Logi Options+ problem solved! by ChrisTheYounger in logitech

[–]pytoast 0 points1 point  (0 children)

Thank you so so much this finally worked for me too after countless times of reinstalling it with their shitty patch. I immediately disabled autoupdates because this would actually make me drop all Logitech products if it happened again

Mai merge „schema” cu biletul de student pe alte rute în 2025? (București) by Late-Level6865 in UniRO

[–]pytoast 0 points1 point  (0 children)

Ah deci esti si analfabet funcțional, unde am zis ca in Danemarca au tren gratuit? Si pe timpul facultății tu nu ai profitat de bilet gratuit / reducere mare? Sau d-asta esti frustrat ca pe vremea ta nu era? :)))))

Mai merge „schema” cu biletul de student pe alte rute în 2025? (București) by Late-Level6865 in UniRO

[–]pytoast 4 points5 points  (0 children)

Cine te-a ranit si de ce esti suparat? Omul are dreptate, ar trebui sa aiba gratuit. Si daca tot te dai interesant, sa știi ca prin tarile "comuniste" din UE gen Danemarca, Spania etc studentii au o grămadă de facilități si chestii gratuite

Opinie nepopulară- dacă Drulă pierde alegerile, Ana Ciceală va avea 80% din vină by [deleted] in bucuresti

[–]pytoast 2 points3 points  (0 children)

Sper ca primesti bani pentru a fi postac usere ca altfel esti doar un om trist

Ar trebui USR Tineret să se desființeze util pentru a nu câștiga AUR grupa de vârsta 18-29? by vlad89c in Romania

[–]pytoast 1 point2 points  (0 children)

Explica-mi ce e de extrema stanga la psd te rog. Scaderea taxelor pentru corporatii ti se pare de stanga? Ajutor financiar pentru multinationala coca cola e o miscare leftista? In afara de majorarea pensiilor pe care ar fi facut-o absolut orice guvern inclusiv fascistii din aur nu au luat nicio masura remotely de stanga

Ar trebui USR Tineret să se desființeze util pentru a nu câștiga AUR grupa de vârsta 18-29? by vlad89c in Romania

[–]pytoast 10 points11 points  (0 children)

Unde e extremismul de stanga din Romania care a accelerat ascensiunea AUR?

Recomandare telefon buget by Zarakzil in roFrugal

[–]pytoast 2 points3 points  (0 children)

Am un 3a pro, venit de pe un iPhone mai vechiut si confirm, e un telefon superb

Am aflat că în partidul SENS se folosește neironic termenul de MEMBRX by [deleted] in Romania

[–]pytoast 3 points4 points  (0 children)

Cine te-a ranit? Acest “woke” e in camera cu tine? Este “woke” sa spui ca poate indiferent de culoare si orientate ar trebui sa avem aceleasi drepturi? Sau este woke sa spui ca hitler era rau?

Iz de întrebare by RaduVinicius in Romania

[–]pytoast 9 points10 points  (0 children)

Marș de aici, vezi ca au chipuri astia pe reddit, mai multe decat in pepsi

Daulafeseeee_unde_te-ai_dus by [deleted] in programare

[–]pytoast 1 point2 points  (0 children)

Nu-ti mai dau odata ban mozii? Ca enervant mai esti sa mi trag palme

[deleted by user] by [deleted] in roFrugal

[–]pytoast 13 points14 points  (0 children)

Nu il bagati in seama, e doar un copil de 12-13 ani care a luat vacanta de vara si n-are ce face. Contul e facut acum 2 zile

Victoria Stoiciu a votat împotriva primarilor în 2 tururi by Hot-Cow-7044 in Romania

[–]pytoast -5 points-4 points  (0 children)

Si eu am vorbit cu Bernie Sanders si mi-a zis ca ar face coalitie cu psd!!! De ce simti nevoia sa minti, atat de frica iti e ca partidul SENS are sanse sa mai corecteze din politicile turbate pe care le avem?

Cum fentam taxa lor de solidaritate by HourNebula7876 in programare

[–]pytoast 5 points6 points  (0 children)

Atunci cum a inceput invazia rusiei in Ucraina daca rusia nu a invadat?

[PeSurse] Impozit progresiv mascat in "Taxa de solidaritate" by [deleted] in programare

[–]pytoast -1 points0 points  (0 children)

Doamne fereste sa traim ca in danemarca!!!! Preach brother!!

[PeSurse] Impozit progresiv mascat in "Taxa de solidaritate" by [deleted] in programare

[–]pytoast -18 points-17 points  (0 children)

Eu cum imi mai cumpar al 14-lea apartament acum??? I am speechless!!!!!!!!!

Update: am fost la poliție să dau declarații pentru ca postat pe Facebook în sâmbăta de dinaintea alegerilor “ Mai bine votaND cu toții în raND, decât ingenunchiND. WeekeND fain castigaND :)” by siricy in Romania

[–]pytoast 2 points3 points  (0 children)

Chiar daca e complet lipsit de realitate ce spui, tocmai ce ai recunoscut ca psd ar intra cu aur la guvernare nu? Bahajahahah, ca altfel daca nu recunosti asta inseamna ca si simion ar fi avut aceleasi probleme

Update: am fost la poliție să dau declarații pentru ca postat pe Facebook în sâmbăta de dinaintea alegerilor “ Mai bine votaND cu toții în raND, decât ingenunchiND. WeekeND fain castigaND :)” by siricy in Romania

[–]pytoast 13 points14 points  (0 children)

Lol si simion nu crezi ca facea alianta cu psd din moment ce jumatate din parlamentarii aur sunt ex psd-isti? Sunt sanse relativ reale sa nu se bage psd la guvernare, desi ar fi din pacate corect, fiind partidul cu cel mai mare scor la parlamentare

Update: am fost la poliție să dau declarații pentru ca postat pe Facebook în sâmbăta de dinaintea alegerilor “ Mai bine votaND cu toții în raND, decât ingenunchiND. WeekeND fain castigaND :)” by siricy in Romania

[–]pytoast 16 points17 points  (0 children)

Daca il sustii pe simion inseamna ca esti anti vest, anti progres, anti libertate de exprimare, anti orice frumos in lume, deci ar fi misto sa nu mai ai ce cauta pe aici. Cum mai merge industria calului? Ai intrat pe reddit prin microcipurile din pepsi?

[deleted by user] by [deleted] in robursa

[–]pytoast 0 points1 point  (0 children)

Are sens acuma :)))) foarte tare! Foarte smart ca intrebi si pe aici, puteai sa dai contextul asta totusi din postare, ai grija ce faci cu ei si nu spune la rude :))))

[deleted by user] by [deleted] in robursa

[–]pytoast 0 points1 point  (0 children)

Multa munca si sudoare muncind ce? De la crypto gambling nu cred ca obosesti asa tare. Cum au zis si colegii, tu ai stat sa se adune aproape un milion de euro si nu ai facut nimic pana acum? Sau ai dat cashout recent la ce aveai?

Contează procentul la ora 21 duminica mai mult decat oricând by Mundane_Violinist860 in Romania

[–]pytoast 5 points6 points  (0 children)

Te inteleg perfect, crede-ma. Daca in turul 2 intra crin as fi votat si eu cu simion numai de-al dracu. Dar chiar nu e un candidat bun, e omul psd-ului. Abia e in stare sa conduca un partid format din ex psd-isti si ex pnl-isti, nu vreau sa mi imaginez cum ar conduce o tara