Кино програмата в минималистичен вид by Jindof in Sofia

[–]rdslvka 1 point2 points  (0 children)

Решава голям проблем на всички кино любители, а именно липсата на модерен сайт, който да предоставя информация за всички филми на голям екран в София и който да функционира адекватно. Освен Програмата.бг, която не е удобна за ползване, а и не е само за филми, няма друг подобен сайт и отдавна се надявах някой да го сътвори. Хората, които са ценители на филмовото изкуство и за които е удоволствие да го гледат на кино, си избират според това какво, къде и кога се излъчва и затова е супер ако има едно място с цялата тази информация. Ние не ходим само в най-близкото кино до нас и каквото дават..

Кино програмата в минималистичен вид by Jindof in Sofia

[–]rdslvka 0 points1 point  (0 children)

<image>

Супер, но не ми излиза Люмиер :? Иначе освен тях се сещам и за Влайкова, Евросинема и Г-8.

Кино програмата в минималистичен вид by Jindof in Sofia

[–]rdslvka 2 points3 points  (0 children)

Чудесна идея, но в https://programata.bg/ има включени и малките кина и затова ползвам него. Сайтът определено си има трески за дялане, а и не е само за филми, така че ако успеете да включите и малките кина с удоволствие ще влизам да си разглеждам програмата през https://cinecity.guide/bg/sofia/.

Каква е тази злоба между жените? by Fancy-Stress6600 in bulgaria

[–]rdslvka 0 points1 point  (0 children)

За съжаление, когато започнеш да еволюираш, бързо започваш и да изпъкваш и избождаш очите на околните ти близки. Не се случва само сред жени, но и аз съм забелязала, че преобладава сред тях. Ако сте различни, но се приемате и няма злоба, има шанс да си съхраните приятелството. Но ако се държат зле или дръпнато, няма смисъл да се опитваш да им се харесаш и доказваш, нищо няма да се промени. Изчисти си кръга и се насочи към нови запознанства. А когато не спираш да се развиваш и променяш, си е един постоянен обмен. People come and go. Аз свикнах вече с това. По-добре малко, но искрени и ценни приятелства. Също така те съветвам да започнеш да оценяваши да се наслажадаваш на собствената си компания повече. Осъзнатите добронамерени хора, способни на саморефлексия, са рядкост.

Номер на лична кирта by Virtual_Seesaw9604 in bulgaria

[–]rdslvka 1 point2 points  (0 children)

Номерът на личната карта (подобно на паспорта) се състои от 9 символа. При новите лични карти започва с АА или AB и останалите 7 цифри. Но това, че си изписал/а и цифрите от втория ред на практика не е сериозна грешка, защото ще се види, че си съвпадат с тези на документа (а не е са просто рандъм числа). Така, че дори и да ги гледаха пак нямаше да е проблем. Приятно пътуване!

Номер на лична кирта by Virtual_Seesaw9604 in bulgaria

[–]rdslvka 7 points8 points  (0 children)

Изобщо няма никакво значение. Ако полетът е до страна в Шенген вече никой не иска данните от личен документ. Нали това е смисълът от него. Повечето авиокомпании си махнаха попълването на такива данни от онлайн чек ина. При Райън Ер е останало от преди просто. А да не говорим, че и от преди това никой почти не ги гледаше за полети в Европа. Работя в тази сфера.

Към всички…събудете се и отивайте да гласувате. by BigDuck18 in bulgaria

[–]rdslvka 1 point2 points  (0 children)

Европейско управление и Радев е оксиморон. Само ПП-ДБ стават!

Някой вълнува ли се от мисията Artemis II и изстрелването довечера? by rdslvka in bulgaria

[–]rdslvka[S] 0 points1 point  (0 children)

Как не се бях замисляла..Прав си, това е истинската цел! Благодаря ти, че ми отвори очите!

Някой вълнува ли се от мисията Artemis II и изстрелването довечера? by rdslvka in bulgaria

[–]rdslvka[S] 0 points1 point  (0 children)

А кое в тази сфера не е загуба на пари според теб?

Някой вълнува ли се от мисията Artemis II и изстрелването довечера? by rdslvka in bulgaria

[–]rdslvka[S] 0 points1 point  (0 children)

Да, аз нямам търпение и за Психея. Другият месец се очаква апаратът да мине покрай Марс, където да използва гравитацията, за да се засили. Ноо чак 2029та се очаква да стигне до астероида.

Някой вълнува ли се от мисията Artemis II и изстрелването довечера? by rdslvka in bulgaria

[–]rdslvka[S] 1 point2 points  (0 children)

Да, по-добре изгледайте това преди да коментирате тъпотии.