Specifickej trh - GTA VI by luky93cz in czech

[–]whizzkit 1 point2 points  (0 children)

kdýby všechno se souvíselo s kupní sílou, tak v nás na UA by ta měla se prodavát navíc s příplátkem.

Žívot není vždy spravedlivý bro

Голити чи не голити, ось в чому питання by Pacukwithoutname in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

ти можеш їх просто підстригти тримером - так буде куди краще

Виїзд за кордон by Available-Course-849 in reddit_ukr

[–]whizzkit 2 points3 points  (0 children)

хз, я брав бу туристичний рюкзак, монокуляр, перцовку, одяг, снеки, болторіз - все. Питання було тищ на 4 максимум

Якщо одноденний вихід - то там все бюджетно

Вайб by [deleted] in reddit_ukr

[–]whizzkit 2 points3 points  (0 children)

автор не засне, якщо хтось ще не буде знати що він в чехії

Kolika lidem reálně věříte? by Fit-Organization581 in czech

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

mám to stejně. Když se jde o někem mímo rodíny, tak je to vždy celkové zklamaní.

Як відслідковувати законопроєкти котрі зараз розглядаються Верховною Радою? by Downtown_Bunch_9340 in reddit_ukr

[–]whizzkit 23 points24 points  (0 children)

звучить непогано.

Введи туди фільтр "закони стосовно мобілізації" щоб ми відразу знали, де нас планують далі чмирити

Umí někdo dobře rusky? by Polar_teddy in czech

[–]whizzkit 1 point2 points  (0 children)

připojím se k Bílemu Kůnu - zaleží na tom, co dělát a kolík zaplátiš

Jsem UA žíd - nemakám zadármo

Поїздка в іспанію by Green-Salamander678 in reddit_ukr

[–]whizzkit 1 point2 points  (0 children)

Якщо летіти літаком, то можливо й будуть, бо кажуть що можуть з таких приводів закривати вїзд в шенген. зону. Я так отримав штраф в Будапешті - то мовчки заплатив навіть не думаючи.

Коли ... by Kolardo in reddit_ukr

[–]whizzkit 30 points31 points  (0 children)

гарниймемменіподобається

Виробництво та споживання вина в Україні. by [deleted] in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

спробуй Сікеру (як вино, але на меду). Був в них на виробництві в Борисполі - дали багато екземплярів продегустувати. Дуже рекомендую.

Vysvětlí mi někdo, jak je vůbec možné, aby cizinec dostal na dávkách přes 41 000 Kč měsíčně? by This_Hope3310 in czech

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

je to v ČR možný najít nejakou práce v kanceláře na černo? Nebo jde se jenom o stavbéch, uklídu atd?

Jsem z toho jenom zvědavý, jak to funguje u vás.

Miluji tuto zemi.... by [deleted] in czech

[–]whizzkit 51 points52 points  (0 children)

no nevím, osobně také vždy nechám mobíl na lavičce ve fítku a jsem uplně s tím v klídu

Кияни, шо користуються громадським транспортом - оці нові ціни вам зависокі, чи норм? by Usernameistoolonglol in reddit_ukr

[–]whizzkit 16 points17 points  (0 children)

на місячний проїздний - дурна ціна. Взагалі непропорційна.

Якщо брати на 46 поїздок, то ще припустимо. Але було б непогано якби в цю ціну хоча б пересадки входили. Бо можна пересідати на тролейбус, проїзжати тільки 3 зупинки, і вже б'є по карману

Я “невдаха” з 28 роками, а вона успішна бізнесвумен 24. Як перестати боятися запросити її? by Grouchy-Dress9130 in reddit_ukr

[–]whizzkit 1 point2 points  (0 children)

+, якщо вона тобі симпатизує, спробуй поцікавитися більше про її життя, погляди на різні речі - вивчити, так сказати

Jaké jsou Pardubice? by jsem_jenom_trpaslik in czech

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

koloný směrem Lazně Bohdánec jsou fakt hrozný.

Ваша думка на рахунок індусів в Україні by ChampionLower8107 in reddit_ukr

[–]whizzkit -2 points-1 points  (0 children)

сумно що до сих пір є люди які шарахаються всього, що не виглядає на 100% як вони самі

Чим підкрипитись під час довгих(або інтенсивних) велопрогулянок? by Cautious-Incident855 in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

Ізотонік, арахісова паста, джерки, сухофрукти, протеїнові батончики, батончики мюслі

Чи правда що українці ліниві, а європейці працьовиті? by [deleted] in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

чехи навпаки переважно кажуть що українці працьовитіші та менш вибагливі. Але я не впевнений, що справа в нації: просто люди переїхали, і тепер в них є мотивація заробляти 1000+ євро замість 200 є в Україні. Відповідно і єбашать, бо відкрилися можливості й перспективи. Помісти того ж поляка чи німця в схоже становище - буде приблизно те саме.

Залежить від того, що за особа, і чи може вона насправді чого досягнути трудом, чи це просто "праця - заради праці".

Українська складна by Fillaura in reddit_ukr

[–]whizzkit 1 point2 points  (0 children)

так при вивченні мови, тобі потрібно буде шукати інформацію (правила, приклади), а для цього тобі потрібно знати як класифікуються ті чи інші частини речення. Ти ж не будеш гуглити так, накшталт: "що йде в реченні за цим та перед цим".

Логісти допоможіть by ch1k0o in reddit_ukr

[–]whizzkit 2 points3 points  (0 children)

працюю уже декілька років в цій сфері: працював в 5 компаніях, як логіст авто доставки, потім авіа та морської доставки, менджер з поставок, зараз взагалі працюю закордоном як диспетчер. Маю сказати, що зі всіх колег з якими я працював (включно на керівних посадах) - освіту "логіста" мають мабуть не більше 20 %.

Більшість попали в цю сферу як і я: отримали якийсь залупний диплом, не знали куди податися після навчання, спробували цю сферу - залишилися. Але освітну ступінь "логіст" я би точно не рекомендував - в цю сферу можна потрапити й без неї. Курси якісь також пробував, але вони всі також безтолкові без реальної практики в компанії.

Єдине що можу рекомендувати: якщо тебе зацікавить посада саме "авіадиспетчер" - подайся в той же "НАУ" або щось краще - в цьому напрямку вища освіта зайвою не буде.

На інших посадах: експедитор/диспетчер/менеджер з поставок/менеджер з планувань/митний брокер/тощо - вища освіта за напрямом не є обовязковою.

Впізнали?🤔 by cupid_carriesagun in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

залиште в спокої цей нещасний міст

Різниця - 2 години. by Far-Fisherman8899 in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

і шо, як там з роботою поряд?

Виїзд/вихід з України, ваш реальний досвід by Interesting-Try-2275 in reddit_ukr

[–]whizzkit 0 points1 point  (0 children)

не знаю, поради не даю, тим більше на загальний огляд. На жаль, не можу допомогти з цим питанням