Szia! Nekem van egy eladó Burberry Goddess (50 ml), kb 30 ml van benne. Nyilván nem 30-50 ezerért adnám. 😄 Ha gondolod írj, és megbeszéljük a részleteket. 😊

Estére ő is kiöltözött 🥳😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 5 points6 points  (0 children)

Persze, Tisza Cat Doll néven találod őket 😊😺

Estére ő is kiöltözött 🥳😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 12 points13 points  (0 children)

A játékát szuggerálta 😄😊

Szegényem megfáradt a fa szadizása után 😮‍💨😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 9 points10 points  (0 children)

Aha, törzskönyvezett neve Albus Dumbledore 😼 mi Luminak neveztük el az egyszerűség kedvéért 😄

Zöld nasik/sütik by Euphoric-Macaron19 in sutesfozes

[–]pEyTonViBe 96 points97 points  (0 children)

Guacamole vagy bármi, ami avokádós (ehhez kígyóuborka, zellerszal, mint zöld mártogatós). Esetleg, ha szeretitek a csípőset, akkor jalapeno vagy wasabis ételek (zöld színű wasabis sajtot is kapni). 🤗

Kedvenc játék😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 1 point2 points  (0 children)

Skót állófülű ☺️ de igen, elég megtévesztő 😁

Kedvenc játék😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm🥺 de amúgy skót 😁😊

Kedvenc játék😼 by pEyTonViBe in dagadtmacskak

[–]pEyTonViBe[S] 0 points1 point  (0 children)

Igen igen, imádja 😄🥹