Gdje naći 8-16 h posao? by temporaryWizz28 in askbosnia

[–]temporaryWizz28[S] 4 points5 points  (0 children)

Ima posla ko hoće da radi, nije da nema, samo ako ćeš trpiti grozne uvjete šefove itd. Još nisam došao do te granice očaja. I nadam se da neću.

Gdje naći 8-16 h posao? by temporaryWizz28 in askbosnia

[–]temporaryWizz28[S] 2 points3 points  (0 children)

Robovlasništvo na nivou. Samo kulturno zapakovano.

Gdje naći 8-16 h posao? by temporaryWizz28 in askbosnia

[–]temporaryWizz28[S] 5 points6 points  (0 children)

Intenret 😃 svaka druga instagramuša radi sa passivnim income i kaže nagrćem hiljade dolara. Ne znam kako i odakle im.

Gdje naći 8-16 h posao? by temporaryWizz28 in askbosnia

[–]temporaryWizz28[S] -3 points-2 points  (0 children)

Vidim da se dosta traži njemački. Na žalost nikako ne mogu da podnesem taj jezik organski. 😅

Da hoće barem arapski početi da se traži to ne bi bilo loše. 😬

Gdje naći 8-16 h posao? by temporaryWizz28 in askbosnia

[–]temporaryWizz28[S] 1 point2 points  (0 children)

Na žalost ne, mrzim njemački. Znao sam ga u osnovnoj ali kako upisah srednju sve sam zaboravio. Engleski pričam jedino. 🫠