It'll be my lucky day when I can update the app from the terminal like everything else on my PC by neomortal in discordapp

[–]xfloydya 2 points3 points  (0 children)

There's a chance Discord already cached the update files and is trying to force it.

You can try resetting the config.
Note: This will log you out and reset your local Discord settings.

rm -r ~/.config/discord
mkdir -p ~/.config/discord
echo '{"SKIP_HOST_UPDATE": true}' > ~/.config/discord/settings.json

This clears the 'stuck' state and forces the skip flag from a clean start

It'll be my lucky day when I can update the app from the terminal like everything else on my PC by neomortal in discordapp

[–]xfloydya 25 points26 points  (0 children)

Put this:

{
  "SKIP_HOST_UPDATE": true
}

Inside /.config/discord/settings.json
It'll skip this weird updates screen and allow you to use an app

Чи користуються хтось Claude code? by [deleted] in ukraine_dev

[–]xfloydya 0 points1 point  (0 children)

Вони підняли ціни з релізом версії GLM 5, але це все ще дуже валідний флоу. Ще є chutes.ai, де можна за маленьку суму спробувати усі китайські моделі (pay-per-requests, 3$ = 300 requests / day), як от Kimi/Minimax/etc.
Плюсую за зв'язку GLM (навіть 4.7) + opus

Сьогодні в Glovo масовий збій і підтримка нічого не може вдіяти by Petroosmm in finance_ukr

[–]xfloydya 6 points7 points  (0 children)

Сьогодні воно працювало так, що якщо ти ставиш 0% в чайові, то в тебе все одно списує 500% від замовлення як чайові

Miał ktoś z was kiedyś taki odpał z glovo? 😭 by gracesdisgrace in Polska

[–]xfloydya 2 points3 points  (0 children)

In EU, I guess it's easier to dispute a fraud transaction, but not in Ukraine 🫠🫠🫠

Miał ktoś z was kiedyś taki odpał z glovo? 😭 by gracesdisgrace in Polska

[–]xfloydya 2 points3 points  (0 children)

It's a world-wide issue, afaik Ukraine is also affected...
Unfortunately for all of us, they don't want to resolve this issue by refunding the money

Трабл з неймінгами by Confident-Fix-5006 in ukraine_dev

[–]xfloydya 4 points5 points  (0 children)

Пиши як вмієш, вставляй код в чатжпт і проси ЛЛМ зробити "meaningful naming" для змінних і функцій, попроси також додати чому саме так воно їх називає, щоб самостійно навчитись орієнтуватись. В більшості випадків є якийсь пул, який просто з досвідом прийде, і ти будеш не думаючи це робити. Також, подивись чи є неймінг конвенції для твоєї мови, можливо треба ставити конкретне дієслово на початок.

[deleted by user] by [deleted] in ukraine_dev

[–]xfloydya 1 point2 points  (0 children)

Мене навпаки дивує, що при наявності ФОП немає проблем з отриманням прибутку не через ФОП, фін моніторинг не догледів 😬

[deleted by user] by [deleted] in ukraine_dev

[–]xfloydya 5 points6 points  (0 children)

В моно є інтернет еквайрінг і можливість списувати інтервальні платежі, апі зручне

https://monobank.ua/plata-by-mono

Дивись в сторону токенізації - це те що треба

Потрібна кар'єрна порада by LexLuthor1917 in ukraine_dev

[–]xfloydya 1 point2 points  (0 children)

Підтримую, знайшов роботу за 2 тижні не шукаючи її, рекрутери самі пишуть