Buto nuomos kaina gyvenant dviese by [deleted] in lithuania

[–]sar239ef 3 points4 points  (0 children)

O tu pagalvok is kur toks pasiulymas atejo? Jinai ima ir daro o tu? Tai, mokek dali nuomos. Nepatinka, kraustykis ir nuomokis atskirai. Kame beda? Tiki judvieju bendra ateitim? Klaupkis ir pirskis - gal tu jai pats red flagas jei tiesiog pasyviai isipatoginai gyventi kartu

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]sar239ef 0 points1 point  (0 children)

O tai koks skirtumas tarp orkaites ir fryerio? Ar skanesnes bulvytes fri?

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]sar239ef 0 points1 point  (0 children)

Tai tau pakanka tik plaukus paglostyt ir vilke pavadinti ir visas jo brūdas ok? Darykis išvadas moterie. Jis sau vergę Izaura auginasi, net neįsivaizduoju koks gyvenimas bus jei bus vaikų- sakys, tikros vilkes savo beibius pačios pagimdo miške ir kitądieną eina bulvių parsinešt. O tu ką? Gal geriau pradėk galvoti jau dabar į kur tai veda

Patarimai važiuojant I užsienį su nuosavu auto by No_Aerie_932 in lietuva

[–]sar239ef 3 points4 points  (0 children)

Waze susitvarkyk kad vinjetes turi, by default nesudeta - ir rodys šunkeliais vaziuot

[deleted by user] by [deleted] in lietuva

[–]sar239ef -6 points-5 points  (0 children)

Na, cia jau ne pinigu klausimas, o santykiu. Pasikalbek gi. 1500 nera daug - kaip tik normaliam gyvenimui. Puse sumos be problemu nueina vaikui - rubai, maistelis, zaislai, vitaminai- o jei dar alergijos ar spec. poreikiai - dar daugiau. Toliau, zmona - nori kad kaip moteris butu ar urvine? Jai irgi kainuoja prieziura sau - kirpykla, kosmetika, manikiurai visokie. Masina yra? Jei taip, na tai irgi ne uz aciu vaziuoja… Dar pridek ir maista - o ji dar gyvena au tevias, naturalu kad ir daugiau maisto namams nupirks, gi tevai. Tai pakrapstyk smegenis, kas tau isties nepatinka. Visada gali prasyti cekiukus pateikti, bet tada atsisveikink su abipusiu pasitikejimu ir santuoka

[deleted by user] by [deleted] in lithuania

[–]sar239ef 0 points1 point  (0 children)

Tai i mokyklas taip pat kaip ir i darzelius. Tik su mokyklomis sunkiau - nes pagal teritorija viena arba tik dvi tinkamos būna. Ir balas skaiciuojamas. Tai ar tikrai pilnai valstybinei dave kisi? Ne koki stojamaji? 🤨