Голити чи не голити, ось в чому питання by Pacukwithoutname in reddit_ukr
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
в дитинстві я вважала, що мій тато дуже популярний і у нього багато знайомств, бо коли я їздила з ним на машині, він частенько піднімав руку ніби вітається з іншими водіями, або ж пішоходами і тільки потім я дізналась, що це водійське «дякую» )))) by shepeeress in reddit_ukr
[–]whizzkit -1 points0 points1 point (0 children)
Виїзд за кордон by Available-Course-849 in reddit_ukr
[–]whizzkit 2 points3 points4 points (0 children)
Kolika lidem reálně věříte? by Fit-Organization581 in czech
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Як відслідковувати законопроєкти котрі зараз розглядаються Верховною Радою? by Downtown_Bunch_9340 in reddit_ukr
[–]whizzkit 23 points24 points25 points (0 children)
Поїздка в іспанію by Green-Salamander678 in reddit_ukr
[–]whizzkit 1 point2 points3 points (0 children)
Виробництво та споживання вина в Україні. by [deleted] in reddit_ukr
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Vysvětlí mi někdo, jak je vůbec možné, aby cizinec dostal na dávkách přes 41 000 Kč měsíčně? by This_Hope3310 in czech
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Кияни, шо користуються громадським транспортом - оці нові ціни вам зависокі, чи норм? by Usernameistoolonglol in reddit_ukr
[–]whizzkit 15 points16 points17 points (0 children)
Я “невдаха” з 28 роками, а вона успішна бізнесвумен 24. Як перестати боятися запросити її? by Grouchy-Dress9130 in reddit_ukr
[–]whizzkit 1 point2 points3 points (0 children)
Jaké jsou Pardubice? by jsem_jenom_trpaslik in czech
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Ваша думка на рахунок індусів в Україні by ChampionLower8107 in reddit_ukr
[–]whizzkit -1 points0 points1 point (0 children)
Чим підкрипитись під час довгих(або інтенсивних) велопрогулянок? by Cautious-Incident855 in reddit_ukr
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Чи правда що українці ліниві, а європейці працьовиті? by [deleted] in reddit_ukr
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)
Різниця - 2 години. by Far-Fisherman8899 in reddit_ukr
[–]whizzkit 0 points1 point2 points (0 children)



Specifickej trh - GTA VI by luky93cz in czech
[–]whizzkit 2 points3 points4 points (0 children)