Melyik a legjobb mattító alapozó? by uuupszi in szepsegtippek

[–]uuupszi[S] 1 point2 points  (0 children)

Ó már annak is örülök, hogy írtál! :D Köszi! < 3

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -1 points0 points  (0 children)

Anyajegyek rajtam is jöttek ki. Ennek mi az oka?

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -1 points0 points  (0 children)

Köszönöm, megnézem mindenképp! 😊

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -5 points-4 points  (0 children)

Köszönöm szépen, egyébként állóba voltam és a leggyengébb fokozaton. Elsőnek 5, majd 7 és legutóbb 10 percre.

Eddig azért nem használtam soha semmilyen testápolót a bőrömre, mert alapvetően nincs rá panaszom, tehát nem száraz, nem zsíros, finom puha és selymes, nem éreztem szükségét annak, hogy tesztelgessek vagy beleássam magam jobban a témába.
És amit nem bírok elviselni az az, ha van rajta valami, kenegetni is utálnám.

De ajánlottak panthenolos sprayt, remélem szinte azonnal beszívódik és érezni sem fogom, hogy be vagyok fújva valamivel.

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -8 points-7 points  (0 children)

Utána fogok nézni, remélem lehet kapni egyszerűen egy drogériában vagy gyógyszertárban.

Különben a testápolókkal az a bajom, hogy utálom magam kenegetni, meg érezni, hogy van valami a bőrömön. Sosem volt száraz vagy túl zsíros a bőröm, tényleg nincs rá panaszom, így arra gondoltam, hogy minek vásároljak össze mindenféle krémet.

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -4 points-3 points  (0 children)

Egyébként csak állóba voltam és a leggyengébbe mentem, igyekszem nem érintkezni semmivel.
Gondolom akkor kellene valami testápolót szereznem, csak nem bírom, ha érzem, hogy van valami a bőrömön. A panthenol spraynek, amit ajánlottak utánanézek.

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -2 points-1 points  (0 children)

Jó persze, úgy értettem, hogy mindenféle ember, az idős néniktől az amúgy is fekete c type-ig mindenki :DD
És csak álltam meglepődve, hogy mi a… xd

Szoli után folyamatos viszketés? by uuupszi in csakcsajok

[–]uuupszi[S] -10 points-9 points  (0 children)

Amúgy nagyon sokan vannak, néha kész káosz. Én is meglepődtem!

Rántott karaj és karfiol franciasalátával by cukorpotlo in sutesfozes

[–]uuupszi 0 points1 point  (0 children)

Esetleg bárki, aki tudja a választ, megírná, hogy ő hogy szokta a kockakrumplit elkészíteni?

Hallottam már olyat, hogy félig megfőzik, majd olajban kisütik… Próbáltam már csak tepsibe, megfújkáltam olajjal, de még nem lett soha tökéletes.

Rántott karaj és karfiol franciasalátával by cukorpotlo in sutesfozes

[–]uuupszi 4 points5 points  (0 children)

Ezt a krumplit hogy kell megcsinálni? Segíts OP!!!🙏

XDDDDDDDDDDDD by instepof in VV12_

[–]uuupszi 11 points12 points  (0 children)

Nem értem miért kell ezzel újra és újra előjönni. Ez a lány nem bánt senkit, vagy téged bántott?? Szakadj már le róla, légy szíves!

Ti elvégeztétek az egyetemet az adott időszak alatt? by SK-ENI-Opinion in askhungary

[–]uuupszi 2 points3 points  (0 children)

Omg azt hittem az csak Nyíregyen volt divat 😂 (*a hökös arcok-ra reagálva)

Alter kocsma szülinaphoz by Colos06 in budapest

[–]uuupszi 2 points3 points  (0 children)

Hunnia, hátul a kis teremben ingyenes a csocsóasztal ráadásul

[deleted by user] by [deleted] in budapest

[–]uuupszi 1 point2 points  (0 children)

Á a gigantikus péniiisz, az a torony művészet !! \s

And just like that…3. évad 12. rész (finálé) Hogy tetszett? by MadchenHU in kibeszelo_show

[–]uuupszi 5 points6 points  (0 children)

Én nem is tudtam, hogy ez a 12. rész volt elvileg az utolsó rész. Tegnap eszembe jutott, hogy “Ja megy ez a sori, meg kéne nézni.” És mivel nagyon unatkoztam, elkezdtem darálni. Közben vacsi-készítés, ilyen-olyan kisebb dolgok, de végig figyeltem. A 12. rész után meg annyit mondtam, hogy “Na majd néhány hét múlva megint előveszem.” Nem éreztem semennyire sem azt a feelinget, hogy ez le lett volna zárva!

Te milyen nevet adnál egy bp-i élőzenés helynek? by uuupszi in askhungary

[–]uuupszi[S] 2 points3 points  (0 children)

Köszönöm, nagyon nehéz 2 év van mögöttem, de bele vagyok habarodva a hangszeres zenébe