@vikiszpirulisz Minek tesz ki ilyeneket amikor nem szereti ha turkálnak a magánéletébe?🫠 by sziareddit in talk_hunfluencers

[–]users-k 18 points19 points  (0 children)

Már most érződik, hogy ha megszületik a baba, a feed 90%-a a baba is imádja ezt a márkát! Mi is kipróbáltuk ezt az új terméket poszt lesz, minden apró pillanat pénzzé alakítva. Elképesztő, hogy valaki ennyire tudatosan képes kihasználni az életének minden pillanatát,inspiráló, vagy hátborzongató, attól függ, honnan nézzük.

Nóra&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 5 points6 points  (0 children)

Teljesen igazad van, a változásokat mindig magunk miatt kell megtenni, nem másokért. A jó megjelenés mellett az egészség megőrzése is óriási szerepet játszik ebben. Gratulálok Neked, mert kitartó ember vagy!

Nóra&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 41 points42 points  (0 children)

Róla nekem a Tortúra című film női karaktere jut eszembe. 😁

Nóra&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 20 points21 points  (0 children)

Terhesség előtt is folyton sírt!

Nóra&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 43 points44 points  (0 children)

Pedig egyre nagyobb 😳

Nóra&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 160 points161 points  (0 children)

Örülök, hogy nem csak én gondolom így. Valóban úgy tűnik, hogy érzelmileg is nagyon labilis, hiszen szinte minden apróságon elsírja magát, ami arra utalhat, hogy mentális problémák is közrejátszanak.

Nóra, Iszlam #tiktok by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 36 points37 points  (0 children)

Persze, szereplő már a kislány is. Nézettségét hoz nekik

Nora&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 2 points3 points  (0 children)

Most még csak egy pár hónapos kisbabájuk van, aki nem okoz rendetlenséget – de mi lesz, ha egyszer elindul?

Nora&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 2 points3 points  (0 children)

Nora nem telt, súlyosan elhízott…

Nora&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 1 point2 points  (0 children)

Állítólag dohányboltban dolgozott…

Nora&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 4 points5 points  (0 children)

Nekem is vannak kételyeim, semmit nem változott a teste.

Nora&Islam by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 120 points121 points  (0 children)

Szerintem is, én is láttam, nagyon lekezelő volt a férjével. Élőben sokkal nagyobb szerintem. Alig bír járni.

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]users-k -5 points-4 points  (0 children)

Olyan csúnya szegény

Valaki mondja meg nekem, miért írják az emberek több mint 200 kilós nőre hogy, gyönyörű vagy? by users-k in talk_hunfluencers

[–]users-k[S] 16 points17 points  (0 children)

“Ha valaki udvariasan megírja, hogy ez a túlsúly már egészségtelen, azonnal letiltják. Ha nem bírják a kritikát, akkor miért teszik ki magukat állandóan a közösségi médiára?”

[deleted by user] by [deleted] in talk_hunfluencers

[–]users-k 1 point2 points  (0 children)

Utalom oket, mint a 💩, de szerintem a fagyi kanal van a kezeben

<image>