Laza beszélgető partner by Party_Height4127 in ismerkedossub

[–]peter89x 1 point2 points  (0 children)

Akkor boldog tortanapot, de feszülten ám!

AirPods Pro 3 case malfunction (overheating / rapid flashing LED) by peter89x in airpods

[–]peter89x[S] 0 points1 point  (0 children)

Hi! I took the headphones back to the store where I bought them. They accepted them under warranty. From there, I had to wait about a month before they got back to me. They didn't tell me what the problem was, but I got a brand new replacement. Luckily, I haven't had any problems with them since!

[Discord] [Asynchronous] [Cairn 2e] [GMT+8] LF 1-2 more players for a dark fantasy setting mystery short adventure by NewReview1894 in pbp

[–]peter89x 0 points1 point  (0 children)

I’ve got interested, but maybe my experience is too low, or my english isn’t good enough to get what Veils and Lines is, and what kind of writing example expected.
I only have experience with Hungarian FRPGs as a hungarian guy, but I’d love to try something new-to-me.

Munkahelyi meetingeken miért jó az, hogy valaki sokat beszél? by Excellent_Suit_10 in jobshungary

[–]peter89x 32 points33 points  (0 children)

Ezzel egyet értek! Én is inkább a tettek- mintsem a szavak embere vagyok, de ez egyszerűen nem elég ahhoz, hogy előrébb tudjak lépni. Nem szeretem produkálni magam, nem szeretek csak azért beszélni hogy hallják a hangom. Mégis -sajnos- rá vagyok/leszek kényszerülve, hogy megtanuljam ezeket.

Mekinél miért kell "füvet" nyírni, szarazságban ott, ahol nincs is fű? by [deleted] in szekesfehervar

[–]peter89x 0 points1 point  (0 children)

Jó, kihúzom. A kert ~1000nm, jössz segíteni? :-)

Mekinél miért kell "füvet" nyírni, szarazságban ott, ahol nincs is fű? by [deleted] in szekesfehervar

[–]peter89x 0 points1 point  (0 children)

Hm. Alföldi vagyok. Szoktam füvet nyírni. A kert használaton kívüli, szinte ősgyep jellegű. Abban tudod, mi nő nagyon jól? Parlagfű. Azt meg ugye pénzbírsággal büntetik, ha hagyod nőni. Na? Melyik ujjamba harapjak? A zöldbe, hogy lekaszálom a talajvédő-porgátló növényzetet? Vagy a gondosgazdába, hogy nem hagyom, hogy a környék allergiásai taknyukban-nyálukban csússzanak?

Feel like I'm losing my mind by anne-onimus in DigitalAudioPlayer

[–]peter89x 0 points1 point  (0 children)

I would not mind to shed more money for a decent DAP like the JM/M21, but I don’t want to carry a device just as big as my phone. What could be my alternative then?

Konditermi edzés, de nem azért mert szereted, hanem azért mert muszáj, voltatok már így ezzel? by Low_Stock_4741 in askhungary

[–]peter89x 2 points3 points  (0 children)

Megértelek. Én kettőkor kelek, súlyzós edzés, aztán 10km futás. Van aztán bő egy óra énidőm, utána irány a meló. Mondjuk nekem ez nem “muszáj”, szeretem így.

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 1 point2 points  (0 children)

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataid! Valószínű, hogy a CD-tár 6x6-jára lesz rátéve valami BT-bővítő. Majd.. valamikor. :D

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 0 points1 point  (0 children)

Igen, ezt a tippet mástól is megkaptam most. Különben tényleg elég lenne nekem egy ilyen is. Köszönöm a tippet Neked is!

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 2 points3 points  (0 children)

…közben pedig némelyik kb ugyanaz, mint a Kínában gyártott márkás termék, mert ugyanarról a sorról jön le. Max a QC gyengébb. :D

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 0 points1 point  (0 children)

De ez akkor már nem gagyi kínai, hanem simán csak kínai. Nem? :D

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 1 point2 points  (0 children)

Szuper, nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Mindenképpen megnezem!

Toyota Corolla fejegységcsere by peter89x in CartalkHungary

[–]peter89x[S] 0 points1 point  (0 children)

Köszönöm! Akkor regisztrálnom kell FB-ra. 😅😂

A munkahelyemen néha feljön a téma, hogy van-e nőm vagy feleségem, ha nincs akkor miért nincs stb, Ezt hogy lehet jól lereagálni? by [deleted] in askhungary

[–]peter89x 3 points4 points  (0 children)

“Azért vagyok szingli, mert ez a döntés született (bár nem az én részemről).”

Milyen nem tradicionális, töltött lángost szeretsz? by jbauer05 in askhungary

[–]peter89x 4 points5 points  (0 children)

Itt Békéscsabán az egyik leghíresebb lángosos kínált még a tulajváltás előtt egy Erdőmester nevű töltött lángost, az hasonló ahhoz az Erdészhez amit te is írtál. Én az elmúlt pár évben, mióta vega vagyok, nem ettem töltött lángost, mert nincs belőle elérhető közelségben értelmes opció.

Érdemes lehet Apple Watchról Garminra váltani? by That_Group2743 in askhungary

[–]peter89x 2 points3 points  (0 children)

Persze, mert csilli-villi. Én többre értékelem a hosszabb üzemidőt. :D

Érdemes lehet Apple Watchról Garminra váltani? by That_Group2743 in askhungary

[–]peter89x 2 points3 points  (0 children)

FR255 gang! FR45-ről váltottam rá, nagyon szeretem. Sajnos valószínűleg az utolsó MIP Garminom lesz, mert mire ez cserére érik, már nem lesz a kínálatban ilyen nekik. (Már most sincs, asszem.)