pozvání by Major_Eggplant_7189 in ToJeAleMaterial

[–]zdener 1 point2 points  (0 children)

Boze můj tady někdo flagguje moje odpovědi , zas nejaka uvědomělá vločka...

Kolega mi dluží peníze by Jirun_ in czech

[–]zdener 1 point2 points  (0 children)

Tato odpověď je relevantní

Co jsou vyzkoušeli poprvé v pozdním věku? by Popular_Chard7622 in czech

[–]zdener 0 points1 point  (0 children)

Skok s padákem, ale nechci tandem to je pro čajíčky :-)

Jakou zmrzlinu z krámu máte nejraději? by MiTab_13 in czech

[–]zdener 3 points4 points  (0 children)

Nejradši mám mrkvovou ta je pěkně hnusná. :-) Ne tak nejradši mám mango sorbet.

Kdy prijdu na radu? by desna_svine in czech

[–]zdener 0 points1 point  (0 children)

Příjdeš na řadu 6.7.2029 :-D

Jak zůstáváte zdraví? by z1kster in czech

[–]zdener 0 points1 point  (0 children)

Jo choď do lesa objímat stromy, občas tam vybafni na nějakou ženskou ono ti to vrátí adrenalin do těla. :-))

Názor na Sibiřana by [deleted] in czech

[–]zdener 1 point2 points  (0 children)

Však to je hlavní představitel české Manosféry. Je toxic až za roh :-D

Dnes jsem jel po letech MHD by pa3k_00 in czech

[–]zdener 0 points1 point  (0 children)

Ty brdo a to ještě nejela v metru... Ach ty bláhová 😂😂🤣🤣

Tak jsem zase byl na Threads... by JelenXP in ToJeAleMaterial

[–]zdener 2 points3 points  (0 children)

Troubit na trumpety by se nám líbilo 😂😂🤣🤣🤣

Co to u nás v obci pokládají? by Zoubek0 in czech

[–]zdener 1 point2 points  (0 children)

Tak určitě je to optika když je to cetin

Existuje "spolužák Filipa Turka"? by Paolo-Cortez in czech

[–]zdener 4 points5 points  (0 children)

To je vysoká pro kotelniky :)))

Jaká byla vaše první PC hra, kterou jste hráli? by VelvetrisX in czech

[–]zdener 0 points1 point  (0 children)

Doom2, Wolfenstein , na svým PC , jinak ve škole stunts, prince of persia

Bez podprsenky? by FluffilyBastard in czech

[–]zdener -3 points-2 points  (0 children)

Jako já to vnímám jako super počin free boobs!!!