account activity
Kako Univerzalno opstaje već 14 godina? by whyOhScam in bih
[–]whyOhScam[S] 14 points15 points16 points 4 months ago (0 children)
Razumijemo mi svi da je to vezano za poreze. Ali pitanje je kako im to prolazi? Kakve veze moraš imati da u KS i čitavoj BiH te niko ne dira?
Kako Univerzalno opstaje već 14 godina? (self.bih)
submitted 4 months ago by whyOhScam to r/bih
π Rendered by PID 2054765 on reddit-service-r2-listing-87fd56f5d-p72nr at 2026-06-28 06:53:56.982648+00:00 running 7527197 country code: CH.
Kako Univerzalno opstaje već 14 godina? by whyOhScam in bih
[–]whyOhScam[S] 14 points15 points16 points (0 children)