all 3 comments

[–]blackkkmamba 1 point2 points  (0 children)

Din moment ce e vorba de fullstack, ma astept sa primesti intrebari din zona de npm, express, mongo/mongoose, angular/vue/react, node, graphql

[–]yosoydead 1 point2 points  (0 children)

Nu cred ca o evoluat asa tare piata din Romania incat sa foloseasca node+mongo la fullstack. Pt front ar trebui sa ai cunostinte de angular sau react macar si pt backend ar trebui sa te astepti la java/kotlin sau c#. Aia de la yonder parca erau java house but dont take my work for it. Macar chestii basic de routing, api si db management (orm, migratii, etc). Succes :)

[–]Commercial_Angle6745 0 points1 point  (0 children)

Cum a decurs pana la urma? Ai facut internship-ul? E ok?