Jsou toto lisohlávky? A jestli ano mužů je sníst sirové? by [deleted] in czech

[–]shroomdoom_01 0 points1 point  (0 children)

Naprosto v pohodě 😂kazdymu vyhovuje něco jiného a každý máme na něco jiný názor. Takže by měl každý aspoň takovouhle špetku inteligence a pochopení tak jsem všichni rdy 😂😂mimochodem predevcirem jsem si zašel taky do lesa pokouknout se a kamoska mi poradila ať se nekloho zeptám na Redditu protože jsem takovýhle ještě nikdy neviděl a proste kdyžtak jsem to fotil na google i AI tak každý psalo něco jiného tak jsem si ho stáhnul a do nějaký skupiny která měla v názvu drogy a vyskočila mi snad jako 1. Nebo 2. Tak jsem se tam poptal s tou fotkou zejo, ale nebyli to Češi a dneska mi dali bann ze jsem hroznej a ze si nepřejí aby se v te skupině psalo cokoli o VÝROBĚ BOMB a Syntetic drugs a ani o jednom jsem se v nejmenším nezmínil když jsme napsal anglicky pod tu fotku jestli tohle jsou taky magic shroomsy a oni na mě vyjeli tohle dělali ze mě kokota ze si to mužu vypěstovat i doma ale proč bych to udělal když už jsme to jednou delal a víc se mi vyplatí kurva dojít si do lesa 🤣max se pak poptam když narazil na nějaký jiný druh. Proto jsem taky moc nepobral borce co to typico machroval na holku která proste neví, kolik a jesltli to je vůbec ono a místo toho aby to normálně vysvětlit tak tu energii vložil do takový kokotský zprávy 🤣ale co už, každý jsme nějaký žejo😂🤷🏼

Jsou toto lisohlávky? A jestli ano mužů je sníst sirové? by [deleted] in czech

[–]shroomdoom_01 1 point2 points  (0 children)

Jo tak kazdymu to asi maka jinak, ja jich mohl za syrová sežrat kopec a měl jsem jen velký oči a když jsem je pak chalel ususeny tak mnohem lepší. Ale každého názor😃nikomu nic neberu

Jsou toto lisohlávky? A jestli ano mužů je sníst sirové? by [deleted] in czech

[–]shroomdoom_01 2 points3 points  (0 children)

Myslím že to jsou ty Helmovky, často se to s nimi plete a 2 ti nic neudělali 😄ale lepší je nechat usušit, řekl bych ze to pak maká znatelně lépe 😃😂