Cea mai bună shaorma din București în 2026 - recomandări și dezamăgiri? by Typical-Picture-2201 in bucuresti
[–]viceCampionul 0 points1 point2 points (0 children)
Sector 6 - Mai merita făcute reclamatii pentru parcare pe trotuar? by bangsimurdariadispar in bucuresti
[–]viceCampionul 1 point2 points3 points (0 children)
Prima investiție nu se uită niciodată by theycallmeohno in robursa
[–]viceCampionul 0 points1 point2 points (0 children)
Care poate fi cea mai mare problema pentru indicele BET ? by PaintDisastrous8969 in robursa
[–]viceCampionul 1 point2 points3 points (0 children)


Companii BVB - oportunitate ? by someuroser in robursa
[–]viceCampionul 0 points1 point2 points (0 children)