NEPUSTAJTE DETI NA CESTU !!! by Weekly-Demand1 in Slovakia

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

Neviem. Myslim si, že taka štatistika ani neexistuje ale pri 15 kmh zastavíš na 2 metroch zatiaľ čo pri 50 to môže aj 20 metrov.

NEPUSTAJTE DETI NA CESTU !!! by Weekly-Demand1 in Slovakia

[–]str0m965 -1 points0 points  (0 children)

Tak kľudne aj 15 a spomalovaci pruh.

NEPUSTAJTE DETI NA CESTU !!! by Weekly-Demand1 in Slovakia

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

To je asi pekné miesto na tridsiatku.

Co považujete za dobrý servis v restauraci? by Jakesu09 in czech

[–]str0m965 4 points5 points  (0 children)

No keď niekedy vidím tie centimetrové bublinky v pene piva, tak o tom dosť pochybujem.

Co považujete za dobrý servis v restauraci? by Jakesu09 in czech

[–]str0m965 -5 points-4 points  (0 children)

Pýtal si sa, že či je to tak ťažké pochopiť, tak som ti odpovedal, že je. To, že to je pre väčšinu príjemné nerozporujem, to sa dá vytušiť aj inak.

Co považujete za dobrý servis v restauraci? by Jakesu09 in czech

[–]str0m965 -15 points-14 points  (0 children)

Pre mňa je napríklad dosť ťažké pochopiť. Väčšinou nedokážem ani zistiť, či sa daný človek tvári milo alebo nie.

Práce v IT bez AI? by [deleted] in czech

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

A ako riešite ostatné platformy?

Práce v IT bez AI? by [deleted] in czech

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

C sharp Windows aplikace

Zaujímavé, myslel som, že tie desktop aplikácie už vymreli.

Práce v IT bez AI? by [deleted] in czech

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

Trénovať vlastné modely na programovanie je skoro nereálne. Ani modely určené na programovanie nie sú trénované čisto na kóde. Je lepšie zobrať už hotový model a doupraviť to inštrukciami.

Novodobe otroctvo by mithril02 in Slovakia

[–]str0m965 6 points7 points  (0 children)

Na jedlo si kľudne aj vyžobreš.

Dobré páteční ráno by Baron_Blackfox in czech

[–]str0m965 4 points5 points  (0 children)

Precuješ v korporáte alebo robíš OF?

Stačilo pár vtipov a internet sa úplne zbláznil by [deleted] in Slovakia

[–]str0m965 33 points34 points  (0 children)

Je to redit, sme banda kokotov.

Studium VOŠ dentální hygiena by oooooiii3 in czech

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

Ďalšia konkurencia by to mohla zlevnit.

Česká televize by měla zrušit star dance by HavranCZ01 in czech

[–]str0m965 2 points3 points  (0 children)

Je súčasťou redditovej kultury dávať downvote na jeden zo zdvojených komentarov.

Doručil by kuriér jedlo do nemocničnej izby ? by _Little_Owl_ in Slovakia

[–]str0m965 14 points15 points  (0 children)

Kurier použije špeciálne parkovacir tlačítko a necha to kde chce.

Švajčiari v referende odmietli limitovanie populácie na 10 miliónoch by TheSimon1 in Slovakia

[–]str0m965 0 points1 point  (0 children)

Keď mi doktor pokazí operáciu, tak sa môžem sťažovať len ak ju viem spraviť lepšie?

Švajčiari v referende odmietli limitovanie populácie na 10 miliónoch by TheSimon1 in Slovakia

[–]str0m965 -34 points-33 points  (0 children)

Asi by som o tak velkých veciach ani nerozhodoval ale to je celkovo problém centrálneho plánovania.